ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز:  تولید انبوه و صنعتی محلول استامینوفن تزریقی عصر شنبه طی مراسمی در شرکت داروسازی ثامن آغاز و این دارو برای نخستین بار روانه بازار کشور شد.

ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز: آژانس فضایی روسیه(روس کاسموس) از شروع انتخاب داوطلبان سفر به کره ماه خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز: نتایج تکان دهنده یک تحقیق جدید علمی صورت گرفته از سوی محققان کانادایی، نشان می‌دهدکه فعالیت مغزی انسان بعد از مرگ نیز می تواند به مدت بیش از 10 دقیقه، ادامه یابد.

ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز:  در سال 2000 کمیسیون جهانی سد (WCD) در یک ماموریت علمی اصول و قوانین سدسازی را مجددا مورد ارزیابی قرار داده و مجموعه‌ای از اشتباهات بحران‌آفرین را در زمینه سدسازی منتشر کرد.

ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز:  نتایج نظر سنجی ایسپا نشان می‌دهد که از هر 10 ایرانی شش نفر در شبکه‌های اجتماعی عضویت دارند و شبکه تلگرام در صدر شبکه‌های اجتماعی قرار دارد و بیشترین افراد عضو نیز از میان افراد تحصیل‌کرده دانشگاهی هستند.

ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز:  محققان در تازه‌ترین تلاش‌های خود موفق به ساخت حسگرهایی شده‌اند که انرژی موردنیازشان را از اسید معده تأمین می‌کنند.

ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز: روز گذشته(یکشنبه) ساکنین نیم‌کره‌جنوبی زمین شاهد یکی از زیباترین خورشیدگرفتگی‌های سال بود.

ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز: اصغر فرهادی برای دریافت دومین اسکار خود انوشه انصاری و فیروز نادری را به عنوان نمایندگانش به هشتاد و نهمین مراسم اسکار معرفی کرده بود و این دو نفر به جای او روی صحنه مراسم رفتند. اما او چرا این دو ایرانی را برای دریافت جایزه خود انتخاب کرد؟

ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز: محققان شهید بهشتی موفق به طراحی و ساخت شبیه‌ساز فضا شدند، این طرح در جشنواره بین‌المللی خوارزمی رتبه دوم پژوهش‌های کاربردی گروه تخصصی هوا فضا را کسب کرد.

ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز: دانشمندان ایستگاه فضایی بین‌المللی کشف کرده‌اند جلبک می‌تواند ۱۶ ماه در فضای خارج ایستگاه بین‌المللی فضایی زنده بماند.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram