مرثیه - تورکمن نیوز - Mohajeran allahبه گواهی جان ها از جانبازی می گوییم که حج جان به میقات جانان ببرد، و سر به جانبازی او بداد.

اگر اولین شهیدان اسلام را یاسر و سمیه می خوانیم، و شهیدان بعد را شاهدی بر ایشان می دانیم، اما که منصور حلاج و محسن حججی را قلب شهیدان می خوانیم.
اگر کشتن منصور به ناحق بود، کشتن حججی از ناحق دیگر بود. اگر حلاج از اناالحق بگفت و رود دجله به خون بگریست، حججی از حق الله بگفت و رود جان به جانان برسید، که حق جان در وصل جانان است و خونریزی از خون شیطان است و داعش از شجره شیطان است.
نکته گویان ازین نکته بگفتند که داعش بر نقش شر است و شرارت ها می کند، و هنگامه آن بیامد، که پای شر ببریم و جان شر بگیریم و کین حججی از حجاج(حجاج بن یوسف ثقفی) بگیریم همو حجاجی که پدرخوانده داعش است و نقش کامل او در کشتن حججی ست.
اگر چله غم حججی به سر بیامد، اما انتقام حججی به سر نیامد، که منتقم ماییم و انتقام بگیریم، روزی که امر قل بگوید و امر حق در کشتن ناحق باشد، که اختر و گردون از سرنگونی داعش بگویند، و جمله جهان از جنگ خیر و شر بگویند، تا سر تا پای داعش ببریم و رگ زنان اسلام بیایند و گوش و چشم و بینی داعش ببرند که منکر حق از داعش است و هیچکس از فریادرس او نیست.
اگر نطفه کفر و فسق از داعش است نطفه ها در دم بخشکانیم و به جست و جوی هر داعشی باشیم تا خون او به دجله بریزیم و جانی به دجله بیاید.
که هنوزه از صدای حججی می شنویم که طاعت ایمان بداشتیم و سر به جانبازی جانان بدادیم و اگر شهید از ندیم حق است، داعش از لعین حق است که لعنت بر داعش و داعشی باد.
و السابقون السابقون اولئک المقربون:
و پیشگامان از پیشگام هستند و آنها از مقربین درگاه خدای هستند.
و اگر فضل حق در سابقون است که انصار و مهاجرین از آن هستند حججی از سابقون است که هجرت بکرد و از انصار بشد تا هیکل کفر بگیرد و به زمین بزند که حق اسلام در ناحقی غیر است و داعش از اغیاری ست، که صد فضیحت بساخت و خود مفتضح بشد و از در افتضاح بیامد و جفت شیطان بشد و نطفه حرام ببست و داعش به دنیا بیامد که لعنت بر نطفه حرام باد.
اگر هر چیزی عوض دارد و عوض هم گله ندارد، داعش به انتظار عوض باشد که آنچه از تیغ و تپانچه به دست اوست، بران تر از تیغ و توپ به دست ماست، و هر قطره خون حججی را دریای خون بسازیم و داعشیان را بدانجای بیندازیم تا غرق در دریای خونی باشند که بسیار غرق ها از بیخ و بن براندازد، و مگر دریای خون از جان حججی نیست که طغیان بکرد و داعشیان در دم بکشت، همان کشتنی که کارکشته بود و مگر نمی دانید که حسنک وزیر را بکشتند و دودمان غزنوی، دود بشد. و مگر نمی دانید که علمدار بکشتند و علم به باد برفت. و مگر نمی دانید که حججی را بکشتند و داعش از بی شرم بشد، که تف بر بی شرم باد، و آنکه شرم از جان ندارد و تیغ به دست بگیرد و سر از تن ببرد، گور خود بکند، که گورکن از گور داعش بگفت و از گریه خاکی بگفت که تشنه به خون داعش است و خاک بر خاک می آورد تا خاک بر سر داعش بپاشد و داعشی را به خاک و خون بکشد...
و زمین و زمان از ماتم حججی بگفتند که در جهان زندگان از همانند او نیست، و حججی یکی بود و دیگر نیست...
خدایش رحمت کناد.
الهی آمین یا رب العالمین

نویسنده: آیتکین عطاخانی

مطالب مرتبط:

تمامی کالاها به غیر از دارو و محصولات انرژی هسته‌ای مشمول اس

ظرفیت پذیرش دانشجو در دکتری و ارشد دانشگاه تهران محدود شد

تاسیسات گاز شهرستان‌های گرگان و آق‌قلا بازسازی و مقاوم سازی

بیش از ۱۵۰ عنوان کتاب بریل و ۶ هزار کتاب گویا برای نابینایان

گمیشان و آق‎قلا جزء شهرستان‎های محروم گلستان شناخته شد

با نام‌گذاری خیابان یا میدانی به نام شهدای ترکمن صحرا در حاد

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می‌باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند.
نظرات منتشر شده مخاطبین به منزله تایید یا رد آن توسط تورکمن‌نیوز نیست و تنها در جهت رعایت حقوق نظر دهندگان انتشار می‌یابد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram