TurkmensNews Telegram TN

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز- عضو شورای اسلامی شهر گرگان بابیان اینکه خطر رانش و ریزش ضلع غربی گرگان را تهدید می‌کند و باید نهضت دیوار حفاظتی اجرایی شود از بی‌توجهی مدیریت شهری به این موضوع انتقاد کرد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان- تورکمن نیوز:  شهرستان گرگان دقایقی پیش بر اثر زمین‎لرزه‎ای نسبتا شدید به خود لرزید.

ادامه مطلب...اخبار گرگان- تورکمن نیوز: فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری فردی خبر داد که تحت عنوان خرید و فروش نقد و اقساط خودرو اقدام به کلاهبرداری سه میلیارد و 600 میلیون ریالی از شهروندان گرگانی کرده بود.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز- فرماندار شهرستان گرگان بر لزوم برخورد قانونی در جهت فعالیت عطاری فاقد پروانه در سطح شهرستان و جلوگیری از فروش هرگونه داروی گیاهی در عطاری‌های سطح شهرستان و معرفی فروشندگان به مراجع قضایی تأکید کرد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز- رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: درآمدهای این دانشگاه طی سال گذشته با افزایش 4 برابری نسبت به سال 92 به 42 میلیارد ریال رسید.

ادامه مطلب...اخبار گرگان- توركمن نيوز:‌ رئیس اداره جهاد کشاورزی گرگان با بیان اینکه کشاورزانی که گندم، جو و کلزا کشت کرده اند،در سامانه ساماندهی می‎شوند، گفت: ۴ هزار و ۵۰۰ هکتار از محصولات کشاورزی شهرستان بیمه شده است.

ادامه مطلب...‌اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز:  رضوانی گفت: با تلاش مددکاران، خیرین و مسئولین زندان گرگان و گذشت اولیای دم، زندانی گرگانی محکوم به قصاص نفس از قصاص نجات یافت.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت که پروازهای نوروز 96 از فرودگاه گرگان نسبت به مدت مشابه سال قبل 57 درصد رشد را نشان می‌دهد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: فرماندار گرگان گفت: با توجه به تاکیدات رئیس جمهور، تولیدات دانش‎بنیان و دانشگاهی در راستای ایجاد فرصت‌شغلی در گرگان حمایت می‌شوند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: تاخیر چند ساعته و چند باره پرواز ساعت 06.30 دقیقه صبح امروز دوشنبه گرگان به مقصد تهران، مسافران این پرواز را سرگردان کرده است.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با همراهی مدیرکل اجتماعی و فرهنگی و مدیرکل بانوان و خانواده استانداری از پارک بانوان گرگان بازدید کرد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان -تورکمن‌نیوز:  احتمال می‌رود حداقل دو نفر ترکمن در انتخابات پنجمین دوره شوراها از مرکز استان کاندیدا شوند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: بررسی بازار شب عید در شهر گرگان حاکی از کاهش قدرت خرید مردم و رکود بازار است با وجود نزدیک شدن به عید اما بازار هنوز بوی عید نمی‌دهد و فروشندگان نگران وضعیت موجود هستند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - ترکمن‌نیوز:‌  رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان گرگان، گفت: وفاق و همدلي همکاران و نيز سلامت و صداقت در فعاليت ها و تلاش براي خدمت مناسب به مردم از مهمترين عوامل موفقيت اين انجمن است.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز:  مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از همه خانواده ها و جوانان و نوجوانان خواست که در احترام به شهدای آتشنشان و برای حفظ سلامت خود ،آئین های چهارشنبه آخر سال را به سنت و شیوه قدیم برگزار کنند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: مدیر شرکت ساخت و توسعه زیربنایی گلستان گفت: تکلیف و بهره‎برداری فاز نخست کمربندی شهرستان گرگان در ۶ ماه نخست سال ۱۳۹۶ به بهره‎برداری می‎رسد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: چگونگی طرح و بررسی مطالبات کارگران و شرکت‌های طرف قرارداد با پیمانکار سازنده روگذر بهارستان دستور اصلی جلسه 358 شورای اسلامی شهر گرگان بود که تا تهدید به بستن این مسیر و اخراج عضو شورای شهر از این نشست پیش رفت.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان از عمل جراحی قلب باز امام جمعه گرگان خبر داد و گفت: آیت‌الله نور‌مفیدی هفته آینده از بیمارستان مرخص می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز گام‌های خود را از بازسازی تجهیزات قدیمی فراتر گذاشته و به سمت ساخت ناو و موشک‎ انداز پیش رفته ایم ونیروی دریایی به خرید تجهیزات از کشورهای غربی احتیاج ندارد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز:  رئیس کل دادگستری گلستان گفت: حکم قصاص فردی که مهر امسال در عملیات تعقیب و گریز، مامور نیرو انتظامی استان را به شهادت رسانده بود در شعبه ۱۵ دیوان عالی کشور تایید شد.

Daevat Be Hamkari

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram