ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز-  هفته گذشته زن ۲۱ ساله ای که از صورت و کف دست‌های او خون جاری می شد به بیمارستانی در ایتالیا مراجعه کرد. این بیمار که هویت او تاکنون فاش نشده است هیچ نشانه‌ای از زخم یا برش در صورت و یا دست خود نداشت و در واقع به جای عرق معمولی از پوست او خون جاری می‌شد.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز- همه ما وقتی ماشین به خرج می افتد، آن را فروخته و یک دستگاه جدید را جایگزینش می کنیم. اما یک مرد اردنی، فولکس قورباغه‌ای قدیمی و از کارافتاده خود را نه تنها دور نینداخته، بلکه آن را به محلی برای اقامت مسافران هم تبدیل کرده است.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز- یک مرد ۶۲ ساله اهل بیرمنگهام در کشور انگلیس که از اعتراضات، غرغرها و کنترل‌های همیشگی همسرش به تنگ آمده بود، برای فرار از این شرایط به جنگل پناه برده و ۵ سال در آنجا زندگی کرد.

ادامه مطلب...خواندنی ها - ترکمن نیوز - در حوالی سال ۱۳۳۸هـ.ش و قبل از آن اکثر ساکنان کمش دپه سماورهای ذغالی داشتند و از سماورهای نفتی٬ برقی و گازی خبری نبود .این سماورها که از آستراخان و یا بادکوبه و ... آورده می شدند به دو صورت دیده می شدند.

ادامه مطلب...دیدنیها - تورکمن نیوز - شاید بتوان با قطعیت کامل گفت کسی نیست که به دنیای حیات وحش علاقه ای نداشته باشد.

ادامه مطلب...اخبار خواندني‌ها و ديدني‌ها- توركمن‌نيوز: این که یک فرد چگونه به سوالات بسیار ساده و سرراست جواب دهد می تواند اطلاعات مهم و زیادی در مورد شخصیت او و آن چه که در مغز و ذهن او می گذرد به ما بدهد.

ادامه مطلب...

خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز- در دنیا، حیوانات عجیب و غریب متعددی زندگی می کنند که بسیاری از ما از وجود آن‌ها بی‌خبر هستیم و حتی نامشان را هم نشنیده‌ایم.

ادامه مطلب...اخبار خواندي‌ها- توركمن‌نيوز: قاتلان سریالی انسان های ترسناکی هستند و البته جالب و مرموز. به همین دلیل بسیاری از ما به ذهن های بیمار و رفتارهای عجیب و غریب و گاه هوشمندانه ی این افراد علاقه داریم. شاید به همین دلیل ساعت ها برای دیدن یک فیلم که در مورد قاتلی سریالی و بیرحم است وقت می گذاریم. به عبارت دیگر برای ترسیدن وقت صرف می کنیم. باید بگوییم که اگر بعد از خواندن مطلب یا فیلمی در مورد قاتل های سریالی معروفی مانند جفری دامر و چارلز مانسون حس ناخوشایند خاصی نداشتید باید بدانید که بدون شک از مشکلی روانی رنج خواهید برد!

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز- تصاویر منتشر شده در صفحات اینستاگرام تعدادی از جوانان عرب، از زندگی بی‌دغدغه و لوکس آنها خبر می‌دهد.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز-  یک دختر 12 ساله که بخاطر زیبایی اش بعنوان زیباترین دختربچه اینستاگرام انتخاب شد.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز- انسان‌ها در طول تاریخ و به طور پیوسته در تلاش برای کشف معجون زندگی بوده و هستند؛ خوردن مغز میمون، نوشیدن خون یا مصرف رادیوم از جمله بارزترین راهکارهایی است که بشر برای افزایش عمر و حفظ جوانی خود در طول تاریخ به کار گرفته است.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز- براساس شاخص‌های قدرت خرید، ایمنی، بهداشت و درمان، هزینه زندگی، قیمت ملک به نسبت درآمد، زمان رفت و آمد (ترافیک)، آلودگی و آب و هوا... شهرهای بزرگ دنیا رتبه بندی شدند.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز- همانطور که می‌دانید، این روزها همه از سلاحی مرگبار و وحشتناک صحبت می‌کنند. بمب جدید آمریکا که به «مادر بمب‌ها» شهرت یافته، با انفجاری که در شمال افغانستان ایجاد کرد همه را شگفت زده نمود و به فکر فرو برد. بسیاری گمان می‌کردند که بمب یاد شده بزرگترین در جهان است و نظیر ندارد؛ هرچند که ما روز گذشته در مقاله‌ای این موضوع را بررسی کردیم و نشان دادیم که روس‌ها در این مسئله جلوتر هستند.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: مردم ژاپن، کم خواب‌ترین و مردم روسیه خوش خواب‌ترین مردم دنیا به شمار می‌آیند.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: شخصیت شناسان مطالعاتی انجام داده‌اند که به کمک آن می‌توان از روی شکل چانه افراد به شخصیت آنها پی برد.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها -تورکمن‌نیوز:  طلاق های عجیبی در سال گذشته در ایران اتفاق افتاده است که در ادامه بعضی از آنها را خواهید خواند.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: در اطراف شهر سالخارد (Salekhard)، مرکز منطقه‌ی خودمختار یامال نِنِتز (Yamal Nenets) در کشور روسیه باقیمانده‌هایی از خط راه آهن بدنام سالخارد-ایگارکا (Salekhard–Igarka Railway) قرار دارد که معمولاً آن را با نام «راه‌آهن مرگ»، «جاده‌ی مرگ» و «جاده‌ی مردگان» می‌شناسند.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: چنگیزخان و قبایل مغول همراه او روزگاری تمامی آسیا را درنوردیدند و بخش‌های وسیعی از جهان را با قتل و عام کردن ساکنانش به تسخیر خود در آوردند. هیچ سپاهی یارای مقاومت در برابر آنان را نداشت و هر کسی که در مقابل آن‌ها می‌ایستاد مرگی دردناک انتظار او را می‌کشید. زمانی که لشکرکشی‌ها و غارت‌های آنان به اتمام رسید یک دهم از جمعیت جهان از دم تیغ چنگیز و سربازانش گذشته بود.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها - ترکمن‌نیوز: تالاب بین المللی گمیشان در گذشته‌ای نه چندان دور زیستگاه پرندگان بسیار زیبا و نادر و گونه‌های ارزشمند ماهیان خاویاری بوده است.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: به نظر کاربران این زن همزاد یک هیولا در والت دیزنی است.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram