ادامه مطلب...اخبار گمیشان-ترکمن نیوز-  مسئول کمیته بدنسازی بخش گلدشت شهرستان گمیشان از برگزاری مسابقات منطقه ای مردان آهنین با حضور ورزشکارانی از استان های البرز،مازندران و گلستان در سیمین شهر گمیشان در شمال غرب استان گلستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- همایش موتورسواران قانونمند در شهر گمیشان به منظور ترویج فرهنگ قانون‌مداری در بین موتورسواران برگزارشد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- سالن ورزشی رزمی مختومقلی فراغی در شهرستان گمیشان افتتاح و به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- مراسم افتتاح پروژه‌های هفته دولت گمیشان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- فوران مجدد گل فشان خاموش قارنیارق در گمیشان تعجب کارشناسان را برانگیخت.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز-  معاون آبزی‌پروری اداره کل شیلات استان گلستان از نصب و راه اندازی دستگاه پایش آنلاین (لحظه‌ای)، براي آنالیز فاکتورهای فیزیکوشیمیایی در مجتمع پرورش میگو گمیشان برای نخستین بار در کشور خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- در حالی که برخی از مردم گمیشان از وضعیت نامناسب جداول و آسفالت خیابان‎ها و معابر این شهر ناراضی و گله‎مند هستند اما متأسفانه اقدامی از سوی شهرداری در راستای تحقق مطالبات به‎حق مردم صورت نگرفته است.

ادامه مطلب...اخبارگمیشان-تورکمن‌نیوز-  مدیر بنیاد مسکن شهرستانهای گمیشان و بندرترکمن گفت: همزمان با هفته دولت سال جاری طرح های هادی و مسکن روستایی گمیشان به ارزش 17 میلیارد و 320 میلیون ریال به بهره برداری می رسد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان - تورکمن‌نیوز-  طوی بی بی یلقی بانوی سرپرست خانوار گمیشانی مقام هفتم رشته ترتیل قرآن را در مسابقات سراسری قرآن کریم که با حضور 350 مددجو از سراسر کشور در قم برگزار شد را کسب کرد.

ادامه مطلب...بیمارستان 64 تختخوابی در محروم ترین و دور افتاده ترین نقطه شمال کشور احداث می‌شود
اخبار گمیشان - تورکمن‌نیوز- عضو هیات امنای خیرین سلامت شهرستان گمیشان از احداث بیمارستان 64 تختخوابی در شهر کوموش تپه خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان- تورکمن‌نیوز: رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گمیشان گفت: جشن میلاد حضرت معصومه (س)، و دهه کرامت و روز ملی دختر در این شهر مرزی برگزار شد و شرکت کنندگان در این مراسم با شخصیت والای کریمه اهل بیت (ع) آشنا شدند.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- رییس سازمان بهزیستی کشور از ساخت افزون بر11هزار و 300واحد مسکونی برای مددجویان این سازمان خبر داد و گفت: تا پایان سال 98 این واحدها به بهره برداری رسیده و آماده استفاده مددجویان زیرپوشش می شود.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- فرماندار گمیشان از وقوع 20 مورد خودکشی در شهرستان گمیشان خبر داد و گفت: یک هزار و 161 معلول در شهرستان گمیشان زندگی می‌کنند.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- معاون آبزی پروری اداره کل شیلات گلستان گفت: ذخیره سازی بچه میگو در 650 هکتار از مزارع مجتمع پرورش میگو گمیشان واقع در شمال غرب استان انجام شد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- نمایشگاه ویدئو چیدمان فوک خزری با حضور خانم لنی هارت، رییس و موسس مرکز درمانی و تحقیقات فک کشور هلند در خانه مظفری‌های گمیشان برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- رییس کمیته امداد گمیشان گفت :مبلغ یک میلیاردو 410 میلیون ریال زکات در سه ماهه نخست سال 96 در سطح شهرستان جمع آوری شده است که این میزان نسبت به زمان مشابه در سال گذشته رشد 64 درصدی داشته است.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- رییس دادگستری گمیشان گفت: واحد صلح و سازش شورای حل اختلاف این شهرستان رتبه اول مصالحه درپرونده های ارجاعی به این بخش را در استان گلستان کسب کرد.

ادامه مطلب...

اخبار گمیشان- تورکمن‌نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندارگلستان ازجذب اعتبار200 میلیارد ریالی تخصیص یافته برای توسعه سایت میگوی گمیشان خبر داد و گفت: ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه با محوریت شیلات و پرورش میگو استوار است.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه با محوریت شیلات و پرورش میگو در گمیشان انجام می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان - تورکمن‌نیوز: فرماندار گمیشان گفت: برای ساماندهی سواحل گمیشان جلساتی در استانداری و شهرستان برگزار شده است و برنامه‌ریزی برای ساماندهی و اجرای اصولی در دستور کار قرار دارد.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner ArzanSara

Banner001

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram