ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن نیوز-  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در ۳ سال گذشته ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار در حوزه ICT شهرستان کلاله اضافه شده است.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- مدیر جهادکشاورزی کلاله اعلام کرد: از آغاز برداشت محصول کلزا تا کنون 6هزار و 500 تن دانه روغنی کلزا از مزارع این شهرستان برداشت شده است.

ادامه مطلب...اخبار كلاله - توركمن‌نيوز: رئیس کل دادگستری استان گلستان از کمک ۳۰ میلیون تومانی خیران کلاله برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله - تورکمن‌نیوز- مدیرآموزش و پرورش کلاله سطح برخورداری اهالی این شهرستان از نعمت سواد را 95درصد اعلام کرد و گفت: این آمارحاکی از نتایج مثبت فعالیت هایی است که همکاران فرهنگی و آموزشیاران سوادآموزی در این عرصه داشته اند.

ادامه مطلب...اخبار كلاله- توركمن‌نيوز: مدیرآموزش و پرورش کلاله سطح برخورداری اهالی این شهرستان از نعمت سواد را 95درصد اعلام کرد و گفت: این آمارحاکی از نتایج مثبت فعالیت هایی است که همکاران فرهنگی و آموزشیاران سوادآموزی در این عرصه داشته اند.

ادامه مطلب...اخبار كلاله- توركمن‌نيوز:‌ مدیرجهادکشاورزی کلاله از برداشت محصول 88 درصد ازمزارع گندم این شهرستان با تولید افزون بر 163 هزار تن خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- سرپرست شبکه بهداشت ودرمان کلاله اعلام کرد: طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان سال تحصیلی 97 – 96 این شهرستان آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- امام جمعه اهل سنت شهر فراغی با اشاره به وحدت و اتحاد شیعه و سنی در کشورمان گفت: برنامه‌ریزان حوادث تروریستی تهران باید به اشد مجازات برسند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- امام جمعه اهل سنت پیشکمر گفت: دشمنان و کفار از قدرت حکومت جمهوری اسلامی وحشت دارند و با توجه به اینکه همه نقشه‎های خود را نقش برآب دیدند به این حرکت زشت و ظالمانه دست زدنند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- فرماندار شهرستان کلاله گفت: امسال ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه بزرگ آبرسانی روستایی زاو شهرستان کلاله تخصیص یافت.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- با اعلام نتایج انتخابات پنجمین دوره شورای شهر کلاله علاوه بر اکثریت اعضای این نهاد مردمی همه ترکمن‌ شده است و حالا گزینه مناسب برای انتخاب شهردار موضوعات بسیار شنیده می‌شود و اسامی مختلفی مطرح می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار كلاله- توركمن‌نيوز:‌ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کلاله با اشاره به آغاز برداشت محصول کلزا در این شهرستان گفت: تاکنون بیش از ۲۴۰۰ تن دانه روغنی کلزا در شهرستان کلاله تولید شده است.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز-  فرماندار کلاله با اشاره به غیر بهداشتی بودن فعالیت‌های کشتارگاه دام این شهرستان، خواستار ایجاد هماهنگی‌های لازم برای تسریع در تعطیلی کشتارگاه مذکور شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- برداشت کلزا در کلاله از ۱۲۰۰ هکتار گذشت.

ادامه مطلب...اخبار كلاله- توركمن نيوز:   رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کلاله از توابع استان گلستان از جمع آوری 29 میلیارد ریال زکات در سال 95 در این شهرستان خبر داد و گفت: کلاله رتبه نخست کشور را در جمع آوری زکات کسب کرد.

ادامه مطلب...اخبار كلاله- توركمن نيوز: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کلاله با اشاره به اینکه این شهرستان رتبه نخست کشور در پرداخت زکات را داراست گفت: از محل زکات جمع‌آوری شده سال گذشته بیش از یک میلیارد و ۹۷۶ میلیون تومان به نیازمندان شهرستان کلاله کمک شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان کلاله گفت که نیروی انتظامی براساس رسالتی که دارد، ضمن حفظ بی‌طرفی در جهت حفظ آرامش و امنیت برگزاری انتخابات همه توان خود را بکار می‌گیرد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله- تورکمن نیوز:  مسئولین کلاله برای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ کتاب و کتابخوانی در کلاله به هم اندیشی با یکدیگر پرداختند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله - ترکمن‌نیوز:  پس از منصوب شدن عبدالرحیم پالیده به عنوان رئیس بیمارستان طالقانی گنبد کاووس و خالی شدن صندلی ریاست بیمارستان کلاله، امروز سرپرست جدید بیمارستان کلاله مشخص شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز:  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کلاله اعلام کرد: آیین بزرگداشت دویست وهشتاد و چهارمین سالگرد تولد مخدومقلی فراغی شاعر و عارف نامی ترکمن ایرانی در این شهرستان ، 11 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.

Daevat Be Hamkari

shams01

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Berenj Jahed

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram