ادامه مطلب...مقالات گردشگری-ایتنانیوز-    شرایط و گستردگی جغرافیایی ایران اقتضا می‌کند که مبنای هرگونه برنامه ریزی در توسعه عمرانی و اقتصادی بر پایه مطالعات و ملاحظات جغرافیایی و نظام زیستی و معیشتی حاکم بر آن باشد.

اخبار گردشگری - ترکمن نیوز - ادامه مطلب...استاندار گلستان اولویت استان را توسعه گردشگری و رونق اقتصادی عنوان کرد و گفت: 10 موضوع اصلی در این بخش ها در دستور کار بوده و برای ایجاد تغییر در شاخص های توسعه در مسیر تقویت حوزه امنیتی و سیاسی که اکنون وضعیت آن عالی است، حرکت می کنیم.

ادامه مطلب...فرهنگی-تورکمن‌نیوز- علی‌اشرف درویشیان(نویسنده) پس از یک دوره طولانی بیماری ساعتی پیش در کرج دار فانی را وداع گفت.

ادامه مطلب...میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز- توسعه صنعت گردشگری، یکی از خواسته‌های مسئولان گلستان در سال‌های اخیر است که در صورت فراهم شدن همه زیرساخت‌ها و نیازهای ضروری می‌توان به رونق بیشتر این بخش همراه با بهبود فضای کسب و کار و افزایش درآمد مردم استان امیدوارتر بود.

ادامه مطلب...تاریخ-تورکمن‌نیوز- نبرد بین آلمان نازی و اتحاد جماهیر شوروی به طور رسمی در اواخر ژوئن سال ۱۹۴۱ آغاز شد هر چند خطر این درگیری از اوایل دهه ی ۱۹۳۰ همواره وجود داشت. این دو کشور با عقد یک پیمان صلح در سپتامبر سال ۱۹۳۹ به طور مشترک از دو طرف به لهستان حمله نموده و هر کدام نیمی از این کشور را به تصرف خود درآوردند.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner ArzanSara

Banner001

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram