ادامه مطلب...ایران-تورکمن‌نیوز- رئیس جمهوری روز گذشته با عبدالعزیز کامل‌اف وزیر خارجه ازبکستان دیدار و در آن تأکید کرد که جمهوری اسلامی ایران آماده است روابط دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی خود را با ازبکستان بیش از پیش توسعه و تعمیق دهد و در این مسیر هیچ مانعی وجود ندارد.

ادامه مطلب...

ایران-تورکمن‌نیوز- جمعه‌ای که گذشت، روز اتحاد دوباره ایرانیان بود؛ هنگامی که از رییس جمهوری تا مردم عادی در حمایت از دولت، سپاه پاسداران و خلیج همیشه فارس در برابر اظهارات ضد ایرانی رییس جمهوری آمریکا، بار دیگر پیمان اتحاد و همبستگی خود را تقویت کردند.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- مدیرعامل شرکت‌گاز گیلان گفت: شرکت ملی گاز مشکل افت فشار و یا قطع‌گاز در شمال کشور را تا حدود زیادی حل کرده و انشاالله ما در فصل سرما همانند سال‌های گذشته با مشکل افت فشار گاز مواجه نخواهیم بود.

ادامه مطلب...اخبار ایران -تورکمن‌نیوز-  مدیرکل راه آهن شمال با اشاره به توسعه خطوط حمل و نقل ریلی در استان، گفت: قطار گردشگری خطه شمال راه اندازی شد.

ادامه مطلب...اخبار ایران -تورکمن‌نیوز-  جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی هفته آینده برگزار خواهد شد که بررسی اقدامات صورت گرفته در خصوص 2 بانک از دستورات این نشست است.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- رئیس‌جمهور در جلسه هیأت‌دولت، ضمن تبریک آغاز به‌کار پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، فعالیت این شوراها را نمادی روشن از اهتمام نظام اسلامی به حقوق شهروندی و محوریت اراده مردم در اداره امور تمام بخش‌ها و سراسر کشور دانست.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از ۵ روز بحث و بررسی برنامه وزیران پیشنهادی به جز وزیر پیشنهادی نیرو به بقیه وزرا رای اعتماد داده و بدین ترتیب دولت دوازدهم با رای اعتماد مجلس رسمیت یافته و از امروز نوبت کار و تلاش برای حل مشکلات مردم فرا رسیده است.

ادامه مطلب...اخبار ایران - تورکمن نیوز -  خبرها و گزارش‌ها، از اوضاع نامناسب زندانیان ایرانی در ترکمنستان حکایت دارد و دستگاه دیپلماسی ایران، این روزها به شدت از سوی خانواده‌های این زندانیان تحت فشار قرار گرفته است.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- در ادامه بررسی صلاحیت و برنامه‌های وزرای پیشنهادی دولت، نوبت به بررسی وزیر پیشنهادی دادگستری رسید، اما آوایی در میان نمایندگان مجلس مخالفی ندارد.

نجفی پس‌از تشکیل شورای‌شهر در اول شهریور و رای‌گیری رسمی در صحن‌علنی شورا شهردار می‌شود

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن نیوز- با رای اعضای منتخب شورای شهر پنجم تهران، کمتر از یک ماه مانده به شروع رسمی دوره جدید شوراها، محمدعلی نجفی شهردار تهران شد. 

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  نشست چهارشنبه 18 مرداد فراكسیون مستقلین ولایی با حضور وزیر پیشنهادی امور خارجه با هدف بررسی برنامه های محمد جواد ظریف برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  طرح سامان‌دهی «گردشگری پزشکی» با مشارکت ۲۲ بیمارستان و بیش از ۲۰۰ پزشک با همکاری ۱۳ کشور از سوی هلدینگ گردشگری سازمان تامین اجتماعی اجرا می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  سخنرانی رئیس‌جمهور در دوازدهمین مراسم تنفیذ ریاست جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر می باشد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  بیانات مقام معظم رهبری در دوازدهمین مراسم تنفیذ ریاست جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری خراسان رضوی امروز از بازگشایی مرز و بازارچه باجگیران که با تصمیم و اعلام ترکمنستان به‌مدت ۴ روز تعطیل شده بود، خبر داد

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  رایزن بازرگانی و اقتصادی ایران در ترکمنستان گفت: کشور ترکمنستان با ۱۲۰ کیلومتر و ۴ معبر یکی از همسایگان جمهوری اسلامی ایران است و این کشور بر تقویت بخش خصوصی تمرکز دارد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- هنگام ورود وزرا به سالن نشست استانبول، عادل الجبیر با هدف مصافحه به سوی محمد‌جواد ظریف آمد و پس از در آغوش کشیدن وی، با هم گفتگو کردند.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  رضا پدیدار به سایت خبری اتاق تهران گفت:« افتتاح این خط لوله می تواند در آینده صادرات گاز ایران به کشورهای دیگر نیز نقشی مهم داشته باشد»

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- معاون امنيتي و انتظامي وزير کشور جزئياتي از محل بيعت تروريست‌هاي داعشي ارائه داد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- حواشی ادامه دار روز قدس و شعار برخی افراد در مقایسه روحانی و بنی صدر و همچنین واکنش‌های مختلفی که بعد از آن ماجرا در روز عید سعید فطر و انتقادهایی که در روزهای اخیر به عملکرد دولت می‌شود رئیس جمهور را به واکنش واداشت و با اشاره به اتفاقات و حواشی اوایل انقلاب گفت: در اوایل انقلاب و سالهای پس از آن توهین‌های فراوانی به سران نظام می‌شد اما امثال شهید بهشتی به ما آموختند که هر چیزی را برای انقلاب‌مان و نظام‌مان و استحکام نظام‌مان به راحتی تحمل کنیم.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner ArzanSara

Banner001

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram