×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 705

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز: محققان دانشکده پزشکی لارنر در دانشگاه ورمونت آمریکا دریافتند مصرف فلفل تند قرمز با کاهش ۱۳ درصدی در مرگ و میر کلی، به ویژه در مرگ و میر ناشی از بیماری قلبی یا سکته مغزی، همراه است.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز: بار دیگر محققان استرس مزمن روانی را با خطر ابتلا به بیماری های قلبی و سکته مغزی مرتبط اعلام کردند.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز: دبیر انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران، نسبت به جرم گیری دندان‌ها برای جلوگیری از تحلیل لثه تاکید کرد و گفت: جرم‌گیری را نباید با سفید شدن دندان‌ها اشتباه گرفت.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز: دبیر ستاد مرکزی اطلاع رسانی دارو و سموم سازمان غذا و دارو، گفت: با شماره گیری ۱۴۹۰ یا ۱۹۰، می توان به مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم متصل شد و از مشاوره دارویی بهره برد.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز: تحقیقات نشان می دهد تکان مغزی می تواند زوال روانی افراد در معرض خطر آلزایمر را سرعت ببخشد.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره نظارت و ارزشیابی محصولات غذایی با منشا گیاهی سازمان غذا و دارو، گفت: کنسروها نیازی به مواد نگهدارنده ندارند.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز: زنان و مردان به صورت ذاتی، از لحاض فکری و روانی و رفتارهای حاصل از ذهنیت های مربوطه، با هم تفاوت دارند و بدون آگاهی از این تفاوت‌ها، درک جنس مخالف با اشتباه و قضاوت نادرست، (بدلیل عدم آگاهی از دلایل رفتار آنان)، همراه خواهد بود

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز: متخصصان در گزارش جدیدی ادعا کردند که دندان‌ها ممکن است در آینده بتوانند با استفاده از سلول‌های بنیادی‌شان، خود را ترمیم کنند و بنابراین نیاز به روش‌های فعلی برای پر کردن و ترمیم دندان از بین خواهد رفت.

ادامه مطلب...سلامت- تورکمن‌نیوز: برای مدت‌های طولانی کمبود ویتامین D کانون توجه محافل علمی بود که کمبود آن را در بدن برای سلامت مضر می‌دانستند، اما آیا مقدار زیاد ویتامین D هم در بدن خطرناک است؟

ادامه مطلب...بیشتر از هر زمان دیگری این موضوع را جدی بگیرید
مجموعه سلامت - تورکمن‌نیوز: اگر در شبانه روز حدود ۷ ساعتی که برای خوابیدن توصیه شده را رعایت کنیم، چیزی حدود ۴۹ ساعت از هفته را روی تخت‌مان به سر می‌بریم. همین موضوع اهمیت فراوان نظافت ملحفه‌های تخت را نشان می‌دهد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram