ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز:  مهارت در سر و کله زدن با اعداد می تواند برای راه اندازی یک کسب و کار پر سود بسیار مفید باشد حسابداری و امور مالیاتی با ۱۸.۴٪ سود بالاترین جایگاه را در لیست پر سود ترین کسب و کار هاست.

ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز:  مقالات بسیاری برای مثبت اندیش بودن وجود دارد نگران نباشید نکاتی که در این جا توصیه می کنیم مثل آن موارد کلیشه ای همیشگی نیستند. این نکات بسیار مهم و کاربردی هستند و با کاربرد آن ها واقعا تغییر خواهید کرد.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز-  ممکن است گاهی از خود پرسیده‌ باشیم چرا در محیطی که تعداد زیادی نیرو مشغول به‌ کارند، تنها افراد معدود و خاصی در شغل خود ترفیع می‌یابند؟

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز:  به تصمیمات زنان نسبت به مردان کمتر احترام گذاشته می‌شود و همین مسئله باعث شده تا آن‌ها نتوانند خودشان را مطرح کنند.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز:  رابطه جنسی بین زن و شوهر یکی از پایه اصلی داشتن زندگی زناشویی شاد و پایدار است. در این مقاله باورهای اشتباهی که خانم ها در رابطه جنسی دارند را بررسی می کنیم.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز:  خود کنترلی، مهارت هوش هیجانی است که به همه بخصوص مدیران کمک می‌کند تا به تمام درگیری‌ها خاتمه دهند و با برقراری ایمنی و عدالت، بتوانند روحیه کارمندان و بهره‌وری شرکت خود را بالا ببرند

ادامه مطلب...موفقیت - ترکمن‌نیوز: قصد داریم شما را با ثروتمندترین دختر مجرد جهان آشنا کنیم که خودش به تنهایی تمام ثروتش را بدست آورده است.

ادامه مطلب...موفقیت -تورکمن‌نیوز:  همه ما مستحق احساس خوشبختی هستیم اما ضریب شانس ما برای رسیدن به آن متفاوت است که در بسیاری مواقع از نظر درونی، این ضریب‌های شانس دست خود ما است. ما به شما راه‌هایی را نشان می‌دهیم که می‌توانند ضریب شانس خوشبختی‌تان را افزایش بدهند.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز: این جـمله آنقـدر این روزها استفـاده مــی شود و بــا اینکه مـی دانیـم حقیــقت دارد، آن را نادیده می گیریم. همه مـا مــی خواهیم باور کنیم که خلاص شدن از دست ناراحتیها راه بسیـار ساده ای دارد امـا حـرفـم را بـاور داشته باشید، ایـنکه بتوانیم بر احساساتمان غلبه کنیم و به خودمان یاد بدهـیم کـه چـــطور شاد و خوشحال باشیم، خیلی خیلی سخت تر از پول درآوردن است.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز:  هر زنی دوست دارد رابطه‌ای شاد داشته باشد، با این حال گاهی خانم‌ها نقش مردان را در رابطه نادیده می‌گیرند و به خاطر عشق شادی خود را قربانی می‌کنند. در ادامه می‌خواهم مواردی را به شما معرفی کنم که به عنوان یک زن هرگز نباید برای مردتان انجام دهید.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز:  واقعیت استارتاپ‌ها این است که شما را بیش از هر کس دیگری در دنیای کسب و کار در معرض شکست قرار می‌دهد. در حقیقت ۹۵ درصد استارتاپ‌ها شکست می‌خورند و باید این حقیقت را بلادرنگ پذیرفت. اگر این حقیقت شما را می‌ترساند، احتمالاً به عنوان کارآفرین زندگی شغلی موفقی را تجربه نخواهید کرد.

مجموعه موفقیت - تورکمن‌نیوز: بیشتر افراد در طول هفته کار می کنند تا بتوانند یک آخر هفته خوب را تجربه کنند و آنچه در این زمان ها انجام می دهند می تواند تفاوت میان افراد موفق و ناموفق را مشخص کند.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز: کتاب معروفی در عرصه کسب و کار خلاق، توسط دکتر اچ مک کورمک در قرن بیستم منتشر شده بود به نام: آنچه دانشگاه هاروارد به شما نمی‌آموزد. این کتاب از زمان انتشار تا کنون، به ده ها زبان ترجمه شد و میلیون ها نسخه از آن به فروش رفته است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: کارآفرینی و مثبت نگری دائمی، هر دو دشواری های خاص خود را دارند. راه اندازی یک کسب و کار آسان نیست. ثابت شده است نحوه ی صحبت کردن شما با خودتان روی چارچوب ذهنی تان و در نتیجه نتایجی که در دنیای واقعی می گیرید تأثیر می گذارد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: بیشتر ما انسان‌ها هنگام انجام دادن کاری مدام حواسمان پرت می‌شود و تمرکز خود را از دست می‌دهیم و مساله مهم در اینجا این است که اغلب متوجه نمی‌شویم حواسمان پرت شده است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: ترس یکی از عوامل تنبلی است و یکی از علامت‌های آن این است که معمولا کارهای مهم را به بعد موکول می‌کنیم.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: دکتر تراویس بردبری، سخنران و نویسنده صاحب سبک آمریکایی است که عمده زمان خود را صرف نوشتن مقالاتی می‌کند که سبب خلاق نگه داشتن کمپانی‌ها می‌شود. همچنین وی یکی از بنیانگذاران شرکت Talent Smart و مشاور بیش از ۵۰ شرکت در سراسر دنیاست.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: کار مدیران واقعی، تنها سخنرانی یک سویه و حکمرانی بر یک سازمان نیست. این توانایی‌ست که به مرور زمان آموخته می‌شود و در واقع بزرگ‌ترین مهارتی ست که یک مدیر می‌تواند داشته باشد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: برای اینکه پتانسیل‌های خود را تقویت کنید، لازم است ابتدا ارزش‌ها و باورهایی که به آن معتقد هستید را شناسایی کنید. درواقع همه این‌ها همان چیزهایی است که براساس آن دیدگاهتان در مورد شخصیت وجود خود، اطرافیان و دنیای بیرونی‌تان شکل گرفته است.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram