Shora-Logo01از شورا و شهردار می‌خواهیم در مناظره‌ای با حضور فرماندار، مدیرکل امور شوراهای استانداری  و اصحاب  رسانه شرکت نمایند.

تورکمن نیوز - گروه اجتماعی: اختلاف شورا و شهردار طبیعی است اگر همه یک رنگ و یک صدا باشند قطعا یک صدایی را به دنبال خواهد داشت و عملا دمکراسی را لگد مال می‌کنیم. انسان موجودی پیچیده و جایز الخطاست. مملکت قانون دارد، شورا و شهردار نیز به آن پایبند هستند و اجرای صحیح آن وظیفه دولتمردان می‌باشد. برای حل اختلاف شورا و شهردار قانون مصوبی داریم تا حل و فصل شود، قانون شورا می‌گوید 3/2 شورا می‌توانند شهردار را عزل نمایند.3/2 اعضای شورای 11 نفره می‌شود 33/7 – 33/7 یعنی طبق قانون ریاضی 7 و 51/7 یعنی 8، البته تفصیر قانون به عهده‌ی دادستان شهر یا شورای حل اختلاف استان و مرجع قانونی پیش بینی شده در قانون می‌باشد.
اولا: اکثریت شورای شهر از عملکرد شهردار رضایت ندارند.
 ثانیا: شهردار خود استعفا دادند چه 28 بهمن، فروردین یا شهریور فرقی نمی‌کند اگر شهردار مشکلی نداشت و عاشق پست نبود تضمینی به شورا نمی‌داد.
ثالثا: همان گونه که شرح آن رفت 7 نفر هم می‌توانند شهردار را برکنار نمایند که تفصیر آن به عهده مرجع قضایی پیش‌بینی شده در قانون شورا است.
رابعا: استاندار، فرماندار، کمیته‌ی  انطباق نمی‌تواند شهردار عزل شده یا استعفا داده را دوباره منصوب نمایند مسئولین سیاسی می‌توانند پادرمیانی نمایند یا اینکه پرونده را به مرجع قانونی ارجاع کنند. فکر می‌کنم بحث فعلی شورای شهر و شهردار مشکل ‌حقوقی داردکه مراجع ذیصلا جواب بدهند. در عین حال فراموش نکنیم شهرداری نهادی غیرانتفاعی می‌باشد.
خامسا: اگر قبول نمائیم، تعداد اعضای شورا برای استیضاح به حد نصاب نرسیده و شهردار هم استعفا نداده؛ عقل سلیم می‌گوید: 7نفر ناراضی از عملکرد شهردار در مقابل 4 نفر فعلا حامی شهردار هستند،  شورای اکثریت می‌توانند اختیارات شهردار را بسیار محدود نمایند، جبهه‌گیری نه چندان قانونی مدیر امور شوراهای استانداری و فرمانداری گنبدکاووس در آینده باعث محدود شدن اختیارات شهرداری توسط شورای اکثریت را به دنبال خواهد داشت.
اما طی این مدت بیش از یک ماه از استعفا یا عزل شهردار می‌گذرد، تبلیغات سو علیه شورائیان که به حق انتخاب واقعی مردم و شهروندان گنبدی هستند صورت می‌گیرد و شورا با کمال خونسردی سکوت اختیار کرده‌اند و هیچ گونه عکس العمل رسمی از طریق آنان صورت نمی‌گیرد.
لابد آنان دنبال تنش نیستند و از مجرای  قانونی جریان امور را پی‌گیر هستند و شاید منتظر.....؟؟

 

shora-shahrdari 1


 جبهه‌گیری یک‌سویه علیه شورای شهر. از سوی افراد عادی صورت بگیرد، ایراد کمتری خواهد داشت  و اما مطالبی یک‌طرفه از سوی افرادی روشنفکر و صاحب اثر نوشتاری یکجانبه در جراید و سایت‌های مجازی منتشر شود، ذهن آدم کمی تکان می‌خورد،  بیش از 10 روزی است با چنین مسایلی رو برو هستیم متن فوق را چندین بار مطالعه کرده. با رجوع به وجدانم که می‌گویند: « وجدان تنها محکمه‌ای است که نیاز به حکمیت ندارد» به قلم  ناقصم اجازه دادم در حد توان  فکری که بسیار حقیرانه و ...... می‌باشد تقدیم شهروندان شود تا خود آنان قضاوت نمایند.
الف: توسعه‌ی غرب و شرق گنبدکاووس یکسان نیست، شعار شورای شهر در حین انتخابات و بعد از و رود به صحن شورای شهر توسعه‌ی متوازن شهر بوده است، معنی توسعه‌ متوازن یعنی در محلات غرب محروم،کارهای عمرانی بهینه‌ای با طرح‌های ایده‌آل  با در نظر گرفتن بودجه‌ی شهرداری و مصوبه‌ی شورای شهر صورت بگیرد تا  شعار توسعه‌ی متوازن تا حدودی تحقیق یابد.
ب: فکر می‌کنم نظر شهردار غیر از این است، چون عملکرد یکساله‌ی وی صحت این ادعا را تأیید می‌کند، وی دوست دارد به صورت مساوی به شهروندان غرب و شرق خدمت نمایند، این حرکت شهردار باعث عقیم ماندن طرحها در مناطق محروم غرب می‌شود، قطعا چنین حرکت  غیر متوازن شهرداری سیاسی است نه عمرانی.
پ: جهت تکمیل بند (ب) و لزوم ادله برای اثبات آن، شورای شهر در سال گذشته با سماجت بسیار با مشکلات عدیده زمین‌های از غرب شهر  برای پارک کودک و... تهیه و جهت ساخت آنها و ترمیم پارک‌های ملانفس و جامی 400 میلیون تومان بودجه‌ی اولیه در نظر گرفته‌اند، که متأسفانه علیرغم مصوب بودجه و دادن قول در صورت کفاف نبودن بودجه فوق جهت بازسازی آن کوچک‌ترین اقدامی از سوی شهردار صورت نگرفته و بودجه‌ی مذکور به پارک کوی اندیشه واقع در کمربندی هزینه شده است،‌ که مناطق بسیار توسعه یافته‌ی  شهری محسوب می‌شود در صورتی که شورای شهر مبلغ صد میلیون تومان برای بازسازی المان شهدای گمنام مصوب کرده‌اند و برای پارک مذکور هیچ گونه بودجه‌ای در نظر نگرفته‌‌اند.
ت: پارک هفت هکتاری داریوش که مطالعه‌ی اولیه‌ی طرح آن به اتمام رسیده و مدتهاست به صورت متروکه، پاتوق معتادین و ... شده،  بازسازی آن در اولویت می‌باشد یا پارک کوی اندیشه؟ که سابقا پارک جنگلی و تقریبا طبیعی که در مدتی  نه چندان دور احداث گردید، حال قضاوت آن به عهده‌ی شهروندان می‌باشد.
ج: وقتی مصوبه‌ای توسط اعضای اکثریت شورای شهر برای طرح‌های عمرانی ناحیه‌ی شرق شهر، تصویب می‌شود از سوی شهردار درکم‌ترین زمان اجراء می‌شود. اما مصوبه‌ای برای طرح‌های غرب شهر  تصویب شود اجرای آن ماه‌ها طول می‌کشد، به عنوان مثال آسفالت محوطه‌ی مصلای  اهل سنت در مورخ( 17/4/93) توسط شورای شهر تصویب شد و با سماجت و تذکر‌های بسیار اعضای شورای شهر به شهردار،  قبل از بحث استعفا و یا استیضاع شهرداری  (بهمن 93)  اجرا گردید و چه بسا به عنوان حربه‌ی‌ تبلیغاتی حامیان و هم پیمانان اقتصادی و سیاسی شهرداری علیه شورا استفاده کردند.
خ: متأسفانه، متأسفانه عده‌ای سودجو که منافع آنان با عزل شهردار درخطر است، طبل اختلاف بین یاش‌اولی‌های ائتلاف  11 و رضایت‌مندی شهروندان از شهردار را به صورت پیامک غیر اخلاقی تبلیغات می‌کنند،  به این دوستان عرض می‌شود. با چه ادله‌ای می‌گویند مردم از شهرداری رضایت دارند؟ و با چه مستندی اعلام میدارند، می‌گویند اختلاف  بین حامیان واقعی  و بزرگان ائتلاف 11 بوجود آمده است، یاش‌اولی‌ها هرگز خطای شهردار را نمی‌بخشند کما اینکه اکثریت آنان خواهان عزل وی هستند، حتی خطاهای غیر عمدی شورای شهر را نیز به آنان گوش زد می‌کنند و خواهان عدالت در توسعه‌ی شهر هستند و این را نیز یاد‌آوری نمایم تنها آسفالت چندکوچه و خیابان جزئی از کارهای شهرداری می‌باشد،  طرحهای عمرانی بسیاری  هنوز معلق مانده است، که انشاء‌الله در آینده با درایت و هوشیاری شورای شهر پی‌‌گیری خواهد شد. یادآوری این نکته ضروری است، اختلاف شهردار با شورا هیچ خلائی در تصمیم آینده‌ی بزرگان ائتلاف نخواهد داشت.
چ: سقف بودجه شورای شهر دوره‌ی سوم 19  میلیارد تومان بوده است با درایت و هماهنگی و مشورت شورای جدید با اهل فن و بودجه شهرداری به 5/33  میلیارد تومان رسید  و در سال  1394 به  45 میلیارد تومان افزایش یافت در سال گذشته حداقل 20 میلیارد تومان به بخش عمرانی تزریق شده است، اساس کار تدوین کامل و ورود بودجه به صندوق شهرداری است، اگر بودجه‌ای نباشدکار عمرانی صورت نخواهد گرفت.

 

shora-shahrdari 106


بودجه با هوشیاری شورا تصویب و طرحهای عمرانی و...... در اوایل سال توسط نمایندگان شما، شهروندان بزرگوار تدوین و به شهردار ابلاغ می‌گردد متأسفانه اکثر مصوبات شورا در سال گذشته علیرغم دارا بودن بودجه‌ی کافی توسط شهردار اجرا نگردید.
ح:بیش از 14  مورد آسفالت خیابان‌ها با مصوب بودجه و آدرس کامل به شهرداری در اوایل سال 93  ابلاغ گردید، تنها ده مورد آن با پی‌گیری‌ و توصیه و تذکرهای مکرر شورائیان به شهرداری با اهمال بسیار اجرا گردید که معایب بسیار در آن مشاهده می‌گردد موارد اجرا شده 3 مورد در شرق و 7 مورد در غرب شهر بود که 3  مورد ناحیه‌ی شرق در اولین فرصت بسیار ایده‌آل اجرا گردید و 4 مورد باقی مانده که 3  مورد آن مربوط به غرب می‌باشد هنوز عملی نشده است در این خصوص حرف حدیثهای بسیاری وجود دارد که دراین نوشتار نمی‌گنجد.
خ: به نظر می‌رسد شورای شهر مصمم است کارهای حاد صورت نگرفته در دوره های گذشته‌ را با جدیت انجام بدهند، اما شهردار بی‌میل است، در خصوص سد معبر و مشکل میوه فروشان خ امام زاده و....... شورای شهر برنامه و طرحهای مکتوب و شفاهی به شهرداری ارائه داده اند و زمین‌های در این خصوص با بخش خصوص رایزنی و تقریبا نهایی شده است. شورا تصمیم گرفته است کارهای دشوار را عملی نمایند.
جمع آوری سد معبر و میوه فروشان کارسختی نیست اگر فرمانداری، شهرداری  و ادارت ذی ربط‌ دیگر همکاری نمایند.  این کار عملی خواهد شد،کما اینکه در دوره‌های گذشته ایستگاه‌های مینی‌بوس – اتوبوس جابجا گردید و مهم‌تر از همه مال‌باز که در ورودی پل گدم‌آباد واقع  بود با هماهنگی فرماندار وقت و اداره کل امور عشایری به نقطه‌ی خارج از شهر انتقال یافت.

انجام کارهای دشوار را به شورا بسپارید تا انجام پذیرد.
گفتنی‌ها بسیار است که در آینده به مصداق‌ها خواهیم پرداخت و در فرصتی مناسب گفتگویی رودرو را با فرماندار، شهردار و رئیس و اعضای شورای شهر در این خصوص خواهم داشت.
اعضای‌شورای شهر افرادی متدین تحصیل کرده در سطوح عالی، پرانرژی هستند و مصمم‌اند کارهای بجا مانده طی 30 سال در شهرداری را طی 4 سال به انجام  برسانند و این توان  در آنان  نهفته است اما اشتباه اولیه‌ی آنان در انتخاب شهرداری سیاسی بود. که باعث تنش‌های فعلی شده است. شهردار نباید فرد سیاسی باشد.
گفتنی‌ها بسیار است و تمام بحثها در این مجال نمی‌گنجد اگر فرصتی پیش آید قطعأ درآینده به مصداق‌ها خواهیم پرداخت تا مردم فهیم آگاه شهر تاریخی و نخبه پرور گنبدکاووس بیشتر،  از مسایل شهرداری و شورای شهر آگاه شوند.
در پایان از ریاست شورای اسلامی شهر می‌خواهم در اولین فرصت با حضور تمامی اعضای شورای‌شهر، شهردار، فرماندار و مدیرکل امور شوراهای استانداری و اصحاب رسانه و مطبوعات نشست خبری تشکیل دهند و بیش از این مسایل  به حاشیه هدایت نشده شایعات جای واقعیت‌ها جایگزین نشود.

                                                                                                                                                    والسلام

 

لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را برایمان از قسمت نظرات ارسال کنید.

مطالب مرتبط:

برگزاری جشن روز ملی دختر و میلاد حضرت معصومه (س) در گمیشان

بازیگران حرفه‌ای بیکارند و نا بازیگران روی پرده سینما

تسلیت امام جمعه گرگان و استاندار گلستان بمناسبت رحلت هاشمی ر

مراسم تجلیل از شورای دوره چهارم و تحلیف دوره پنجم شورای اسلا

دستور روحانی به وزیر کشور برای گزارش اقدامات امنیتی انتخابات

بازدید رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از سایت میگو گمیشان

دیدگاه‌ها  

+1 #17 رضایت از شهردارقلی خان 1394-02-26 22:42
قسمت غرب شهر گنبد کاووس در کدوم دوره به اندازه عمر شهرداری اقای قزلجه به خود دیده؛ درسته که هنوز با ایده آل فاصله داریم ولی در کل عملکرد شهردار بسار خوب است. و نیز قرار نیست چون شهردار ترکمنه پس فقط به غرب شهر نگاه کنه باید دید متوازن داشته باشد.
+1 #16 پاسخ: اختلاف شورا و شهردار طبیعی استjorjan 1394-02-10 11:58
http://www.turkmensesi.net/modules/publisher/item.php?itemid=3216
+1 #15 پاسخ به مرتضیسعید 1394-01-12 18:04
جناب آقای مرتضی این اطلاعات غلط را از کجا میاری؟پسر شهردار که ساخت وساز نمیکنه کارش پخش مواد غذاییه!!!!
+1 #14 پاسخ: اختلاف شورا و شهردار طبیعی استمرتضی 1394-01-11 20:15
شایع شده بود که آقای قزلجه به درخواستهای نامعقول و غیر قانونی بعضی از اعضای شورا تن نداده و این کارش باعث شده است که بخواهند او را برکنار کنند. . حافظه مردم شهر به یاد دارد که قبلا 10 نفر با 8 سوال میخواستند شهردار را استیضاح و بر کنار کنند . حال سوالات از شهردار علاوه بر سوالات قبلی به 22 پرسش افزایش یافته اما آقایان شیر محمدلی ، آق آتابای و قرنجیک در کنار آقای غراوی از عملکرد شهردار کاملا راضی هستند و هیچ پرسشی از عملکرد او نداشته اند . چه اتفاقی افتاده است . سوالات ریشه ای تر و حساس تر شده و اعضا بیش از پیش از عملکرد شهردار ناراضی هستند اما چرا تعداد اعضای پرسشگر ریزش داشته است . بغضی از سوالات از حد و حدود نظارت شورا خارج شده و دیگر در صلاحیت رسیدگی توسط بازرسی و قوه قضاییه است مانند پیشنهاد خرید پارکینگهای مختلط با تجاری از شهرام احمدی توسط پول بیت المال با قیمت 3 میلیارد تومان گرانتر از هطینه حذف پارکینگ های دیگران (سوال 22) . گروه کارشناسی که قیمت را بر آورد کرده 1- برادر شهردار2- آقای بازیار که نام ایشان در سوالات شورا تکرار شده است و نفر سوم . اما چطور 4 نفر از اعضا ابهامی در این کار نمی بینند.
در سوال دیگری نسبت به توافقنامه پیشنهادی واگذاری زمین شهرداری به قیمت بیش از یک میلیارد تومان بصورت بلاعوض به سازنده تازه کار تحت حمایت دو تن از اعظای شورا اخذ توضیح شده است . قرار بود ایشان پارکینگهای خود را بسازد و مازاد پارکینگهای ساخته شده در زمین شهرداری را شهرداری از او به قیمت روز حذف پارکینگ بخرد . عجببببب !!!!!!
برای کشف حقیقت باید موشکافی کرد و دید ارتباط بین پیمانکار 2 میلیارد تومانی آسفالت با عضو شورای شهر که معرف اوست چیست .
چکونه است که برادر یکی از اعضا با پسر شهردار ساخت و ساز شریکی دارند.
مردم باید آگاه شوند زمان آن رسیده است که اعظای شورای شهر برای پرهیز از تبعات پرسشگری مردم اقدام عاجل نمایند .
حرکت مردمی و امید و آرزوهای جامعه نباید فدای منافع و سیاسی کاری های یک نفر شود . این یک هشدار است . سریعتر چاره ای کنید .
+1 #13 لیاقت شهروندان گنبد کاووسزاهدی 1394-01-11 19:30
سلام بر همه .
به نظر بنده درست را کسی تشخیص می دهد که آن را تجربه کرده است . اینکه عملکرد شهردار درست است یا انتظارات شورای شهر جای بحث و بررسی فراوان دارد .
در شهری مثل گنبد کاووس با پتانسیل اقتصادی و فرهنگی - اجتماعی بالا آیا آسفالت و جدول گذاری چند خیابان تمام کاری است که شورا و شهردار همدل میتواند انجام دهد . البته خیر . کارهایی که میشود در جهت توسعه شهر در شان مردم ارجمند و به آنها تجهی نشده و یا با توضیحات غیر موجه شهردار مغفول مانده است در تک تک سوالات شورای شهر مشهود است . برخی سوالات نیز رنگ و بوی انحراف شهردار از وظایف و اختیارات و از خطوط قرمز های عملکرد سالم دارند .
باید دید که شورای شهر چه برنامه ها و آرزوهایی برا توسعه شهر داشته اند که شهردار در برآورده کردن آن ناکام بوده است .
مردم نباید به تنها آسفالت چند خیابان که در برنامه ریزی شورا زمانبندی شده اند و بخشی هم اقام نشده است بسنده کنند. مردم گنبد کاووس شایسته داشتن پارک ، فرهنگسرا ، ورزشگاه های محله ای ، کتابخانه و تفریگاه در سراسر شهر هستند . البته تمامی این تاسیسات زیربنایی شهر در برنامه شورا بوده و لی ظاهرا آقای شهردار در برنامه های سیاسی خود غرق بوده است .
+1 #12 پاسخ به شهروندجلیل-غ 1394-01-09 21:13
به نظر من شما خودت با نامهای مختلف کامنت میگذاری در حالیکه از دیگران داری انتقاد میکنی
+1 #11 پاسخ به مدیریت تورکمن نیوزصمد 1394-01-09 19:49
باسلام
منظورم مدیریت تورکمن نیوز نبود با نویسنده بود چون نامش درج نشده بود یا اگر هم شده من ندیدم.در هر حال از شما معذرت خواهی میکنم.
بابت اطلاع رسانیتان هم کمال تشکر را دارم.
+1 #10 پاسخ به بی طرفنیما 1394-01-09 19:37
با سلام
بنده هم نگفتم که می خواهم شورا را منحل کنم اصلا در جایگاهی نیستم که بخواهم چنین حرفی بزنم بنده فقط به عنوان یک شهروند ارزو کردم که شورا منحل شود امیدوارم مسولین رسیدگی کنند و این اتفاق بیفتد.در ضمن من هم جزئی از مردم هستم که به ائتلاف 11 رای دادم بهتر است بادقت بخوانی-فکر میکنم شما خودت خیلی داغ کردی....
+1 #9 پاسخ به شهروندقادر 1394-01-09 19:16
عقل سلیم میگوید دلیل نمیشود چون تعداد انها(7نفر)زیاد است حتما حق با آنهاست.
در ضمن بنده از هر نقطه ای از شهر که پرس جو کردم از مهندس قزلجه رضایت دارند.و خیلی ها از رای دادن به این شورا پشیمان هستند.خب تعداد کمی هم ناراضی یکیش شما!
سوال:آیا از یک مجرا فقط یک نفر میتواند کامنت بگذارد؟آیا دوستان و همکاران نمیتوانند استفاده کنند؟؟؟؟
حرف آخر: خیالتان راحت منافع شخصی بنده به خطر نیفتاده و ماندن یا نماندن مهندس قزلجه در شهرداری هیچگونه سود و زیانی متوجه بنده نیست.
+1 #8 پاسخ به صمد - مشکوکمدیریت تورکمن نیوز 1394-01-08 23:14
جناب صمد - مطالب متعلق به ما نیست، مشکوک هم نیست...
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؛ وظیفه اصحاب رسانه اطلاع رسانی است.
شما هم مطلب علیه شورا بدهید، چاپ میکنیم البته با نام ونشانی کامل و با مستندات و منابع.
نامتان محفوظ در آرشیو میماند.
+1 #7 پاسخ به نیما - پشیمانبی طرف 1394-01-08 23:03
حق طبیعی هر شهروندی است از دادن رای به شورا یا هر ... پشیمان یا راضی باشد، ولی شما نمیتوانید شورا را منحل نمائید.
لابد زیاد ناراحتی، معمولا افراد کم ظرفیت زود داغ میکنند، آقایان : پورمندی - طاطار - امینی را مردم انتخاب کرده اند... نه جنابعالی ... و حق قانونی شورا است که شهردار را بازخواست نمایند.
+1 #6 پاسخ به قادر احساساتیشهروند 1394-01-08 22:53
عقل سلیم حکم میکند امکان خطای یک نفر به مراتب بیشتر از چند نفر است 7 نفر مخالف شهردار و چهار نفر فعلا موافق یا اینکه بعضا ممتنع هستند.
با چه ادله ای میگوئید اکثر شهروندان از عملکرد شهردار راضی هستند؟
افراد ناراضی هم بیشترند، حتما جنابعالی منافع شخصی تان به خطر افتاده است که اینگونه ناراحت و نگران چند کامنت با نامهای مختلف و مغرضانه از یک مجرا می فرستی ...
اگر واقعا به گفته هایتان اعتقاد دارید. جوابیه بدهید، نام شما در آرشیو سایت سکرت خواهد ماند.
+1 #5 صبریونس 1394-01-08 19:37
مخالفین شهردار صبر کنید اینقدر زود قضاوت نکنید شاید شهردار به علت ایام نوروز استعفا نمیدهد و نمیخواهد ضرر اختلافشان متوجه شهروندان شودشاید او منتظر تعطیلات است و بعد از تعطیلات بخواهد استعفا دهد.
استفاده کردن از کلمه هایی چون لج و لجبازی و سماجت و....در شان طرفداران شورا نیست استفاده از این کلمات باعث خدشه دار شدن ابروی شورا میشود.
+1 #4 پشیماننیما 1394-01-06 20:27
بنده از اینکه به این شورا رای داده ام پشیمان هستم و امیدوارم و ارزو دارم هر چه زودتر این شورا منحل شودو یا حداقل پورمندی-طاطارو امینی اخراج شوند.
+1 #3 مشکوکصمد 1394-01-06 20:12
باسلام
مطالبی که شما منتشر کردید خیلی مشکوک میزنه و احساس میکنم شما از طریق شورا میخواهید به منافع شخصیتان برسید.
+1 #2 حق با شهردار استمحمدصفا 1394-01-06 20:07
با سلام
آقای نویسنده شما که روشنفکری با این مطالبی که علیه شهردار نوشتی خودت میگویی جبهه‌گیری یک‌سویه علیه شورای شهر. از سوی افراد عادی صورت بگیرد، ایراد کمتری خواهد داشت و اما مطالبی یک‌طرفه از سوی افرادی روشنفکر و صاحب اثر نوشتاری یکجانبه در جراید و سایت‌های مجازی منتشر شود، ذهن آدم کمی تکان می‌خورد،پس شما خودت خودت را محکوم میکنی چرا که مطالب کاملا علیه شهردارنوشتی و ما را به شک می اندازی از این شورا هر کاری بگی برمیاد از شورایی که استعفای فاقد اعتبار را در دستور کارقرار میدهد چه انتظاری میتوان داشت؟؟درضمن شما که اصحاب رسانه هستید داخل کوچه پس کوچه های شهر رفته ونظر مردم را جویا باشیدخواهی دید که مردم از شهردار راضی هستند.
+1 #1 حق با شوراستh y 1394-01-06 09:54
شهردار قزلجه با استعفای قانونی خود و گذشت و فداکاری، میتواند به این ناآرامی ها خاتمه دهد و آرامش را به شهر برگرداند. لج و لجبازی و سماجت کار عاقلانه ای نیست. اگر بر فرض باز هم در شهرداری ماندنی شدند ممکن است از طرف اعضای مخالف شورا با محدودیت های زیادی مواجه شود.

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می‌باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند.
نظرات منتشر شده مخاطبین به منزله تایید یا رد آن توسط تورکمن‌نیوز نیست و تنها در جهت رعایت حقوق نظر دهندگان انتشار می‌یابد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram