ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- جلسه بررسی تامین ساز و کار توسعه و تعریض راه های روستایی و تامین زیرساخت های توسعه محورهای اصلی و بین شهری کلاله در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- مدیر جهادکشاورزی کلاله اعلام کرد: به رغم سپری شدن حدود 9 ماه از خسارت وارده به مزارع کلزای کشاورزان این شهرستان، صندوق بیمه محصولات کشاورزی با عدم پای بندی به تعهدات خود، تاکنون خسارت وارده به کشاورزان را پرداخت نکرده است.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- بعد از سیل چند روز گذشته، وضعیت جاده سلامت شهرستان کلاله، بسیار بغرنج شده است و هر لحظه امکان بروز حادثه‌ای را برای مردم به همراه دارد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- با رای قاطع منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی شهر کلاله، عبدالحمید حق‌شناس به عنوان شهردار کلاله انتخاب شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- فرماندار شهرستان کلاله گفت: یکی از مصدومان سیل در شهرستان کلاله استان گلستان پس از چند روز در بیمارستان جان باخت.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- مدیر کل فرودگاه‌های استان گلستان از آغاز مجدد پرواز‌های مسیر تهران به کلاله با شرکت هواپیمایی "پویا ایر" از تاریخ یکم شهریور ماه سالجاری خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز-  معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی کشور اعلام کرد: عملیات اجرایی احداث سایت اداری و درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان کلاله در نیمه اول شهریورماه سالجاری آغاز می شود.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- تغییرات جوی که عصر پنجشنبه در شرق استان گلستان آغاز شده بود صبح جمعه با بارندگی شدید در شهرستان کلاله به اوج فعالیت بارشی خود رسید و موجب جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی خیابان‌ها، معابر و محورهای اصلی و فرعی شهری و روستایی شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از زیان ده بودن بیش از ۸۰ درصد فرودگاه‌های کشور، گفت: توجه به قابلیت‌های گردشگری شهرهای دارای فرودگاه و ایجاد فضاهای چند منظوره رفاهی در درون آن‌ها می‌تواند بازدهی را افزایش دهد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- نماینده مردم مینودشت در مجلس گفت: نظرخواهی رئیس‌جمهور از مقام معظم رهبری در انتخاب وزرا تاثیر بسزایی در پیشبرد اهداف نظام و دولت و تسهیل مسیر مدنظر رئیس‌جمهور و مردم دارد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- نماینده مردم شهرستان‌های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه (شرق استان گلستان) در مجلس شورای اسلامی گفت: اسم و آسمان و ظاهر این استان سرسبز و زیبا است، اما پشت این سرسبزی، فقر و محرومیت پنهان شده که باید این فقر برداشته شود تا شاهد رشد و توسعه گلستان باشیم.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس گفت: ۳۰۰ میلیون دلار از محل صندوق توسعه برای بحث آبرسانی در کل کشور در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب...

اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کلاله از معدوم سازی 25 نوع قلم دارو در شهرستان کلاله خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار كلاله- توركمن‌نيوز: مدیر جهادکشاورزی کلاله اعلام کرد : کشاورزان گندمکاراین شهرستان با تولید 184هزار و 225 تن، برداشت محصول گندم را به پایان رساندند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- مدیر جهاد کشاورزی کلاله گفت: ۷۹.۵ هکتار از اراضی شیبدار شهرستان کلاله به باغات مثمر زیتون ، گردو و گلابی تبدیل شده است.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- نخستین پرواز در مسیر تهران _کلاله_تهران از چهارشنبه (18 مرداد ماه) آغاز می‎شود و در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته ادامه مي‌یابد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرودگاه شهرستان کلاله درشرق استان گلستان برای انجام پروازها ازهمه امکانات برخوردار است، تصریح کرد: این فرودگاه از توان و ظرفیت صد درصدی برای استمرار پروازها برخوردار است.

ادامه مطلب...اخبار کلاله- تورکمن‌نیوز: مدیر جهاد کشاورزی کلاله با بیان اینکه این شهرستان هرساله میزبان افزون بر 10 هزار کلنی زنبور عسل مهاجر از مناطق مختلف کشورمان است، اعلام کرد: افزون بر آن، 233 نفر از کشاورزان و باغداران کلاله نیز با داشتن 6 هزار و 496 کلنی به پرورش زنبور عسل مشغول هستند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- نقد و برسی کشوری کتاب کودک و نوجوان به یاد نویسنده فرهیخته این حوزه، مهدی آذر یزدی و با شرکت جمع زیادی از اعضای کانون‌های سراسر استان گلستان به میزبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان کلاله برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- نماینده مردم شرق گلستان در خصوص همراه‌سرای بیمارستان کلاله گفت: بانیان ساخت این همراه‌سرا، خیرین هستند.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner ArzanSara

Banner001

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram