اخبار گردشگری - ترکمن نیوز - ادامه مطلب...استاندار گلستان اولویت استان را توسعه گردشگری و رونق اقتصادی عنوان کرد و گفت: 10 موضوع اصلی در این بخش ها در دستور کار بوده و برای ایجاد تغییر در شاخص های توسعه در مسیر تقویت حوزه امنیتی و سیاسی که اکنون وضعیت آن عالی است، حرکت می کنیم.

ادامه مطلب...میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز- توسعه صنعت گردشگری، یکی از خواسته‌های مسئولان گلستان در سال‌های اخیر است که در صورت فراهم شدن همه زیرساخت‌ها و نیازهای ضروری می‌توان به رونق بیشتر این بخش همراه با بهبود فضای کسب و کار و افزایش درآمد مردم استان امیدوارتر بود.

ادامه مطلب...میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از ثبت ملی دریاچه فارسیان گالیکش در فهرست آثار طبیعی کشور خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت:گنبدکاووس ظرفیت های بسیار خوبی درحوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دارد و برگزاری جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین در این شهرستان فرصت خوبی است که می تواند این ظرفیت ها را بیشتر به مردم معرفی نماید.

ادامه مطلب...

اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان از بهره برداری 5 پروژه زیرساختی صنعت گردشگری استان در هفته دولت خبر داد و گفت: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 847میلیون ریال اجرا شده است.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی -تورکمن‌نیوز-  معاون میراث فرهنگی ,صنایع دستی و گردشگری استان گفت :دو غرفه در ۲۶ نمایشگاه صنایع دستی و فرش تهران از رازوجرگلان شرکت کردند.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی -تورکمن‌نیوز-  استاندار گلستان گفت: همه مطالعات و اقدامات کارشناسی برای اجرای طرح گردشگری در جزیره آشوراده استان گلستان انجام شده و در مرحله نهایی قرار دارد.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی -تورکمن‌نیوز-  ۱۶ ماه از امضای تفاهم نامه چند جانبه برای احیاء قدیمی ترین بافت تاریخی ثبت شده کشور می گذرد و به مطالبه‌ای عمومی تبدیل شده اما عزم مدیریت شهری گرگان جزم نشد.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز-  نمایشگاه موقت صنایع دستی و سوغات شهرستان گنبدکاووس با حضور دیگر استانها همراه با موسیقی سنتی اقوام به مناسبت هفته دولت برگزار میگردد.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز- مدتی است که عملیات ترمیم و مرمت پل تاریخی آق‌قلا با سرعت بیشتری در حال انجام است که امیدواریم با تلاش‌های شبانه‌روزی پیمانکار ، همزمان با عید سعید قربان، شاهد تردد شهروندان از روی پل تاریخی باشیم.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی-تورکمن‌نیوز-  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت:  یازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام ایران زمین ۴ روز در گرگان و ۳ روز در گنبدکاووس برگزار می شود.

ادامه مطلب...اخبار گردشگری-تورکمن‌نیوز- مجموعه آبشارهای 'اوتره' در حوزه شهرستان رامیان در شرق استان گلستان این روزها میزبان گردشگرانی از نقاط مختلف کشور است که ساعاتی را در این محل زیبا و رویایی در آرامش می‌گذرانند.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گنبدکاووس می‌گوید که بازارچه موقت صنایع دستی و سوغات استان‌ها از اول تا هشتم شهریور در جوار برج قابوس این شهرستان برپا می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز-  معاون میراث فرهنگی گلستان گفت: پرونده  12 اثر ارزشمند میراث غیرمنقول استان در شورای ثبت آثار و تعیین حریم این اداره تایید و این آثار به شورای ثبت عالی سازمان مرکزی ارسال شد.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز- با بلندترین برج آجری جهان، قلعه گویجه، زندان اسکندر، قدیمی ترین مخفیگاه دزدان و ... در بسته خبری گردشگری آشنا شوید.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز- میراث فرهنگی و آثاری که به استناد کنوانسیون بین‌المللی در فهرست "ثبت جهانی یونسکو" درج می گردند، ابنیه، مجموعه‌ها و محوطه‌های با ارزش فرهنگی، تاریخی و باستانی جهانی هستند که با هدف حمایت، حفاظت، احیاء و نیز شناساندن میراث فرهنگی و طبیعی جهان برای نسل حاضر و آینده به ثبت می‌رسند.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گلستان متفاوت‌تر و با نگاه تنوع و کیفیت بخشی برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری--تورکمن‌نیوز-  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت:   9 اثر میراث ناملموس استان در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری--تورکمن‌نیوز- استاندار گلستان در دیدار با معاون سازمان میراث فرهنگی گفت که احیا و ثبت جهانی دیوار دفاعی و تاریخی گرگان و بهره‌مندی از آن در حوزه گردشگری، اولویت فعالیت‌های این صنعت در استان است.

ادامه مطلب...اخبار گردشگری-تورکمن‌نیوز- اعضای جامعه هتلداران کشور در نشستی مخالفت خود را درباره طرح خانه مسافرها بار دیگر در حضور سرپرست معاونت گردشگری مطرح کرده و معتقد بودند خانه مسافرها مشکلات زیادی در جامعه ایجاد کرده اند.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram