TurkmensNews Telegram TN

ادامه مطلب...اخبار هنری-تورکمن‌نیوز- گروه موسیقی سنتی ترکمن "بابا قنبر" با شرکت در جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران، حائز رتبه برگزیده این جشنواره شد.

ادامه مطلب...اخبار هنری-تورکمن‌نیوز-  در روز سوم جشنواره موسیقی نواحی کرمان، شاهد روی صحنه رفتن ارسلان طیبی، فرزند زنده‌یاد حسین طیبی، استعداد سرکش موسیقی مازندران و اجرای طاباق سعادتی، پیشکسوت موسیقی نواحی استان گلستان هستیم.

ادامه مطلب...اخبار هنری-تورکمن‌نیوز- مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری انقلاب اسلامی گلستان از موفقیت فیلم 'کفش فوتبالی' از کارگردان جوان این استان در جشنواره فیلم‌های کوتاه هیوستن آمریکا خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار هنری-تورکمن‌نیوز- به زودی ساخت مستند سینمایی «دیه جی» با موضوع شتر در ایران به نویسندگی و کارگردانی محمد حسین صفری و تهیه‌کنندگی مجتبی محمدی در استان گلستان کلید خواهد خورد.

ادامه مطلب...اخبار هنری-تورکمن‌نیوز- پژوهشگر موسیقی منطقه ترکمن‌صحرا که سال گذشته در جشنواره موسیقی نواحی ایران به عنوان پژوهشگر نمونه کشوری معرفی شد، معتقد است: جشنواره موسیقی نواحی ایران تنها جشنواره‌ مختص موسیقی نواحی است که برنامه‌ریزی شده و با حساب و کتاب است.

ادامه مطلب...اخبار هنری-تورکمن‌نیوز- به همت جمعی از جوانان هنرمند گنبدکاووس مستند گزارشی و تلویزیونی با عنوان فدائیان حرم در این شهرستان ساخته می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار هنری-تورکمن‌نیوز: همایش متمرکز هفته هنر انقلاب اسلامی در استان گلستان در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار هنری-تورکمن‌نیوز: فرزاد فرزین باحضور در برنامه «خندوانه» از فعالیت‌های روزانه‌اش گفت و درباره نحوه خواندن تیتراژ برنامه «ماه عسل» توضیح داد.

ادامه مطلب...اخبار هنری-تورکمن‌نیوز: هفت گروه نمایشی از استان‌های مختلف با حضور پرشور مردم در نخستین روز جشنواره «تئاتر کوتاه خلاق ایثار» به اجرای آثار خود پرداختند.

ادامه مطلب...اخبار هنری-تورکمن‌نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برگزاری دومین جشنواره سراسری تئاتر اتود در این استان خبر داد و گفت: این جشنواره 20 اسفندماه در گرگان اجرا می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار هنری - تورکمن‌نیوز: اوایل این ماه بن افلک با شرکت در برنامه تلویزیونی زنده جیمی کیمل (Jimmy Kimmel Live) تایید کرد که برخلاف شایعات و به خاطر طرفدارانش کارگردانی قسمت بعدی از سری فیلم های بتمن (Batman) را خواهد پذیرفت.

ادامه مطلب...اخبار هنری-تورکمن‌نیوز: محمد علی خراسانی هنرمند استان گلستان موفق به کسب مدال طلای انجمن عکاسان آمریکا در مسابقات جهانی 2017 صربستان شد.

ادامه مطلب...اخبار هنری - تورکمن‌نیوز: "ایستگاه" نام داستانی است که مستندساز جوان گنبدی این‌بار با موضوع محیط زیست شهری و فرهنگ عمومی مردم ،تدوین و به جشنواره فیلم 100 ثانیه ای ارسال شد.

ادامه مطلب...اخبار هنری - تورکمن‌نیوز: مستند درگذر از نقطه صفر به الگوهای شخصیتی تاثیرگذار بر جامعه مرزنشین در استان‌های مرزی پرداخته است و می‌خواهد به مخاطب این موضوع را عنوان نماید که با تمام نارسایی‌ها و کمبودهای موجود در نوار مرزی افرادی وجود دارند که می‌توانند در ایجاد مدل‌های اجتماعی و اثرگذاری بر مسائل فرهنگی با رویکرد آمیخته با پراگماتیسم مفید باشند و بنوعی از آلام مردم جامعه در برخورداری امکانات و نیازمندی‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، رفاهی و ... بکاهد و بر محدودیت‌های آن تا زمان رسیدن به عمل و اجراء با مردم همراه و هم‌پا بود.

ادامه مطلب...اخبار هنری- تورکمن‌نیوز: اثر یک هنرمند گلستانی باعنوان 'نبات و ربات' به سومین جشنواره سراسری نمایش‌های سنتی ایران که در رامسر برگزار می‌شود، راه یافت.

ادامه مطلب...اخبار هنری - تورکمن‌نیوز: هم‌اکنون حسین محب‌اهری برای انجام مقدمات پیوند مغز استخوان در بیمارستان بستری است.

ادامه مطلب...اخبار هنری- تورکمن نیوز: در بیست و یکمین دوره حراج سالانه کریستیز دوبی که سه شنبه شب برپا شد، ۳۹ اثر از ۴۱ اثر ارائه شده ایرانی به فروش رسیدند که کار مدرن حسین زنده رودی با قیمت بیش از 300 هزار دلار فروخته شد.

ادامه مطلب...اخبار هنری - تورکمن‌نیوز: جلیل فرجاد بازیگر و کارگردان قدیمی سینما و تلویزیون است. در دهه 60 و 70 او یکی از بازیگران پرکار بود که در بیشتر سریال‌های تلویزیونی حضور داشت.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار هنری: آیین بزرگداشت استاد محمدرضا شجریان با اجرای قطعاتی از آثار منتخب وی در دانشگاه کویینزلند استرالیا برگزار شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - اخبار هنری: سخنگوی دستگاه قضا، دیروز به مناسبت آغاز هفته قوه قضاییه، رو در روی خبرنگاران نشست و ضمن تشریح برنامه‌های این هفته، پاسخگوی سوال اصحاب رسانه شد.

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Irandokht

Berenj Jahed

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram