ادامه مطلب...اخبار گردشگری - ترکمن‌نیوز: اعضای گروه پرشین کمپر با شعار "دور ایران در ۴۰ روز در مرزهای امن و آسوده" از آرامگاه شاعر و عارف بزرگ ترکمن بازدید کردند.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز- پس از گذشت ۶ سال از وارد شدن آسیب و بر روی کاغذ ماندن توافق‌ها، حالا مسئولان خبر از احیاء پل تاریخی آق‌قلا می‌دهند و مردم چشم‌انتظار تحقق وعده‌ها هستند.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز-  مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: به مناسبت روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی مردم می توانند فردا از موزه ها بازدید کنند.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز- مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: مبلغ 10 میلیارد ریال اعتبار مصوب برای ساماندهی منطقه نمونه گردشگری مخدوم‌قلی فراغی در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری - ترکمن‌نیوز:  هر سال ۲۹ فروردین برابر با ۱۸ آوریل از سوی ایکوموس (شورای بین المللی حفاظت و یادمان‌ها) به عنوان روز بافت‌ها، بناها و محوطه‌های تاریخی اعلام می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گردشگري- توركمن نيوز: دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر راز و جرگلان گفت: در ایام نوروز امسال ٨٣۰ نفر از مراکز تاریخی، فرهنگی، توریستی و جاذبه های طبیعی راز و جرگلان بازدید کردند.

ادامه مطلب...اخبار گردشگری-تورکمن‌نیوز- مدیر کل راه‌آهن شمال شرق 2 (استان گلستان) گفت: یک گروه گردشگر خارجی - ایرانی از بندرخشک اینچه‌برون در شرق گلستان و جاذبه‌ها و امکانات ریلی این استان بازدید کردند.

ادامه مطلب...میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز:   قبرستان و زیاتگاه خالد نبی دل کوه و در یک منطقه کوهستانی و در فاصله ۹۰ کیلو متری شمال شرق شهرستان گنبد کاووس و ۵۵ کیلو متری شمال شرق شهرستان کلاله و ۶ کیلومتری روستای گچی سو نزدیک آی تمر از توابع بخش مراوه تپه و بر فراز قله […]

ادامه مطلب...‌اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز:  از پایان تعطیلات نوروزی سال 1396 یک هفته‌ای بیش نمی‌گذرد.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز:  مدیر پایگاه میراث فرهنگی شهر باستانی جرجان گفت: با تخصیص اعتبار لازم، کاوش‌های باستان‌شناسی در شهر باستانی جرجان پس از ۵ سال دوباره آغاز می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز: مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از ابلاغ لوح ثبت ملی چهار اثر ارزشمند استان خبر داد و گفت: این آثار شامل گِل فشان‌های قارنیارق و نفتلیجه، رویشگاه درختان سرخدار و ارس است.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز:  فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان از بازدید 125 هزار و 746 گردشگر از جاذبه های گردشگری منطقه مرزی خبر داد و افزود: بیشترین بازدید در ایام تعطیلات از بازارچه مرزی اینچه برون با 65 هزار و 947 نفر به ثبت رسیده است.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز:  استان گلستان با داشتن جاذبه‎های بیشمار می‎تواند یکی از قطب‎های اصلی گردشگری در کشور محسوب شود در شرایطی که گلستان با مشکل بیکاری مواجه است می‎توان با توسعه صنعت گردشگری زمینه مناسبی برای ایجاد اشتغال جوانان فراهم کرد.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز:  مدیر پایگاه جهانی برج قابوس از آغاز مرمت اضطراری تنها اثر معماری کالبدی گلستان خبر داد و گفت: تاکنون از ظرفیت‌های برج قابوس به‌عنوان تنها اثر ثبت‌شده جهانی گلستان استفاده‌نشده است.

ادامه مطلب...اخبار میراث فرهنگی و گردشگری-تورکمن‌نیوز:  معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از رشد ۳۱۳ درصدی بازدید از جاذبه‌های گردشگری استان گلستان در یازدهمین روز از فصل بهار خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گردشگری-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شرق گلستان با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵۱ هزار گردشگر داخلی و خارجی از زیارتگاه خالد نبی (ع) بازدید کردند، گفت: همه تدابیر و امکانات لازم برای پذیرائی از مردم در روز طبیعت مهیا شده است.

ادامه مطلب...اخبار گردشگری-تورکمن‌نیوز: حضور و مشاهده یک قلاده فُک خزری در سواحل بندرترکمن و در داخل خلیج گرگان به عنوان یک جاذبه گردشگری جدید ،رغبت مسافران نوروزی و علاقه‌مندان به طبیعت‌گردی (اکوتوریسم ) را برای سفر به گلستان و دیدن جزیره آشوراده و این شهرستان ساحلی افزایش داده است.

ادامه مطلب...اخبار گردشگری-تورکمن‌نیوز: با استقبال بی‌نظیر مسافران و گردشگران از منطقه گردشگری خالد‌نبی و ازدحام جمعیت در این منطقه، درب‌های ورودی این منطقه گردشگری تا اطلاع ثانوی بسته شد.

ادامه مطلب...اخبار گردشگری-تورکمن‌نیوز:  بسیاری از شهرهای هدف گردشگری جهان به‌خاطر معماری و ویژگی‌های شهری‌شان مورد توجه واقع می‌شوند. برخی اما علاوه بر این‌ها، تاریخی را هم از سر گذرانده‌اند که حضور در اتمسفر آن‌ها و مشاهده‌ی از نزدیکِ آنچه بر این شهرها گذشته و آن‌چه به دست آمده، خود یک جاذبه‌ی گردشگری برای سفر است.

ادامه مطلب...اخبار گردشگری-تورکمن‌نیوز: گلستان یکی از استان‌های شمالی و گردشگری ایران بوده که در کنار دریای خزر، کشور ترکمنستان، استان‌های خراسان شمالی، سمنان و دامنه‌های شرقی البرز و مازندران واقع شده و این روزها میزبان مسافرانی است که برای اقامت یا ادامه سفر این استان و مسیرهای آن را انتخاب کرده‌اند.

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram