ادامه مطلب...معرفی کتاب - تورکمن‌نیوز: «نردبانی رو به آسمان»، بسیار روان و صمیمی روایت می‌شود. شرح جزء به جز‌ء زندگی ترکمن‌ها، ترسیم و توصیف آداب و سنن و فرهنگ قوم ترکمن، به داستان طراوات و تازگی بخشیده است.

ادامه مطلب...مراسم معرفی کتاب - تورکمن‌نیوز: طی مراسمی به همت انتشارات ایل آرمان و همکاری موسسه فرهنگی هنری بامداد هفت اقلیم رونمایی کتاب و جشن امضا در گنبد کاووس برگزار شد.

ادامه مطلب...معرفی کتاب - تورکمن نیوز: رمان "لحظه‌ها جا می‌مانند" به حادثه پنجم آذر گرگان می پردازد. این داستان راوی مبارزات مردمی با طاغوت در گرگان است.

ادامه مطلب...معرفی کتاب- تورکمن نیوز: کتاب «اندیشه معمارانه، فرآیند طراحی وچشمانی در انتظار» منتشر شد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - معرفی کتاب: «یوسف قوجق» Ýusup Gojuk یکی از نویسندگان و پژوهشگران ترکمن‌صحرای ایران است که در قلمرو پهناور فرهنگی تاکنون همت مثال زدنی از خویش نشان‌ داده و راه بسیار دراز و پر پیچ و خمی طی کرده و این نکته از وی الگویی برای جوانان اطراف و اکناف این سرزمین ساخته است.

تورکمن نیوز- معرفی کتاب: ملت تورکمن و ترک‌ها از محدود ملت‌های جهان هستند که در سنگ نبشته‌های قدیمی پادشاهانش با الفبای قدیم تورکمن- ترک نام زن یا مادر را کنار نام پادشاه خود ذکر نموده‌اند. (پادشاهان گوگ تورک) در قسمتی از این سنگ‌نبشته‌ها آمده است:

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - یاشار نیازی: کتاب «درمیان ترکمن‌ها » (گزارش هفت سفرنامه) نوشته: آنادردی کریمی منتشر شده در سال 1392.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - یاشار نیازی: بو کتاب تورکمن صحرانگ بییک یازیجی و شاهیری؛ دکتر عبدالرحمن دیه‌جی-‌نینگ اثرلرینینگ بیری.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- معرفی کتاب: معاونت امور بین‌الملل مجمع جهانی اهل بیت(ع) از استقبال انگلیسی‌زبان‌ها از ترجمه «انسان 250 ساله» خبر داد و گفت: این کتاب در آمریکا به چاپ دوم رسیده است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - معرفی کتاب: چاپ کتابی دیگر از عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گمیشان

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram