TurkmensNews Telegram TN

نوجوان و موسیقی

ادامه مطلب...مقالات تخصصی - تورکمن‌نیوز:   پی . یونت[1] ( 1985)  در سال 1954 با موفقیت چشمگیر آهنگ راک اروند ده کلاک[2] اشاره به توسعه ی فرهنگ جدید موسیقی نوجوان و بدل شدن این رده ی سنی به هدف اول تهیه کنندگان بود. یک سال بعد ، ر. بروکس  از همین آهنگ برای فیلم خود با عنوان بلکبرد جانگل ، که مصائب زندگی یک نوجوان را به تصویر می کشید ، بهره برد. در سال 1954 ، الویس پرسلی[3] ، اولین آلبوم خود را تهیه کرد. آلبوم در بردارنده ی آهنگ هایی به سبک راک ، مخصوص نسل وی ، بود. الویس سعی کرد تا روح نسل خود را در آلبومش نمایان سازد. در دهه ی 1950 میلادی ، موسیقی راک مختص طبقه ی نوجوان شناخته شده و بسیاری از کشورهای حوزه ی آتلانتیک را فرا گرفت. در دهه ی 60 میلادی ، در ایالات متحده ، در بستر مخالفت با جنگ ویتنام ، موسیقی پاپ جایگزین راک شد. برای جوانانی که در سرتاسر دنیا به یک نوع موسیقی گوش می دادند ، مرزهای اجتماعی و فرهنگی در نوردیده شد. وستیوال وود استاک[4] در سال 1969 صدها هزار نفر مخاطب را به خود جلب کرد.

ادامه مطلب...

اخبار اقتصادی - تورکمن‌نیوز: دنا را می توان از جدید‌ترین خودروی به اصطلاح ملی ایران قلمداد کرد.

ادامه مطلب...مقالات تخصصی - تورکمن‌نیوز: چهارمین انقلاب صنعتی دنیا انقلاب دیجیتالی است به این معنا که در یکی از مراحل تولید و توزیع  و مصرف کالاها یک ابزار دیجیتال نقش دارد.

ادامه مطلب...شیوه های نگارش پیشینه در خبر

تورکمن نیوز- مقالات تخصصی: در گذشته، سابقه یا پیشینه‌ی خبر معمولا در انتهای آن قرار می‌گرفت و در کتاب‌ها و جزوه‌های آموزش خبرنویسی نیز این روش توصیه می‌شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- مقالات تخصصی: خبرهایی که در رسانه‌های جمعی انتشار می‌یابند با روش‌های گوناگونی گردآوری می‌شوند و خبرنگاران با شیوه‌های مختلفی اقدام به کسب خبر و انتشار آن می کنند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- مقالات:  یک کارشناس اسب درخصوص جوابیه فدراسیون سوارکاری به انتقاد اسب داران خراسان شمالی درباره پیش نویس تبارنامه اسب اصیل ترکمن خواستار اجرای قانون جامع دامپروری وزارت جهاد کشاورزی و واگذاری امور این حیوان نجیب به مردم شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- حسن قوجق: تولید محصولات زراعی در دنیا غالباً تحت تنش‌های محیطی هستند و با محدودیت مواجه هستند. چنانچه تنش‌های محیطی رخ نمی‌دادند عملکردی واقعی باید برابر با عملکردهای پتانسیل گیاهان می‌بودند در حالیکه در بسیاری از گیاهان زارعی متوسط عملکرد گیاهان کمتر از 20-10 درصد پتانسیل عملکرد آنان است (یعنی 90-80 درصد خارست) براساس گزارش دودال در سال 1976 فقط 10 درصد از زمین‌های قابل کشت در دنیا فاقد هرگونه تنش می‌باشد، در این بین  26 درصد از زمین‌ها تحت تأثیر تنش خشکی می‌باشد.

ادامه مطلب...توركمن نيوز- سيدعليرضا طباطبايي

مقدمه
در این مقاله قصد دارم نکاتی را برایتان یادآوری کنم که شدیداً در جذب مشتری واحساس رضایت ایشان از شما، نقش دارد و این نکات رموزی هستند که معمولا ما به آن‌ها اهمیت نمی‌دهیم و گاهاً تصور می‌کنیم نقشی در کار ما ایفا نمی‌کنند بلکه به قطعیت می‌توانم بگویم اهمیت آن‌ها کمتر از توانایی‌هایمان در فن و حرفه‌مان نمی‌باشد.

باور داشته باشید که افراد زیادی هستند که به رغم سرمایه‌دار بودن و سبک و سیاق زندگیشان مولفه‌هایی برای آنها در درجه اول اهمیت قرار دارد که ما باید به آن‌ها پاسخ‌گو باشیم.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - حسن قوجق: كشور ايران در نواحي خشك جهان قرار دارد. بخش كشاورزي در كشور متأثر  از اين وضعيت مي‌باشد.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram