TurkmensNews Telegram TN

ادامه مطلب...اخبار فوتبال ساحلی-تورکمن‌نیوز- ملوان بندرگز در لیگ برتر فوتبال ساحلی شامگاه سه شنبه توانست در آبادان با نتیجه پرگل 6 بر1 تیم شهید جهان نژادیان این شهر را شکست دهد، این دومین برد پیاپی نماینده استان گلستان در نیم فصل دوم رقابت‌ها بود.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال ساحلی-تورکمن‌نیوز- در روز پایانی دور رفت مرحله دوم مسابقات فوتبال ساحلی امید‌های کشور تیم ملوان بندرگز نماینده استان گلستان با نتیجه 5 بر2 مقابل مقابل ایفا اردکان یزد شکست را پذیرا شد.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- در دومین روز از مرحله دوم مسابقات لیگ فوتبال ساحلی امیدهای کشور، تیم ملوان بندرگز نماینده گلستان در این رقابت‌ها موفق شد شهرداری بندرعباس را در ضربات پنالتی شکست دهد.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال ساحلی-تورکمن‌نیوز- ملوان بندرگز نماینده استان گلستان در لیگ برتر فوتبال ساحلی شامگاه سه شنبه در ورزشگاه امام رضا (ع) این شهرستان با نتیجه 4 بر3 در مقابل نماینده بندرعباس، اولین پیروزی نیم فصل دوم را کسب کرد.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز-  رضا گوچی عنوان بهترین گلزن سال هلند را به دست آورد.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال - ترکمن نیوز - اقدام خیرخواهانه مسی، آن گونه که او می خواست، پیش نرفت.

ادامه مطلب...

اخبار فوتبال ایران - تورکمن‌نیوز - مهاجم تیم ملی ایران به انتخاب طارمی به عنوان مرد سال فوتبال ایران واکنش نشان داد.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال- توركمن‌نيوز: رسانه‌های نزدیک به باشگاه پرسپولیس خبر از طلب 2 میلیاردی برانکو دادند.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- تیم ملوان بندرگز نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی را به پیروزی به پایان رساند تا به مکان ششم جدول صعود کند.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- در چهارمین روز رقابت‌های فوتبال ساحلی امیدهای باشگاه‌های کشور به میزبانی بندرگز درغرب استان گلستان، تیم ملوان این شهرستان قبل از روز پایانی، با صدرنشینی به دور دوم صعود کرد.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- در ادامه مسابقات گروه چهارم رده امید لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شامگاه شنبه ملوان بندرگز در دومین بازی خود با نتیجه 4 بر2 برابر موج گناوه به پیروزی رسید.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- شاید یک داستان تکراری باشد. پیشنهادهای پر زرق و برق اروپایی و انتخاب دوباره سردار آزمون برای ادامه دادن فوتبالش در لیگ برتر روسیه.

ادامه مطلب...

اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان به غیر از این ورزش عاشق یک ورزش دیگر نیز است.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- مدافع ترکمن تیم‌ملی فوتبال معتقد است نباید به شرایط امروز تیم ملی دل‌خوش کنند و باید در جام جهانی بهترین نتایج تاریخ تیم‌ملی را در این رقابت‌ها کسب کنند.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال- توركمن‌نيوز:‌ سرمربی تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز گفت : شرایط روحی بازیکنان و کل تیم مطلوب است و برای کسب سه امتیاز به دیدار تیم ایفا سرام اردکان در یزد می‌رویم.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- باشگاه روستوف برای حفاظت از سردار آزمون یک وکیل با دستمزد 10 میلیارد تومان استخدام کرده است!

ادامه مطلب...اخبار فوتسال-تورکمن‌نیوز- با مشخص شدن تیم‌های راه یافته به مرحله یک چهارم نهائی (هشت تیم پایانی) رقابت‌های فوتسال جام رمضان گرگان، این مرحله از بازی‌ها شب گذشته با برگزاری یک دیدار آغاز شد.

ادامه مطلب...

اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- سردار آزمون در دیدار با ازبکستان بهترین بازیکن میدان لقب گرفت اما خودش می گوید غیر از او بازیکنان دیگری هم در آن مسابقه در ترکیب تیم ملی بازی کردند که لیاقت چنین انتخابی را داشتند. به هر حال او در مصافی که اهمیت زیادی برای تیم ملی داشت موفق شدند با ارائه یک فوتبال تماشایی در نهایت جواز صعود به جام جهانی را در دستان خود ببینند. در این میان آزمون هم یک گل زد و هم روی گل دوم تیم که توسط طارمی به ثمر رسید تأثیر مستقیم داشت.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا در مطلبي از سردار آزمون مهاجم تيم ملي فوتبال ايران تعريف و تمجيد کرد.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- روستوف اولین بازی اردوی آماده‌سازی اتریش را در غیاب ملی‌پوشان ایرانی‌اش با شکست به پایان رساند.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

banner 01

 

Banner ArzanSara

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram