ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: سرپرست راه و شهرسازی کلاله گفت: پس از سال‌ها با وجود مشکلات فراوان و نشست زمین و وجود خطرات احتمالی، هنوز ۵۰ خانوار واحدهای مسکن مهر شهرستان کلاله را تخلیه نکردند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کلاله درشرق استان گلستان از برف‌روبی تمامی جاده‌های روستایی این شهرستان که بر اثر بارش برف بامداد امروز سفید‌پوش شده بودند، خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان و رئیس مرکز بهداشت کلاله اعلام کرد: دوره آموزشی دو روزه فلوشیپ با شرکت 60 نفر از مدیران تخصصی بهداشت شهرستان های مینودشت، گالیکش ، کلاله و مراوه تپه، در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان کلاله برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: نشست تخصصی بررسی روند احداث ساختمان دانشگاه آزاد کلاله با حضور فرماندار و خیرین و رئیس دانشگاه برگزار شد .

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: نماینده مردم کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه‌تپه بابیان اینکه تعطیلی پروازهای فرودگاه کلاله موقتی است از شروع مجدد و منظم پروازها در آینده نزدیک خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: به مناسبت دهه مبارک فجر و فرا رسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کمک هزینه خرید جهیزیه به 40 نوعروس تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان روز چهارشنبه با برگزاری مراسمی پرداخت شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندارگلستان گفت: در دولت تدبیر و امید تعداد هفت هزار و 708پروژه در این استان به بهره‌برداری رسیده وبرای 65 هزار نفر در بخش‌های کشاورزی، خدماتی، معدن و تجارت شغل ایجاد شده است.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره گاز کلاله اعلام کرد: به مناسبت دهه مبارک فجر، گازرسانی به 11 روستا و 4 واحد صنعتی در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: فرمانده سپاه ‌کلاله گفت: چهارمین کاروان راهیان نور دانش‌آموزان شهرستان کلاله به اردوهای راهیان نور و مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: فرماندار کلاله از بهره برداری یا آغاز عملیات اجرایی 124 پروژه عمرانی و اقتصادی این شهرستان در ایام دهه فجر خبرداد و گفت: در این ایام 73پروژه عمرانی و اقتصادی افتتاح و اجرای 51 طرح نیز آغاز می شود.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram