ادامه مطلب...ایران-تورکمن‌نیوز- رئیس جمهوری روز گذشته با عبدالعزیز کامل‌اف وزیر خارجه ازبکستان دیدار و در آن تأکید کرد که جمهوری اسلامی ایران آماده است روابط دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی خود را با ازبکستان بیش از پیش توسعه و تعمیق دهد و در این مسیر هیچ مانعی وجود ندارد.

ادامه مطلب...

ایران-تورکمن‌نیوز- جمعه‌ای که گذشت، روز اتحاد دوباره ایرانیان بود؛ هنگامی که از رییس جمهوری تا مردم عادی در حمایت از دولت، سپاه پاسداران و خلیج همیشه فارس در برابر اظهارات ضد ایرانی رییس جمهوری آمریکا، بار دیگر پیمان اتحاد و همبستگی خود را تقویت کردند.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- مدیرعامل شرکت‌گاز گیلان گفت: شرکت ملی گاز مشکل افت فشار و یا قطع‌گاز در شمال کشور را تا حدود زیادی حل کرده و انشاالله ما در فصل سرما همانند سال‌های گذشته با مشکل افت فشار گاز مواجه نخواهیم بود.

ادامه مطلب...اخبار ایران -تورکمن‌نیوز-  مدیرکل راه آهن شمال با اشاره به توسعه خطوط حمل و نقل ریلی در استان، گفت: قطار گردشگری خطه شمال راه اندازی شد.

ادامه مطلب...اخبار ایران -تورکمن‌نیوز-  جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی هفته آینده برگزار خواهد شد که بررسی اقدامات صورت گرفته در خصوص 2 بانک از دستورات این نشست است.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- رئیس‌جمهور در جلسه هیأت‌دولت، ضمن تبریک آغاز به‌کار پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، فعالیت این شوراها را نمادی روشن از اهتمام نظام اسلامی به حقوق شهروندی و محوریت اراده مردم در اداره امور تمام بخش‌ها و سراسر کشور دانست.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از ۵ روز بحث و بررسی برنامه وزیران پیشنهادی به جز وزیر پیشنهادی نیرو به بقیه وزرا رای اعتماد داده و بدین ترتیب دولت دوازدهم با رای اعتماد مجلس رسمیت یافته و از امروز نوبت کار و تلاش برای حل مشکلات مردم فرا رسیده است.

ادامه مطلب...اخبار ایران - تورکمن نیوز -  خبرها و گزارش‌ها، از اوضاع نامناسب زندانیان ایرانی در ترکمنستان حکایت دارد و دستگاه دیپلماسی ایران، این روزها به شدت از سوی خانواده‌های این زندانیان تحت فشار قرار گرفته است.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- در ادامه بررسی صلاحیت و برنامه‌های وزرای پیشنهادی دولت، نوبت به بررسی وزیر پیشنهادی دادگستری رسید، اما آوایی در میان نمایندگان مجلس مخالفی ندارد.

نجفی پس‌از تشکیل شورای‌شهر در اول شهریور و رای‌گیری رسمی در صحن‌علنی شورا شهردار می‌شود

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن نیوز- با رای اعضای منتخب شورای شهر پنجم تهران، کمتر از یک ماه مانده به شروع رسمی دوره جدید شوراها، محمدعلی نجفی شهردار تهران شد. 

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  نشست چهارشنبه 18 مرداد فراكسیون مستقلین ولایی با حضور وزیر پیشنهادی امور خارجه با هدف بررسی برنامه های محمد جواد ظریف برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  طرح سامان‌دهی «گردشگری پزشکی» با مشارکت ۲۲ بیمارستان و بیش از ۲۰۰ پزشک با همکاری ۱۳ کشور از سوی هلدینگ گردشگری سازمان تامین اجتماعی اجرا می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  سخنرانی رئیس‌جمهور در دوازدهمین مراسم تنفیذ ریاست جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر می باشد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  بیانات مقام معظم رهبری در دوازدهمین مراسم تنفیذ ریاست جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری خراسان رضوی امروز از بازگشایی مرز و بازارچه باجگیران که با تصمیم و اعلام ترکمنستان به‌مدت ۴ روز تعطیل شده بود، خبر داد

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  رایزن بازرگانی و اقتصادی ایران در ترکمنستان گفت: کشور ترکمنستان با ۱۲۰ کیلومتر و ۴ معبر یکی از همسایگان جمهوری اسلامی ایران است و این کشور بر تقویت بخش خصوصی تمرکز دارد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- هنگام ورود وزرا به سالن نشست استانبول، عادل الجبیر با هدف مصافحه به سوی محمد‌جواد ظریف آمد و پس از در آغوش کشیدن وی، با هم گفتگو کردند.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  رضا پدیدار به سایت خبری اتاق تهران گفت:« افتتاح این خط لوله می تواند در آینده صادرات گاز ایران به کشورهای دیگر نیز نقشی مهم داشته باشد»

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- معاون امنيتي و انتظامي وزير کشور جزئياتي از محل بيعت تروريست‌هاي داعشي ارائه داد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- حواشی ادامه دار روز قدس و شعار برخی افراد در مقایسه روحانی و بنی صدر و همچنین واکنش‌های مختلفی که بعد از آن ماجرا در روز عید سعید فطر و انتقادهایی که در روزهای اخیر به عملکرد دولت می‌شود رئیس جمهور را به واکنش واداشت و با اشاره به اتفاقات و حواشی اوایل انقلاب گفت: در اوایل انقلاب و سالهای پس از آن توهین‌های فراوانی به سران نظام می‌شد اما امثال شهید بهشتی به ما آموختند که هر چیزی را برای انقلاب‌مان و نظام‌مان و استحکام نظام‌مان به راحتی تحمل کنیم.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram