دمای هوای استان 15 تا 18 درجه سانتی گراد خنک تر می شود.
ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز-  مدیرکل هواشناسی گلستان از فعالیت 2 سامانه ناپایدار در استان تا پایان هفته خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی- تورکمن نیوز: سازمان هواشناسی کشور نسبت به وقوع سیلاب طی بعد از ظهر امروز در چهار استان هشدار داد و توصیه کرد شناورهای سبک صیادی در دریای خزر و همچنین طبیعت‌گردان در این استان‌ها احتیاط کنند.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی- تورکمن نیوز:  اداره کل هواشناسی گلستان از کاهش 6 تا 8 درجه سلسیوس دمای هوا و ورود سامانه بارشی و رگباری به استان از شنبه شب خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی- تورکمن نیوز: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور در روز جمعه خبر داد و وضعیت جوی متاثر از این سامانه را پیش بینی کرد.

ادامه مطلب...هواشناسی گلستان-تورکمن‌نیوز:  دمای هوای گلستان از فردا افزایش می‌یابد.

ادامه مطلب...هواشناسی گلستان-تورکمن‌نیوز:  معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان با اشاره به کاهش ۸ تا ۱۲ درجه ای دمای هوا در استان، گفت: وزش باد شدید در استان گلستان آغاز شده و تاکنون بیشترین سرعت باد در بندرگز با ۷۴ کیلومتر بر ساعت ثبت شده است.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  کارشناس هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی به استان خبر داد و گفت: این سامانه از روز دوشنبه وارد گلستان خواهد شد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  دمای هوای گلستان از فردا به صورت تدریجی و محسوس افزایش می یابد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی گلستان گفت: بارندگی در استان گلستان از بامداد امروز آغاز شده و تا روز سه‌شنبه به صورت متناوب ادامه دارد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی گلستان گفت: با نفوذ سامانه بارشی و سرد از فردا به استان، آسمان گلستان در روز طبیعت بارانی و سرد است.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: جو هوای گلستان تا پایان هفته نسبتا پایدار خواهد بود.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان گفت: پایداری وضعیت هوای استان گلستان تا اواخر وقت فردا در استان گلستان ادامه دارد و شاهد افزایش دما خواهیم بود.

ادامه مطلب...خبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  دمای هوای گلستان از فردا افزایش می یابد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان گفت: با نفوذ سامانه سرد و بارشی از فرداشب به تناوب بارندگی از غرب استان گلستان آغاز می‌شود و این شرایط جوی تا جمعه در استان ادامه دارد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  اداره کل هواشناسی گلستان اعلام کرد که از روز جمعه تا یکشنبه هفته آتی با پایداری وضعیت جوی مردم استان افزایش دما بین 8 تا 10 درجه سانتیگراد را شاهد خواهند بود.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  اداره کل هواشناسی گلستان اعلام کرد: از عصر امروز (شنبه) آسمان استان تحت تاثیر امواج سامانه ناپایدار قرار گرفته و پیامد آن افزایش ابر، بارندگی متناوب، وزش باد، کاهش دما و هوای مه آلود است.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  رئیس گروه پیش‌بینی و صدور پیش آگاهی‌های جوی اداره کل هواشناسی گلستان گفت برای تعطیلات آخر هفته جاری افزایش نسبی دما بین 8 تا 10 درجه سانتی‌گراد و پس از آن کاهش دما و بارندگی‌های پراکنده در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: هواشناسی گلستان در اخطاریه‌ای اعلام کرد که سامانه پرفشاری از غرب وارد استان می شود که پی‌آمد آن در ابتدا وزش شدید باد و طوفانی شدن دریا و سپس افزایش ابر، رگبار و آذرخش و در برخی مناطق این خطه شمالی پدیده مه رخ می‌دهد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت که در سال آبی جاری (مهرماه تاکنون) در این استان 229 میلیمتر باران ثبت شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال آبی قبل 26 درصد و دوره درازمدت 6 درصد کاهش دارد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی گلستان گفت که در پی بارندگی‌های اخیر و به علت جابجایی توده هوای سرد و گرم؛ دمای هوای استان امشب /شنبه/ به 6 درجه زیر صفر کاهش می‌یابد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram