ادامه مطلب...تورکمن نیوز- روزنامه: بیانات مقام معظم رهبری در دیدار رئیس‌جمهور اتریش و هیأت همراه و همچنین واکنش‌های منفی به سخنان اخیر جلیلی درباره مذاکرات هسته‌ای، مهمترین موضوعات گنجانده شده در تیترهای نخست روزنامه‌های امروز هستند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- روزنامه: بیانات مقام معظم رهبری در دیدار رئیس‌جمهور اتریش و هیأت همراه و همچنین واکنش‌های منفی به سخنان اخیر جلیلی درباره مذاکرات هسته‌ای، مهمترین موضوعات گنجانده شده در تیترهای نخست روزنامه‌های امروز هستند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- روزنامه: تیترهای نخست بیشتر روزنامه‌های امروز به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای شورای عالی فضای مجازی اختصاص داشت.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- روزنامه: روزنامه‌های امروز کشور در تیترهای نخست خود به موضوعات متنوعی از جمله سخنان دیروز رئیس‌جمهور درباره مسئولیت اروپا در قبال آوارگان و پناهجویان، سیاست مجلس در بررسی برجام، مسأله کیفیت و بازار خودرو و صحبت‌های اخیر محمدرضا عارف درباره اصلاح‌طلبان پرداخته‌اند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- روزنامه: تازه‌ترین تحولات درگیری‌ها در یمن و کشته شدن بیش از 100 نیروی نظامی سعودی و اماراتی در عملیات ارتش یمن از جمله اخباری است که در تیترهای نخست روزنامه‌های امروز کشور بازتاب داشته است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- روزنامه: بیانات مقام معظم رهبری در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان که در آن به مسأله بررسی برجام در مجلس و هشدار به آمریکا نیز اشاره شده بود، در اغلب تیترهای نخست روزنامه‌های امروز کشور به چشم می‌خورد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- روزنامه: بیانات مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) ارتش و سخنان روز گذشته رئیس مجلس خبرگان رهبری و وزیر کشور در تیترهای نخست روزنامه‌های امروز به چشم می‌خورد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- روزنامه: سخنان رئیس‌جمهور در افتتاحیه دومین کنگره بین‌المللی 17 هزار شهید ترور و تاکید رئیس قوه قضائیه بر لزوم برخورد دادستان‌ها با ناهنجاری‌های فرهنگی، دو خبری است که در تیترهای نخست روزنامه‌های امروز دیده می‌شود.

ادامه مطلب...توركمن نيوز- روزنامه: اغلب روزنامه‌های امروز کشور، تیتر نخست خود را به سخنان روز گذشته رئیس‌جمهور یا اظهارات اخیر وزیر اطلاعات اختصاص داده‌اند. از سوی دیگر این روزنامه‌ها در صفحه اول خود، میلاد امام رضا (ع) را تبریک گفته‌اند و روزنامه قدس نیز در ابتکاری، تمام صفحه اول خود را به عکسی از صحن و سرای حرم مطهر امام هشتم اختصاص داد و در تیتر یک خود نوشت: باز هم رهگذر شب شدم... ای نور سلام.

ادامه مطلب...توركمن نيوز- روزنامه: سخنان روز گذشته رئیس‌جمهور درباره راه امام (ره) و صحبت‌های رئیس قوه قضائیه و وزیر کشور که به موضوع بررسی صلاحیت‌های داوطلبان کاندیداتوری انتخابات آتی مجلس مربوط می‌شد، در تیترهای نخست روزنامه‌های امروز به چشم می‌خورد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram