×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 705

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز:  این روزها در فضاهای مجازی مطالب زیادی در مورد خطرات درمان‌های دندان‌پزشکی، به‌خصوص ایمپلنت منتشر می‌شود. در مورد سرطان‌زا بودن درمان‌های دندان‌پزشکی با تاکید روی ایمپلنت‌های دندانی مدام مطالبی در قالب ادعا، مقاله یا خبر منتشر می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز: فکر می‌کنید آبی که از لیوان می‌خورید فقط «آب» است. این مطلب را بخوانید تا متوجه حقایق عجیب و حتی ترسناکی درباره لیوان آب پیش‌رویتان شوید.

ادامه مطلب...افراد داری (دستهای سرد) این مطلب را بخوانند
اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز:
یک فوق‌تخصص خون و آنکلوژی گفت: در چندسال اول پس از تولد ــ چندسال اول مدرسه ــ هنگام دبیرستان که فرد با جهش رشدی قد و وزن مواجه است، در دوران بارداری و شیردهی و نیز دوره‌های باروری که به‌شکل دوره‌های ماهیانه تجربه می‌شود، میزان آهن در بدن افت می‌کند.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز:  طبق نتایج یک مطالعه جدید افراد ساکن در مناطق دارای برف زمستانی در معرض افزایش ریسک حمله قلبی بعد از بارش سنگین برف قرار دارند.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز:  فصل زمستان فرصت های زیادی برای خوردن غذاهاس سالم و فوق العاده خوشمزه را در اختیار شما میگذارد مثل این 15 غذای سرشار از فیبر که توسط متخصصین تغذیه برای شما گلچین شده اند.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز:  بر اساس نتایج یک تحقیق، با توجه به تغییر در شیوۀ پرورش مرغ در دامداری‌های صنعتی، گوشت آن نسبت به گذشته بسیار چرب‎تر شده و ارزش غذایی کمتری دارد.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز:  پدر پیوند قلب ایران با بیان مهم ترین نشانه های سکته های قلبی، از افزایش بیماری های قلبی و مغزی ناشی از تصلب شرایین و گرفتگی عروق در کشور خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز: رئیس انجمن سکته مغزی ایران با بیان اینکه روزانه حدود ۱۵۰ نفر در تهران سکته مغزی می‌کنند، گفت: اطلاع‌رسانی مناسب در مواجهه با سکته مغزی در یکی دو سال گذشته بهتر شده است.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز: طبق نتایج یک تحقیق جدید، تفاوت های ساختاری در مغز مردان ممکن است توضیح دهنده علت شیوع بیشتر بیماری اوتیسم در مردان بیش از زنان باشد.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز: طبق نتایج یک تحقیق جدید، دخترانی که سن بلوغ‌شان ۱۳ سالگی یا پایین‌تر است احتمالاً ۱.۸ برابر بیش از دخترانی که در سن ۱۵ سالگی بلوغ می‌شوند در معرض ریسک سکته قرار دارند.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram