TurkmensNews Telegram TN

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- باشگاه روستوف برای حفاظت از سردار آزمون یک وکیل با دستمزد 10 میلیارد تومان استخدام کرده است!

ادامه مطلب...اخبار فوتسال-تورکمن‌نیوز- با مشخص شدن تیم‌های راه یافته به مرحله یک چهارم نهائی (هشت تیم پایانی) رقابت‌های فوتسال جام رمضان گرگان، این مرحله از بازی‌ها شب گذشته با برگزاری یک دیدار آغاز شد.

ادامه مطلب...

اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- سردار آزمون در دیدار با ازبکستان بهترین بازیکن میدان لقب گرفت اما خودش می گوید غیر از او بازیکنان دیگری هم در آن مسابقه در ترکیب تیم ملی بازی کردند که لیاقت چنین انتخابی را داشتند. به هر حال او در مصافی که اهمیت زیادی برای تیم ملی داشت موفق شدند با ارائه یک فوتبال تماشایی در نهایت جواز صعود به جام جهانی را در دستان خود ببینند. در این میان آزمون هم یک گل زد و هم روی گل دوم تیم که توسط طارمی به ثمر رسید تأثیر مستقیم داشت.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا در مطلبي از سردار آزمون مهاجم تيم ملي فوتبال ايران تعريف و تمجيد کرد.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- روستوف اولین بازی اردوی آماده‌سازی اتریش را در غیاب ملی‌پوشان ایرانی‌اش با شکست به پایان رساند.

ادامه مطلب...

اخبار فوتبال- توركمن‌نيوز: رییس هیات فوتبال گلستان گفت: دو بازیکن از استان گلستان به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشور دعوت شدند، این اردو از امروز در تهران آغاز می شود.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال - تورکمن‌نیوز: رئیس هیئت فوتبال گلستان گفت: دو بازیکن از استان گلستان به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان دعوت شدند.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- بهترین بازیکن میدان در بازی ایران و ازبکستان، اولین جایزه نقدی خودش را از شرکت تی پی لینک، سازنده موبایل‌های neffos دریافت کرد.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- در ادامه رقابت‌های هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ساحلی تیم ملوان بندرگز نماینده استان گلستان در دیار نصف جهان با نتیجه 9 بر5 تیم یاران نجف آباد را گلباران کرد.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- کایپتان اسبق تیم‌ملی می‌گوید اشکالی ندارد مهاجم‌ها رکوردش را بشکنند.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال- توركمن‌نيوز: مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: باشگاه‌های زیادی خواهان مهدی قائدی بودند اما او با توجه به علاقه قلبی به استقلال، حضور در این باشگاه را انتخاب کرد.

ادامه مطلب...

اخبار فوتبال- توركمن‌نيوز:‌ستاره فصل قبل لیگ یک برای عقد قرارداد با استقلال با این باشگاه به توافق رسید.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال ساحلی-تورکمن‌نیوز- تیم ملوان بندرگز در هفته سوم لیگ برتر فوتبال ساحلی مقابل تیم شهید جهان نژادیان آبادان مغلوب شد.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- فدراسیون فوتبال می‌گوید بدون مشکلی بازی 22 خرداد را برگزار می‌کند.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- سرمربی تیم ملوان بندرگز نماینده گلستان در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور گفت: با استفاده از شرایط میزبانی و حمایت تماشاگران بندرگزی ،برای کسب 3 امتیاز در برابر نماینده آبادان به میدان می‌رویم.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای دیدار با ازبکستان در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه آماده می‌کند، بامداد روز دوشنبه در دیداری دوستانه مقابل تیم ملی مونته‌نگرو با گل‌های سردار آزمون فوتبالیست گلستانی به پیروزی رسید.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- سردار آزمون شاید فصل بعد دوباره برای تیم سابقش بازی کند.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- تیم ملوان بندرگز نماینده استان گلستان در لیگ برتر فوتبال ساحلی شامگاه جمعه در نخستین دیدار خود در لیگ برتر فصل 96-97 توانست سه بر دو تیم شهرداری بندرعباس را در خانه شکست دهد.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- دور دوم از مرحله مقدماتی و گروهی رقابت‌های فوتسال جام رمضان گرگان، از شامگاه گذشته با برگزاری 2 دیدار از گروه یک آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار فوتبال-تورکمن‌نیوز- همین چند هفته پیش بود که کارلوس کی‌روش دستور داد تا پس از بازی با ازبکستان استفاده ملی‌پوشان از شبکه‌های اجتماعی ممنوع است.

Daevat Be Hamkari

shams01

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Berenj Jahed

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram