ادامه مطلب...اخبار فن‌آوری اطلاعات-تورکمن‌نیوز: نسل بعدی آیفون احتمالا دارای یک اسکنر شناسایی عنبیه چشم خواهد بود.

ادامه مطلب...اخبار فن‌آوری اطلاعات-تورکمن‌نیوز: ارزیابی روند توسعه کشورهای جهان در شاخص دولت الکترونیک که از سوی دپارتمان امور اقتصادی سازمان ملل اعلام شده است، از نزول ۶ پله ای ایران در جایگاه جهانی دولت الکترونیک حکایت دارد.

ادامه مطلب...اخبار فناوری اطلاعات-تورکمن‌نیوز: شما می‌توانید عواملی را که موجب لو رفتن رمز عبورتان می‌شوند را بشناسید.

ادامه مطلب...اخبار فن آوری - تورکمن‌نیوز: ربات انسان‌نمای چینی به صورت یک دختر جوان ساخته شده و “ جیا جیا ” نام‌گذاری شده است.

ادامه مطلب...اخبار ‌فناوری‌ ‌و ‌اطلاعات-تورکمن‌نیوز: هیچکس نمی داند که پس از نهایی شدن قرارداد 4.8 میلیارد دلاری ورایزن، مدیرعامل پر آوازه شرکت یاهو به چه فعالیت جدیدی مشغول خواهد شد.

ادامه مطلب...اخبار فناوری‌ ‌و ‌اطلاعات-تورکمن‌نیوز: برخی همکاران شرکت اپل از آن به علت تلاش برای انحصاری کردن بازار برنامه‌های موبایلی گوشی آیفون شکایت کرده‌اند.

ادامه مطلب...اخبار فناوری اطلاعات-تورکمن‌نیوز: شرکت یاهو اعلام کرد که نام خود را بزودی تغییر داده و از این پس بانام آلتابا شناخته خواهد شد.

ادامه مطلب...اخبار فن‌آوری و اطلاعات - تورکمن‌نیوز: کمیسیون اروپا شرکت فیسبوک را به ارائه اطلاعات غلط و گمراه کننده پیرامون خرید واتس اپ در سال 2014 متهم کرده است. در آن زمان فیسبوک اعلام کرده بود که قادر نیست الگوریتم کارایی را برای تطبیق اکانت های واتس اپ و فیسبوک کاربران ارائه کند.

ادامه مطلب...فناوری اطلاعات- تورکمن‌نیوز:  اپل با دریافت 69 دلار از کاربرانی که یکی از گوشی‌های هدفون بی‌سیم خود را گم می‌کنند، گوشی جدید به آنها می‌دهد.

ادامه مطلب...اخبار فن‌آوری و تکنولوپی - تورکمن‌نیوز: توپولوف ترسناک، فوکر ناراحت، آنتونوف مرگ آفرین و جمیع اتوبوس های پرنده ای که در چند سال اخیر تن و بدن مسافران خطوط هوایی ایران را لرزاندند و خانواده های بسیاری را داغدار کردند سرانجام با هواپیماهای جدیدی از برند بوئینگ جایگزین می شوند.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram