ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز- تحقیقات جدید نشان میدهد بین سرطان‌های مرتبط با چاقی و زنان بعد از یائسگی با وزن طبیعی که غذای نیمه آماده و هله هوله مصرف می‌کنند ارتباط وجود دارد. محتویات غذا به اندازه مدیریت وزن به عنوان یک وسیله مهم در حفاظت در برابر ابتلا به انواع سرطان‌ها شناخته شده است.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز-  مردان از نظرنیاز‌های تغذیه‌ای با زنان تفاوت‌هایی دارند از جمله آن‌ها باید به مواد مغذی لازم برای حفظ عضلات و پیشگیری از بیماری‌های مانند سرطان پروستات توجه بیشتری نشان دهند. لذا غذاهای مفید برای مردان با زنان متفاوت است

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز-  اغلب افراد بر این باورند که اگر دارو را با شکم خالی بخورند یا قرص را در آب حل کرده یا بجوند یا به جای یک قرص، تعداد بیشتری از آن را بخورند، جذب دارو بهتر و قدرت اثر آن بیشتر می‌شود، اما این باورها تا چه میزان صحت دارد؟

ادامه مطلب...سلامت-تورکمن‌نیوز-  یکی از ایده آل‌های سازمان غذا و دارو برای ارتقای سلامت، جایگزین نمودن نان صنعتی بجای سنتی است

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز-  در این مقاله به توضیح کاملی از روماتیسم مفصلی یا آرتریت روماتوئید می پردازیم. تعداد کسانی که در دنیا از بیماری روماتیسم مفصلی یا آرتریت روماتوئید رنج می برند، کم نیست.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز-  شما هم جزو خانم هایی هستید که عفونت مخمری واژن را تجربه کرده اند؟ در این مطلب به بررسی علت و راه های درمان عفونت مخمری واژن می پردازیم.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز-  اگر به تازگی یک سکته قلبی را پشت سر گذاشته اید و از اینکه در آینده یک سکته قلبی داشته باشید، نگرانید، این مطلب را بخوانید.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز-  پیش از آغاز یک رژیم غذایی باید چند نکته را یاد گرفته و به خاطر بسپارید. یک برنامه‌ رژیمی  مفید  به شما کمک می‌کند که وزنتان را کم کم کاهش دهید، همچنین سبب بوجود آمدن عادات غذایی و  سبک زندگی صحیحی می‌شود که می‌توانید آنها را در طولانی مدت رعایت و حفظ کنید

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز-  یک متخصص پوست و مو با بیان تاثیر نحوه خوابیدن بر ایجاد چین و چروک‌های زودرس پوست، گفت: شلی پوست، تیرگی دور چشم و چین و چروک های دور چشم ارتباط نزدیکی با نحوه خوابیدن شما دارد

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز-  یكی از دلایل بروز سردردهای عصبی، فشارهای ناشی از صنعتی شدن جوامع امروزی است که از ما می‌خواهد همیشه در حالت «آماده باش» و یا به اصطلاح «كشیك» به سر بریم و همیشه در دسترس باشیم.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز-  پوکی استخوانی بیماری است که این روزها بیش از نیمی از مردن در سنین مختلف با آن درگیر هستند. در این مطلب نحوه تهیه معجونی آموزش داده شده که در درمان «پوکی استخوان» بسیار نافع و کارآمد است.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز-  افرادی که به صورت مرتب می‌دوند یا پیاده‌روی می‌کنند در ناحیه دیسک کمر و ستون فقرات، قوی تر و سالم‌تر هستند.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز-  در این مقاله با 10 ترفند ساده برای اینکه در کمتر از 30 ثانیه خواب‌ تان ببرد، آشنا شوید.

ادامه مطلب...اخبار سلامت-تورکمن‌نیوز-  پیاده روی یکی از بهترین روش ها برای لاغر شدن است. در این مقاله به شما می گوییم چگونه می توانید با 2 ساعت پیاده روی لاغر شوید.

ادامه مطلب...اخبار سلامت- توركمن‌نيوز:‌   با برنامه غذایی نمی توانید تیز بینی تان را افزایش دهید، ولی می توانید با تغییراتی در برنامه غذایی، با تقویت چشم تان، از دیگر بیماری های چشمی پیشگیری کنید یا تاثیر منفی شان را از بین ببرید

ادامه مطلب...اخبار سلامت- توركمن‌نيوز:‌  کلسیم یکی از ملزومات برای داشتن بدنی سالم است. در اینجا محصولات گیاهی که بیشترین میزان این ماده معدنی ضروری برای بدن را دارند، معرفی شده اند.

ادامه مطلب...اخبار سلامت- توركمن‌نيوز:‌  بسیاری از افراد به دلیل خستگی ناشی از کار و فعالیت یا مشکلات بدخوابی، روز خود را با بی حالی آغاز می کنند که این موضوع بر بازده کاری و شادابی فرد تاثیر منفی به جای می گذارد. در این مقاله ما به مشکل خواب آلودگی شما کمک میکنیم.

ادامه مطلب...اخبار سلامت- توركمن‌نيوز:‌  جوش کف سر خیلی شایع نیست ولی برای کسانی که به آن دچار می‌شوند، آزاردهنده است و گاها با خارش همراه است. در این مطلب سعی کرده ایم راه‌های شناسایی و درمان جوش‌های کف سر را معرفی کنیم

ادامه مطلب...اخبار سلامتي- توركمن‌نيوز:‌در عصری زندگی می‌کنیم که قهوه بیش از همیشه محبوبیت دارد. پس بهتر است از اثراتش بر بدنمان مطلع باشیم.

ادامه مطلب...اخبار سلامت- توركمن‌نيوز: عضو انجمن متخصصین داروسازی بالینی ایران از افزایش مصرف دارو‌های خواب آور به ویژه در افراد مسن خبر داد.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

banner 01

 

Banner ArzanSara

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram