ادامه مطلب...خبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  دمای هوای گلستان از فردا افزایش می یابد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان گفت: با نفوذ سامانه سرد و بارشی از فرداشب به تناوب بارندگی از غرب استان گلستان آغاز می‌شود و این شرایط جوی تا جمعه در استان ادامه دارد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  اداره کل هواشناسی گلستان اعلام کرد که از روز جمعه تا یکشنبه هفته آتی با پایداری وضعیت جوی مردم استان افزایش دما بین 8 تا 10 درجه سانتیگراد را شاهد خواهند بود.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  اداره کل هواشناسی گلستان اعلام کرد: از عصر امروز (شنبه) آسمان استان تحت تاثیر امواج سامانه ناپایدار قرار گرفته و پیامد آن افزایش ابر، بارندگی متناوب، وزش باد، کاهش دما و هوای مه آلود است.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  رئیس گروه پیش‌بینی و صدور پیش آگاهی‌های جوی اداره کل هواشناسی گلستان گفت برای تعطیلات آخر هفته جاری افزایش نسبی دما بین 8 تا 10 درجه سانتی‌گراد و پس از آن کاهش دما و بارندگی‌های پراکنده در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: هواشناسی گلستان در اخطاریه‌ای اعلام کرد که سامانه پرفشاری از غرب وارد استان می شود که پی‌آمد آن در ابتدا وزش شدید باد و طوفانی شدن دریا و سپس افزایش ابر، رگبار و آذرخش و در برخی مناطق این خطه شمالی پدیده مه رخ می‌دهد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:  مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت که در سال آبی جاری (مهرماه تاکنون) در این استان 229 میلیمتر باران ثبت شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال آبی قبل 26 درصد و دوره درازمدت 6 درصد کاهش دارد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی گلستان گفت که در پی بارندگی‌های اخیر و به علت جابجایی توده هوای سرد و گرم؛ دمای هوای استان امشب /شنبه/ به 6 درجه زیر صفر کاهش می‌یابد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: بارش برف در مناطق مختلف شرق استان گلستان که از شب گذشته شروع شده است، از رامیان تا مراوه‌تپه را سفیدپوش و مدارس مناطق کوهستانی شهرستان‌های این منطقه را تعطیل کرد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی - تورکمن‌نیوز: مرکز مدیریت راه‌های گلستان همه جاده‌های استان را باز و تردد را عادی اعلام کرد و از رانندگان عبوری در مسیرهای کوهستانی خواست که زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram