ادامه مطلب...اخبار علی آباد کتول-تورکمن‌نیوز- دادستان عمومی و انقلاب علی آباد کتول گفت: بررسی لیست افراد معرفی شده به بانک‌ها و چک کردن دوربین سیلو‌ها در این شهرستان آغاز شده است.

ادامه مطلب...اخبار علي‌آبادكتول- توركمن‌نيوز: رییس پلیس علی‌آبادکتول گفت: اتفاقی که برخی مدیران کانال‌ها و گروه‌های شبکه‌های مجازی با اطلاعات ناقص خود به آن اشاره می‌کنند تنها وقوع یک سرقت نافرجام در یکی از روستاهای شهرستان علی‌آباد کتول بوده که اقدامات پلیس برای شناسایی متهم در حال انجام است.

ادامه مطلب...اخبار علی‌آباد کتول-تورکمن‌نیوز- سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از اجرای 9 پروژه راه‌سازی و ابنیه فنی در حوزه علی‌آباد کتول با 52 میلیارد و 700میلیون ریال اعتبار خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار علی‌آباد کتول-تورکمن‌نیوز- بخشدار مرکزی علی‌آبادکتول گفت: 50 درصد از روستاهای بخش مرکزی علی‌آبادکتول به سیستم مخزن مکانیزه زباله مجهز شده‎ است.

ادامه مطلب...اخبار علي‌آبادكتول- توركمن‌نيوز: دادستان عمومی و انقلاب علی آبادکتول از شناسایی و کشف باند مافیای گندم در علی آبادکتول خبرداد.

ادامه مطلب...اخبار علی‌آباد کتول- توركمن‌نيوز:‌ فرماندار علی آباد روز قدس را تجلی وحدت و همدلی مسلمانان دانست و گفت: با توجه به ستم رژیم اشغالگر قدس علیه کشورهای مظلوم، راهپیمایی روز قدس امسال باید از شکوه و عظمت ویژه برخوردار بوده تا همدلی مسلمین را به جهانیان اعلام کند.

ادامه مطلب...سریال درگیری در اورژانس بیمارستان‌های کشور ادامه دارد

اورژانس بیمارستان بقیه الله الاعظم شهرستان علی آباد کتول را می توان یکی از اورژانس های منحصر به فرد در دنیا قلمداد کرد که علاوه بر درمان بیماران اورژانسی و تلاش در جهت نجات جان بیماران، هر از گاهی ، فیلم های اکشن، خانوادگی، پلیسی و ... نیز در آن اکران می شود! و اگر یک روز درگیری، ضرب و جرح، توهین و تهدید پرسنل و ... گزارش نشود، روز پرسنل شب نمی‌شود.

ادامه مطلب...اخبار علی‌آباد کتول - ترکمن‌نیوز: یکی از دبیران حاضر در این دوره گفت: اولین دوره لیگ علمی ریاضی با حضور پر شور دانش آموزان و با شرکت بیش از 40 تیم در سالن نشاط دبیرستان پروین برگزار گردید.

ادامه مطلب...اخبار علی‌آباد کتول-تورکمن‌نیوز: فرمانده انتظامی علی‌آبادکتول از دستگیری سارق سابقه‌دار که اقدام به سرقت ۱۵ دستگاه خودرو سواری کرده بود، خبر داد.

ادامه مطلب...مقاله گردشگری - تورکمن نیوز: استان گلستان با اقلیم چند گانه و جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی فراوان می تواند در جذب گردشگر از بسیاری استان های کشور چند قدم جلو باشد.

ادامه مطلب...اخبار علی آباد کتول-تورکمن‌نیوز: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی آئین کلنگ‌زنی پروژه اقامتگاه طبیعت‌گردی در منطقه نمونه گردشگری روستای محمدآباد کتول شهرستان علی آباد برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار علی آباد کتول-تورکمن‌نیوز: مسیر راه آهن گرگان - بجنورد - مشهد که از آن به عنوان مهم ترین پروژه استراتژیک شمال شرق کشور یاد می شود به گونه ای طراحی شده است که از انتهای حوزه استحفاظی علی آباد کتول و 17 کیلومتری مرکز این شهرستان عبور می کند، اما ایستگاهی در آن نخواهد داشت.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس- تورکمن نیوز: شعبه اول دادگاه تجدیدنظر استان گلستان حکم شش ماه زندانی یک مجرم در علی آباد کتول را به غرس 200اصله نهال در اراضی منابع طبیعی این شهرستان و مراقبت و نگهداری از آنان به مدت یک سال تبدیل کرد.

ادامه مطلب...اخبار علی آباد کتول-تورکمن‌نیوز: مدیرکل راه و شهرسازی گلستان با اشاره به اهمیت بازسازی خسارات ناشی از سیلاب های گذشته بر راه‌های استان، گفت: هم اکنون بهسازی بیش از ۷۷ کیلومتر از راه‌های روستایی در شهرستان علی آباد کتول در حال اجرا یابه اتمام رسیده است.

ادامه مطلب...اخبار علی‌آبادکتول- تورکمن‌نیوز: رئیس آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر فاضل آباد شهرستان علی‌آبادکتول گفت: آتشی که عصر دیروز به کارگاه فرآوری قیر در فاضل آباد افتاده بود، با تلاش ماموران آتش‌نشانی مهار شد.

ادامه مطلب...اخبار علی آباد- تورکمن نیوز: مصاحبه با ثبت نام کنندگان سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان علی آباد کتول با حضور مهندس حسینی مهرهمکاران سرشماری استان،کریم علی آبادی حراست وابوالفضل مومنی کمیته اطلاع رسانی صبح دیروز دوشنبه 29 شهریور درمحل فرمانداری علی آباد کتول برگزارشد.

ادامه مطلب...اخبار علی آباد- تورکمن نیوز: همایش مطلعین محلی سرشماری عمومی نفوس و مسکن باحضور احمد تجری مفردفرماندارشهرستان علی آباد کتول، دهیاران، شوراها وامامان جماعات مساجد درمحل تالار بوستان برگزارشد.

ادامه مطلب...اخبار علی آباد- تورکمن نیوز: حبیب خسروی طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان به عنوان سرپرست اداره گاز علی آباد منصوب شد.

ادامه مطلب...اخبار علی آباد- تورکمن نیوز: وزیر کشور در چهارمین روز سفر خود به استان گلستان از سد مخزنی کبودوال شهرستان علی آبادکتول بازدید کرد.

ادامه مطلب...اخبار علی آباد- تورکمن نیوز: فرماندار علی‎آباد کتول از اجرای پروژه تله کابین این شهرستان در دهه مبارک فجر امسال خبر داد.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram