ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در نخستین همایش«صیانت و گفتمان سازی اجتماعی مبارزه با مواد مخدر» تجلیل شد.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- وقتی بدنه مدیریت استان به تفسیر استاندار گلستان «چابک» نباشد آن وقت است که برخی به خودشان اجازه می‎دهند ضعف عملکرد و عدم سواد مدیریتی خود را به رسانه اتهام بزنند، واقعا مدیرکل ارشاد گلستان چه چیزی را تکذیب می‎کند!

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- مدیرکل آموزش وپرورش گلستان از کسب سه رتبه کشوری توسط دانش‌آموزان استان در مسابقات قرآن، عترت و نمازکشوری خبرداد.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- مديرصندوق بازنشستگي کشوري در استان گلستان گفت: خانه اميد گرگان الگوي مناسبي براي ساختِ مجتمع فرهنگي بازنشستگان در استان گلستان است.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- کارشناس مسؤول مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با اشاره به رای مجمع عمومی خانه مطبوعات استان به برکناری اعضای هیات مدیره این تشکل صنفی گفت: متاسفانه اعضای معزول در اقدامی غیرقانونی دارایی نقدی انجمن را از حساب بانکی خارج کردند.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی – تورکمن‌نیوز: با پایان یافتن امتحانات دانش آموزان و آغاز تعطیلات تابستانی، اکثر خانواده ها در صدد یافتن یک آموزشگاه زبان خوب و مطمئن برای پر کردن اوقات فراغت و تقویت دانش انگلیسی فرزندان خود می‌باشند.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/1396-News/TirMah-96/Tir-22/Khane-Matboat-22-2-T.jpg'

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با ارسال نامه‌ای به مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان گلستان هرگونه فعالیت اعضای عزل شده خانه مطبوعات استان را غیرقانونی دانسته و خواستار منع هرگونه همکاری با این افراد با عنوان خانه مطبوعات گلستان شد.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- حواشی خانه مطبوعات گلستان همچنان ادامه دارد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بازرسان جدید را به رسمیت نمی‌شناسد.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- مدیر موسسه علمی، پژوهشی و هنری دارالفنون کردکوی با اشاره به فقدان نقد حرفه‎ای در ادبیات کودک و نوجوان ایران، گفت: کمبود بستر و فضای نقد ادبیات کودک، عدم اطلاع‎رسانی مناسب اخبار نقد کتبی و محافل نقد به خانواده‎ها و کم‎توجهی معلمان به فضای نقد از دلایل کاهش نقد ادبیات است.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- کارشناس مسئول مطبوعات ارشاد گلستان از برداشت غیرمجاز اعضای عزل شده هیات مدیره خانه مطبوعات از حساب این خانه خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- تامین کارت هدیه خبرنگاران و بسته حمایتی به مناسبت هفته خبرنگاران برای اعضای این تشکل برای دومین سال متوالی از سوی خانه مطبوعات گلستان/ برای دومین سال متوالی کارت هدیه و بسته حمایتی به مناسبت هفته خبرنگار به همت خانه مطبوعات و مساعدت  ویژه شخص استاندار تامین شده است.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگي- توركمن‌نيوز: معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به رسالت مدیران در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی، گفت: مدیران باید به تحکیم بنیان خانواده توجه کنند.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگي- توركمن‌نيوز: رئیس اداره فرهنگی، مطبوعات و تبلیغات اداره کل ارشاد استان گلستان گفت: در طرح حمایتی از نویسندگان استان گلستان، کتاب‌هایی که در همان سال یا سال گذشته چاپ شود از آنان خریداری می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- رییس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت: برادران اهل سنت و اهل تشیع در سایه وحدت از برکات نظام اسلامی بهره‌مند بوده و همکاری و انسجام خوبی بین آنان وجود دارد.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- سخنگوی سابق خانه مطبوعات گلستان با اشاره به عزل اعضای هیئت مدیره توسط اعضا، گفت: هیئت مدیره خانه مطبوعات تاوان قدرت‌طلبی برخی از اعضای هئیت مدیره را داد.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان گلستان با رای اعضای مجمع خانه مطبوعات عزل شدند.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- آموزش زبان‌های محلی در سطح دانشگاه‌ها چندی است که اجرا می‌شود. تدریس این زبان‌ها چه کمکی می‌تواند به اقوام این مناطق کند؟ آیا آموزش این زبان‌ها به اتحاد ملی ضربه می‌زند یا مایه قوام آن خواهد بود؟

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: وهابیت به دنبال تفرقه افکنی بین شیعه و سنی است.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- سال تحصیلی ۹۵-۹۶ در حالی به پایان رسید که دولت هنوز در بخش حق‌التدریس معلمان شاغل، حق‌الزحمه امتحانات نهایی و حقوق معلمان طرح خرید خدمات آموزشی به فرهنگیان بدهکار است.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی-تورکمن‌نیوز- بررسی داوران در پانزدهمین دوره جایزه قلم زرین حکایت از آن دارد که ادبیات داستانی در سال گذشته در حالت رکود و ایستایی قرار دارد و حتی نویسندگان شاخص نیز وارد وادی کتابسازی شده‌اند.

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Irandokht

Berenj Jahed

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram