ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت که در سال آبی جاری (مهرماه تاکنون) در این استان 229 میلیمتر باران ثبت شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال آبی قبل 26 درصد و دوره درازمدت 6 درصد کاهش دارد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی گلستان گفت که در پی بارندگی‌های اخیر و به علت جابجایی توده هوای سرد و گرم؛ دمای هوای استان امشب /شنبه/ به 6 درجه زیر صفر کاهش می‌یابد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: بارش برف در مناطق مختلف شرق استان گلستان که از شب گذشته شروع شده است، از رامیان تا مراوه‌تپه را سفیدپوش و مدارس مناطق کوهستانی شهرستان‌های این منطقه را تعطیل کرد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی - تورکمن‌نیوز: مرکز مدیریت راه‌های گلستان همه جاده‌های استان را باز و تردد را عادی اعلام کرد و از رانندگان عبوری در مسیرهای کوهستانی خواست که زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی - تورکمن‌نیوز: اداره کل هواشناسی گلستان از ادامه بارش ها در نقاط مختلف استان خبر داد و اعلام کرد که وضعیت جوی امروز جمعه ابری همراه با ریزش برف و باران، وزش باد، کاهش دما و مه آلود خواهد بود.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: مدیرکل هواشناسی گلستان از بارش برف و باران در بیشتر مناطق استان خبر داد و گفت: در روزهای پایانی هفته دمای هوا بین هشت تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: اداره کل هواشناسی گلستان با پیش‌بینی کاهش دما و بارش برف و باران از چهارشنبه شب دراستان، نسبت به کاهش محسوس دما، طوفانی شدن دریا، بارندگی متناوب و اختلال در ترددها در اواخر هفته هشدار داد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: رئیس پلیس راه گلستان گفت: با وجود بارش برف و باران روز و شب گذشته، تمامی جاده های استان باز ،اما لغزنده است و رانندگان برای تردد بویژه در مسیرهای کوهستانی احتیاط کنند.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آزاشهر از آغاز بارش برف در گردنه خوش ییلاق آزادشهر - شاهرود خبر داد و از رانندگان خواست، زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: مدیر کل هواشناسی گلستان اعلام کرد که آسمان استان از امروز تحت تاثیر سامانه کم فشار و سرد همراه با ریزش‌های پراکنده است که این شرایط در مناطق کوهستانی و ارتفاعات بصورت برف پیش‌بینی می‌شود.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram