ادامه مطلب...مصاحبه اختصاصی – تورکمن‌نیوز: با ورزشکاری پرتلاش از شهرستان گالیکش گفتگویی داشتیم که با سعی و کوشش فراوان خود را به قله رکورد جهانی رسانده بود.

ادامه مطلب...مصاحبه ورزشی- تورکمن نیوز: مهاجم ملی پوش ایرانیِ روستوف و چهره خبرساز این روزهای فوتبال اروپا با رد تمام شایعه‌ها پیرامون خود عنوان می‌کند پلیس روسیه هیچ بازجویی‌ای از او به عمل نیاورده و این شیطنت رسانه‌ای است.

ادامه مطلب...مصاحبه ورزشی- تورکمن نیوز: قهرمان و ملی‌پوش گنبدی بدمینتون کشور با اشاره به این‌که آرزو می‌کند در المپیک 2020 توکیوی ژاپن شرکت کند، گفت: امیدوارم بتوانم برای کشور و مردم ایران اسلامی افتخار آفرینی کنم.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- شیرمحمد شیروانی: پسر باشخصیت و دوست داشتنی همچون رسول آقچه‌لی را کم میشه گیر آورد. از نظم و حجب و حیا این بازیکن قهار گرفته تا پروازهای دیدنی او بر روی تور.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - مصاحبه ورزشی: بازیکن گنبدی تیم ملی والیبال جوانان ایران می‌گوید: دستیابی به مقام قهرمانی هجدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا، هدف اصلی تیم ملی بود و بازیکنان برای تحقق این هدف تلاش زیادی انجام دادند، اما نشد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- مصاحبه ورزشی: سرمربی گلستانی تیم ملی فوتوالی ضمن بیان اینکه این رشته ورزشی در گلستان حرف نخست را می زند از تحقق رویای حضور این رشته در المپیک ریو خبر داد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- مصاحبه ورزشی: در یک فاصله زمانی بسیار کم، که اصلا انتظارش نداشتم از مربیگری تیم به عنوان سرمربی برگزیده شدم.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/Sport-News/Footbal/Footbal-1395/Ordibehesht-95/Sardar-Azmoon.jpg'
There was a problem loading image 'images/Sport-News/Footbal/Footbal-1395/Ordibehesht-95/Sardar-Azmoon.jpg'

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- مصاحبه ورزشی: مهاجم تیم ملی کشورمان در گفت‌وگو با مجله رسمی باشگاه روستوف از مسابقات اسب‌سواری، تیم ملی ایران، مقایسه‌اش با مسی، ازدواج و سعید عزت‌اللهی گفت.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- مصاحبه ورزشی: مایدا چیچیچ روزمه بسیار خوبی در والیبال بانوان دارد و حضورش تاثیر زیادی در بهتر شدن روحیه دختران و موفقیت‌های آینده دارد، اصلا شاید مایدا ولاسکو والیبال بانوان شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- مصاحبه ورزشی: تیم تنیس روی میز کشورمان پیش از آغاز سال 95 تمرینات خود را طی اردوی مشترکی با تیم کُره و زیر نظر روانشناس آغاز کرده است؛ از هر لحاظ آمادگی لازم برای کسب سهمیه المپیک را دارند.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram