ادامه مطلب...گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- داور بین المللی کاراته و دانش آموزان افتخار آفرین شهرستان گنبدکاووس که در مسابقات بین المللی کاراته کشور بلژیک موفق به کسب مدال شدند، روز پنجشنبه باحضور مسولین این شهرستان مورد استقبال قرار گرفتند.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گنبدکاووس از جمع آوری بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کمک به صورت نقدی و غیرنقدی مردم دلسوز و نوع‌دوست گنبدکاووس, به مناطق زلزله‌زده غرب خبر داد.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گنبدکاووس می گوید که ازمجموع افزون بر 40 هزار واحد مسکونی درمناطق روستایی این شهرستان 50 درصد آنان نیاز به مقاوم سازی دارند.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  فرماندار گنبدکاووس گفت: خیر گنبدی مبلغ 30 میلیون تومان به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کرد.

ادامه مطلب...گنبکاووس-ترکمن نیوز-  معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به بروز تکدی‌گری سازمان‌یافته در این شهرستان، گفت: این موضوع اغلب از خارج شهرستان گنبدکاووس مدیریت می‌شود.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  رییس منابع طبیعی و آبخیزداری گنبدکاووس گفت: بیش از یک هزار هکتار از اراضی این شهرستان با حکم مراجع قضایی به منابع ملی بازگشت.

ادامه مطلب...گنبدکاووس- ترکمن نیوز-  فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس از اختصاص ۵ میلیارد تومان برای بازسازی و تکمیل جاده ترانزیتی گنبدکاووس به اینچه‌برون خبر داد.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-   رئیس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس از ارسال نخستین محموله کمک های مردمی این شهرستان به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد و گفت: این محموله درقالب سه دستگاه کامیون و به ارزش 300 میلیون ریال عصر امروز ارسال می شود.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-   رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گنبدکاووس از خلع ید ۱۸۰۰ هکتار از اراضی منابع طبیعی در شهرستان گنبدکاوس با حکم مراجع قضایی خبر داد.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  مدیر امور آب و فاضلاب روستایی گنبدکاووس  گفت: عملیات اجرایی حفر دو حلقه چاه برای تامین آب شرب مورد نیاز اهالی 14 روستای بخش مرزی داشلی برون این شهرستان آغاز شد.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-   مدیرکل دفتر امور شهری و شهرداریهای استانداری گلستان گفت: شهرداری گنبدکاووس, مبلغ ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از مردم گنبدکاووس مطالبه دارد, که بخشی از این بدهی به عملکرد شهرداری بازمی‌گردد.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  شهردار گنبدکاووس از احداث تقاطع غیر همسطح به‌صورت زیرگذر و یا روگذر در ورودی شهر گنبدکاووس خبر داد.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-   رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس از راه اندازی سازمان توسعه و عمران و بازآفرینی شهر در گنبدکاووس با هدف خدمات‌رسانی مطلوب و خوب به شهروندان خبر داد.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان گفت: ضعف در جلب مشارکت های مردمی حلقه مفقوده شهرداری های این استان است که تنها با خدمت صادقانه به مردم قابل رفع می باشد.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  شهردار گنبدکاووس در شرق استان گلستان از برنامه ریزی برای احداث دهکده سبز گردشگری در این شهر به مساحت تقریبی 50 هکتار در کیلومتر 15 جاده گنبد - داشلی برون خبر داد.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  رئیس اداره محیط زیست گنبدکاووس از ورود نخستین گروه پرندگان مهاجر از مناطق سیبری روسیه به سه تالاب بین المللی 'آلاگل، آلماگل و آجی گل' این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ایتنانیوز–   رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه دو گنبدکاووس گفت:کارکنان اداره کل گمرکات استان گلستان حمایت مالی ۴۰ یتیم زیر پوشش این نهاد، را بر عهده گرفتند.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  در فوتبال ایران همه سردار آزمون را به‌ عنوان یکی از بزرگترین و موفق‌ترین لژیونر‌ها در سال‌های اخیر می‌شناسند. ستاره‌ای که مدت‌‌هاست همه منتظر فرا رسیدن روزهایی کاملا درخشان و پر از موفقیت برای او هستند.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات عمرانی دولت در روستاها و بخش مرزی داشلی برون این شهرستان، از این تلاش ها در جهت کاهش محرومیت این مناطق قدردانی کرد.

ادامه مطلب...گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس از اعزام احمد صفرخانی موذنی داور ممتاز ملی این شهرستان برای قضاوت در مسابقات بین المللی کاراته کشور بلژیک خبر داد.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram