×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 705

مجموعه موفقیت - تورکمن‌نیوز: بیشتر افراد در طول هفته کار می کنند تا بتوانند یک آخر هفته خوب را تجربه کنند و آنچه در این زمان ها انجام می دهند می تواند تفاوت میان افراد موفق و ناموفق را مشخص کند.

ادامه مطلب...موفقیت-تورکمن‌نیوز: کتاب معروفی در عرصه کسب و کار خلاق، توسط دکتر اچ مک کورمک در قرن بیستم منتشر شده بود به نام: آنچه دانشگاه هاروارد به شما نمی‌آموزد. این کتاب از زمان انتشار تا کنون، به ده ها زبان ترجمه شد و میلیون ها نسخه از آن به فروش رفته است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: کارآفرینی و مثبت نگری دائمی، هر دو دشواری های خاص خود را دارند. راه اندازی یک کسب و کار آسان نیست. ثابت شده است نحوه ی صحبت کردن شما با خودتان روی چارچوب ذهنی تان و در نتیجه نتایجی که در دنیای واقعی می گیرید تأثیر می گذارد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: بیشتر ما انسان‌ها هنگام انجام دادن کاری مدام حواسمان پرت می‌شود و تمرکز خود را از دست می‌دهیم و مساله مهم در اینجا این است که اغلب متوجه نمی‌شویم حواسمان پرت شده است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: ترس یکی از عوامل تنبلی است و یکی از علامت‌های آن این است که معمولا کارهای مهم را به بعد موکول می‌کنیم.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: دکتر تراویس بردبری، سخنران و نویسنده صاحب سبک آمریکایی است که عمده زمان خود را صرف نوشتن مقالاتی می‌کند که سبب خلاق نگه داشتن کمپانی‌ها می‌شود. همچنین وی یکی از بنیانگذاران شرکت Talent Smart و مشاور بیش از ۵۰ شرکت در سراسر دنیاست.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: کار مدیران واقعی، تنها سخنرانی یک سویه و حکمرانی بر یک سازمان نیست. این توانایی‌ست که به مرور زمان آموخته می‌شود و در واقع بزرگ‌ترین مهارتی ست که یک مدیر می‌تواند داشته باشد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- موفقیت: برای اینکه پتانسیل‌های خود را تقویت کنید، لازم است ابتدا ارزش‌ها و باورهایی که به آن معتقد هستید را شناسایی کنید. درواقع همه این‌ها همان چیزهایی است که براساس آن دیدگاهتان در مورد شخصیت وجود خود، اطرافیان و دنیای بیرونی‌تان شکل گرفته است.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram