iliad banner

ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز: کمپانی «مون اکسپرس» ساکن کالیفرنیا موفق شده تا کمک هزینه اولین سفر خود به ماه را که معادل با 20 میلیون دلار است، دریافت کند. شرکت مذکور در حال حاضر با سرمایه 45 میلیون دلاری می تواند کاوشگر «MX-1E» را به ماه فرستاده تا از سطح آن تصویر برداری کرده و مورد مطالعه قرار دهد.

ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز: استفاده از سلول های بنیادی می تواند بینایی را در موش هایی که مبتلا به بیماری چشم در مرحله نهایی (بیماری که گمان می شود بینایی به طور غیرقابل برگشت از دست رفته است) هستند، بازگرداند.

ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز: تلسکوپ‌ها و رصدخانه‌های متعددی از زمین یا فضا به رصد پدیده‌ها و اجسام جالب و متحیرکننده فضایی مشغول هستند که هر روز معمای جدیدی را برای ستاره شناسان رقم می‌زنند.

ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز: یک سیارک از نزدیکی زمین عبور کرد که اندازه آن حدود 30 متر بوده است.

ادامه مطلب...اخبار علمی - تورکمن‌نیوز: بر اساس گزارش‌های دریافتی، کشور بریتانیا در سه ماهه‌ی سوم سال 2016 موفق شده نیمی از انرژی مورد نیاز خود را از راه‌های تجدید پذیر و بدون ایجاد آلودگی‌های زیست محیطی تولید نماید.

ادامه مطلب...اخبار علمی - تورکمن‌نیوز: قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان گفت:در صدد هستیم با استفاده از شرکت‌های نوپا فارغ‌التحصیلان برتر را در زمینه‌های مختلف تحصیلی جذب صنعت و کار کنیم.

ادامه مطلب...اخبار علمی - تورکمن‌نیوز: مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان گفت: با هدف ایجاد اشتغال و ایجاد زمینه همکاری فارغ التحصیلان حوزه انیمیشن استان، نشست تخصصی با حضور برترین شرکت‌های حوزه انیمیشن در کشور در گرگان برگزار می‎شود.

ادامه مطلب...اخبار علمی جهان - تورکمن‌نیوز: اغلب مردم گمان می کنند که قاره ها شکل و موقعیت مکانی ثابتی دارند و این در حالی است که دانشمندان به تازگی دریافته اند که قاره استرالیا در طول سال چندین بار جابجا می شود و دلیل این امر نیز تغییرات موقعیت مرکز حجمی کره زمین می‌باشد.

ادامه مطلب...اخبار علمی-  تورکمن‌نیوز: رئیس پژوهشگاه فضایی ایران از ساخت سامانه بالن مخابراتی «تدبیر ۱» خبر داد گفت: پروژه ماهواره مخابراتی «ناهید ۱ » در مراحل پایانی تجمیع و تست ماهواره قرار دارد و به­ زودی آماده پرتاب خواهد شد.

ادامه مطلب...اخبار علمی- تورکمن‌نیوز: شما وارد رستورانی لوکس می شوید و منتظر می‌مانید تا میز خود را رزرو کنید اما میزبان توجهی به شما نمی کند و همانطور که پشت اش به شما است، با موبایل خود بازی می کند.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram