×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 705

ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز: قصد داریم شما را با ثروتمندترین دختر مجرد جهان آشنا کنیم که خودش به تنهایی تمام ثروتش را بدست آورده است.

ادامه مطلب...موفقیت -تورکمن‌نیوز:  همه ما مستحق احساس خوشبختی هستیم اما ضریب شانس ما برای رسیدن به آن متفاوت است که در بسیاری مواقع از نظر درونی، این ضریب‌های شانس دست خود ما است. ما به شما راه‌هایی را نشان می‌دهیم که می‌توانند ضریب شانس خوشبختی‌تان را افزایش بدهند.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز: این جـمله آنقـدر این روزها استفـاده مــی شود و بــا اینکه مـی دانیـم حقیــقت دارد، آن را نادیده می گیریم. همه مـا مــی خواهیم باور کنیم که خلاص شدن از دست ناراحتیها راه بسیـار ساده ای دارد امـا حـرفـم را بـاور داشته باشید، ایـنکه بتوانیم بر احساساتمان غلبه کنیم و به خودمان یاد بدهـیم کـه چـــطور شاد و خوشحال باشیم، خیلی خیلی سخت تر از پول درآوردن است.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز:  هر زنی دوست دارد رابطه‌ای شاد داشته باشد، با این حال گاهی خانم‌ها نقش مردان را در رابطه نادیده می‌گیرند و به خاطر عشق شادی خود را قربانی می‌کنند. در ادامه می‌خواهم مواردی را به شما معرفی کنم که به عنوان یک زن هرگز نباید برای مردتان انجام دهید.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز:  واقعیت استارتاپ‌ها این است که شما را بیش از هر کس دیگری در دنیای کسب و کار در معرض شکست قرار می‌دهد. در حقیقت ۹۵ درصد استارتاپ‌ها شکست می‌خورند و باید این حقیقت را بلادرنگ پذیرفت. اگر این حقیقت شما را می‌ترساند، احتمالاً به عنوان کارآفرین زندگی شغلی موفقی را تجربه نخواهید کرد.

مجموعه موفقیت - تورکمن‌نیوز: بیشتر افراد در طول هفته کار می کنند تا بتوانند یک آخر هفته خوب را تجربه کنند و آنچه در این زمان ها انجام می دهند می تواند تفاوت میان افراد موفق و ناموفق را مشخص کند.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز: کتاب معروفی در عرصه کسب و کار خلاق، توسط دکتر اچ مک کورمک در قرن بیستم منتشر شده بود به نام: آنچه دانشگاه هاروارد به شما نمی‌آموزد. این کتاب از زمان انتشار تا کنون، به ده ها زبان ترجمه شد و میلیون ها نسخه از آن به فروش رفته است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: کارآفرینی و مثبت نگری دائمی، هر دو دشواری های خاص خود را دارند. راه اندازی یک کسب و کار آسان نیست. ثابت شده است نحوه ی صحبت کردن شما با خودتان روی چارچوب ذهنی تان و در نتیجه نتایجی که در دنیای واقعی می گیرید تأثیر می گذارد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: بیشتر ما انسان‌ها هنگام انجام دادن کاری مدام حواسمان پرت می‌شود و تمرکز خود را از دست می‌دهیم و مساله مهم در اینجا این است که اغلب متوجه نمی‌شویم حواسمان پرت شده است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: ترس یکی از عوامل تنبلی است و یکی از علامت‌های آن این است که معمولا کارهای مهم را به بعد موکول می‌کنیم.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram