ادامه مطلب...اخبار گالیکش-تورکمن‌نیوز:  شهردار گالیکش بعد ازظهر دیروز اقدام به افشانه اسپری فلفل به سمت یکی از جوانان شهر کرد.

ادامه مطلب...اخبار گالیکش-تورکمن‌نیوز: مسئول اورژانس 115 گالیکش اعلام کرد: در آستانه تعطیلات نوروز طرح امداد نوروزی اورژانس115 این شهرستان آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار گالیکش-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گالیکش درشرق گلستان از رای شعبه اول دادگاه تجدیدنظر این استان مبنی بر غرس 200 اصله نهال و نیز مراقبت سه ساله از آن توسط یکی از متجاوزین به منابع ملی در این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گالیکش-تورکمن‌نیوز: مدیر آموزش و پرورش گالیکش اعلام کرد: 19 باب مدرسه از مجموع 111 مدرسه این شهرستان که معادل 17 درصد مدارس این شهرستان است، تخریبی بوده و نیاز به بازسازی دارند.

ادامه مطلب...اخبار گالیکش-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های مینودشت و گالیکش از مسدود شدن راه 11 روستای کوهستانی گالیکش براثر بارش سنگین برف که ارتفاع آن به 30 تا 40 سانتی‌متر می‌رسد، خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گالیکش-تورکمن‌نیوز: رئیس شبکه و مرکز بهداشت و درمان شهرستان گالیکش گفت: با هدف جلوگیری از انتشار ویروس هاری در حیوانات و انتقال آن به انسان، یکصد و یک قلاده سگ ولگرد در یک هفته گذشته از سطح شهر گالیکش جمع آوری شد.

ادامه مطلب...اخبار گالیکش-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گالیکش از کشف چوب قاچاق که توسط 6دستگاه کامیون حمل می شد خبر داد و گفت: حجم چوب های قاچاق کشف شده 48 استر برآورد شده است.

ادامه مطلب...اخبار گالیکش-تورکمن‌نیوز: معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور، تعداد معلولان در استان گلستان را بیشتر از میانگین کشوری اعلام کرد و گفت: در حالی که میزان معلولیت در کشور 2 درصد است و این رقم در استان گلستان به 2.6 درصد می رسد.

ادامه مطلب...اخبار گالیکش-تورکمن‌نیوز: جشن انقلاب در شهرستان گالیکش در شرق استان گلستان با رونمایی از کیک 38 متری به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار گالیکش-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره گاز گالیکش با اعلام اینکه پروژه گازسانی به شهرک صنعتی گالیکش آغاز شده است، گفت: برای این پروژه مبلغ 8 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram