ادامه مطلب...اخبار سینما - تورکمن نیوز: یوسف حاتمی کیا قصد دارد فیلمی درباره مرگ رئیس جمهور بسازد.

ادامه مطلب...اخبار تئاتر و سینما- تورکمن نیوز: پیکر «علی یزدانی» هنرمند پیشکسوت گلستانی در گرگان تشیع شد.

ادامه مطلب...اخبار سینما جهان- تورکمن نیوز: «سکوت» جدیدترین فیلم اسکورسیزی پیش از هر جای دیگر در واتیکان نمایش داده می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار هنری - تورکمن‌نیوز:  اداره امور مذهبی ترکیه از سوی اسلام‌گرایان خشمگین با این انتقاد کوتاه شده است که چرا فیلم مجیدی را محکوم نکرده است. این اداره با انتشار بیانیه‌ای اشاره کرده است که در بخشی از این فیلم حقایق تاریخی درباره دوران اولیه زندگی پیامبر (ص) بیان شده‌اند اما برخی از صحنه‌ها نیز دور از حقیقت بوده‌اند.

ادامه مطلب...اخبار هنری - تورکمن‌نیوز: هدیه تهرانی جزء بازیگرانی است که سبک زندگی خاص خود را دارد. شاید دانستن ماجراهای جالبی درباره این بازیگر خالی از لطف نباشد.

ادامه مطلب...اخبار سینما- تورکمن نیوز: «رابرت دنیرو به شبکه جم پیوست!» این شوخی بامزه ای است که همان شب انتخابات آمریکا میان شبکه‌های مجازی ایرانی‌ها دست به دست می‌شود، موضوعش هم معطوف به علاقه رابرت دنیرو به مشت زدن توی صورت دونالد ترامپ است و البته رئیس جمهور شدن او. اما همین شوخی چالش مهمی را برای اهالی سینما در آمریکا به همراه داشت و آنهم تنفر هالیوود از رئیس جمهور جدید است.

ادامه مطلب...اخبار سینما و تئاتر- تورکمن‌نیوز: آنجلینا جولی داستانی در رابطه با گروه تروریستی داعش روی فیس‌بوکش منتشر کرد که نشانه عقیده و دیدگاهش در مورد داعش است و سر و صدای زیادی در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی به پا کرد.

ادامه مطلب...

اخبار هنری - تورکمن‌نیوز: اکنون با گذشت سه روز از موضع گیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر عدم مشکل برای اکران عمومی فیلم «رستاخیز» در سینماهای حوزه هنری، این مجموعه سکوت کرده و هنوز زمینه لازم برای اکران این فیلم توسط حوزه هنری سازمان تبلیغات فراهم نشده است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - سینما: لیلا حاتمی بازیگر مطرح سینمای ایران در کنار فرزندانش مانی و عسل!

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار تئاتر و سینما: نمایش آیینی، ترکمنی «آوای صحرا» کاری از گروه هنری آرنا گنبد کاووس به بخش نهایی دهمین جشنواره سراسری تئاتر ارسباران که از 30مرداد تا 5شهریور در شهرستان اهر استان آذربایجان شرقی برگزار می‌گردد راه یافت.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram