ادامه مطلب...سبک زندگی- ترکمن‌نیوز:   سه عبارت هست که اگر با همسرتان در میان بگذارید؛ چه نیت تان خیر باشد و چه نباشد، به احتمال زیاد، او را دشمن خود خواهید کرد.

ادامه مطلب...سبک زندگی-تورکمن‌نیوز:  بوی غذا یکی از بوهایی است که حس ناخوشایندی در خانه ایجاد می کند. اگر شما هم با از بین بردن بوی غذاها مشکل دارید بهتر است این روش ها را امتحان کنید.

ادامه مطلب...سبک زندگی-تورکمن‌نیوز:   بیشتر زن و شوهرها همدیگر را دوست دارند اما نمی دانند که این رابطه بر زندگی عاشقانه و شاد حکمرانی می کند. اگر می خواهید رابطه خوبی داشته باشید این 5 قانون را در زندگی رعایت کنید.

ادامه مطلب...سبک زندگی-تورکمن‌نیوز:  دغدغه تقریبا تمامی مردان شیک به نظر رسیدن است که این قضیه می‌تواند منجر به انجام خرج‌های بزرگی شود اما شاید بعد از آن نیز به نتیجه دلخواه دست نیابند. در ادامه با ما همراه شوید تا تعدادی از تکنیک‌های شیک‌پوش بودن را یاد بگیرید…

ادامه مطلب...سبک زندگی-تورکمن‌نیوز: این بار حرف از تجرد و دلایل ازدواج نیست. این بار می‌خواهیم از موضوع دیگری حرف بزنیم. از موضوعی که شاید مخاطبانش دختران و پسران مجرد نباشند اما بارها و بارها زمانی که حرف از ازدواج به میان آمده جملاتی را از کسانی شنیده‌اند که خود زندگی متاهلی را تجربه کرده‌اند.

ادامه مطلب...سبک زندگی-تورکمن‌نیوز:   آجیل‌های پاک شده، مستعد جذب رطوبت و بو به خود هستند و در صورتی که به روش مناسبی نگهداری نشوند، رشد آفات در آنها سرعت و افزایش می‌گیرد.

ادامه مطلب...سبک زندگی-تورکمن‌نیوز: مقایسه کردن روابط را ویران می‌کند. اگر شوهر شما مدام شما را با مادر، دوستان، خواهرها یا زنان دیگر مقایسه می‌کند، یعنی به آنچه هستید ارزش نمی‌گذارد. به این وضعیت خوب فکر کنید و تصمیمی بگیرید که برای سلامتی و خوشبختی‌تان بهتر باشد.

ادامه مطلب...سبک زندگی-تورکمن‌نیوز: زنان تحمل‌شان خیلی زیاد است، اما مردی که بیش‌تر به وقت گذراندن در خارج از منزل اهمیت می‌دهد قطعاً پذیرفتنی نیست.

ادامه مطلب...سبک زندگی-تورکمن‌نیوز:   بهنوش بختیاری با انتشار عکس و متنی به انتقاد از مردان هوس باز پرداخت که در ادامه خواهید خواند.

ادامه مطلب...سبک زندگی-تورکمن‌نیوز:   چگونه با برجستگی‌های قرمز ناشی از تیغ زدن عجولانه، مقابله کنید؟ با این درمان‌های خانگی موثر، ارزان و آسان برای سوختگی تیغ شروع کنید!

ادامه مطلب...سبک زندگی-تورکمن‌نیوز:  تیرگی زیر بغل ها کاملا طبیعی است اما ممکن است برای بعضی‌ها خجالت‌آور باشد. در این آموزش به شما چندین روش را خواهیم آموخت تا از این مشکل رهایی پیدا کنید.

ادامه مطلب...سبک زندگی-تورکمن‌نیوز:   با توجه به آغاز خانه‌‌تکانی به مناسب عید نوروز توصیه‌‌هایی به منظور کاهش تلفات و رعایت نکات ایمنی ارایه می‌شود.

ادامه مطلب...سبک زندگی-تورکمن‌نیوز:   اینکه آیا جزو افرادی هستید که دیگران را قضاوت می کنید یا خیر از جمله سئوالاتی است که بهتر است به جای آنکه کسی از شما در مورد آن پرسشی کند خودتان آن را پرسیده و آنقدر عادل باشید که پاسخ قانع کننده‌ای به خود دهید.

ادامه مطلب...سبک زندگی-تورکمن‌نیوز: دکوراسیون داخلی خانه‌های امروزی به دلیل کوچک بودن باید طوری چیده شود تا فضا را بزرگتر نشان دهد. با ما همراه شوید تا برای شما پیشنهاداتی برای دکوراسیون اتاق نشیمن های کوچک ارائه دهیم.

ادامه مطلب...سبک زندگی - تورکمن نیوز: دست دادن در فرهنگ‌ها و کشورهای گوناگون با هم فرق دارد. به طور مثال، در آمریکا و برزیل، مردم عادت دارد بسیار محکم دست یکدیگر را بفشارند و در کشور انگلیس درست برعکس این عادت مصداق دارد؛ به طوری که انگلیسی‌ها بسیار نرم و آرام با هم دست می‌دهند.

ادامه مطلب...سبک زندگی - تورکمن‌نیوز: شاید شما هم در خانواده خود از این بحث ها داشته باشید که مثلا بچه های اول خانواه نزد پدر و مادر حرفش برش دارد و بچه آخر که ته تغاری محسوب می شود، سوگلی والدین است و همه خواسته هایش بی برو برگرد مهیا می شود.

ادامه مطلب...سبک زندگی - تورکمن‌نیوز: به نظر می‌رسد حواشی پیرامون دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا تمامی نداشته باشد.

ادامه مطلب...

سبک زندگی- تورکمن‌نیوز: ازدواج یکی از بزرگترین مراحل زندگی برای هر دختر و پسری است و یکی از نکات برای داشتن یک ازدواج خوب، انتخاب صحیح همسر است.

ادامه مطلب...

سبک‌زندگی - تورکمن‌نیوز: یکی از معضلات بزرگ بشر که نمی توان برای آن حتی استثنایی قایل شد، مرتب کردن رختخواب بعد از بیدار شدن از یک خواب گرم و نرم است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - مجله خانواده: یک روانشناس با بیان اینکه یکی از علل اصلی “خیانت” در زندگی‌های زناشویی امروز سهولت برقراری ارتباط از مسیر شبکه‌های اجتماعی است، گفت: در گذشته اعتیاد، بیکاری و خشونت مردان عامل اصلی طلاق بود اما در حال حاضر “خیانت” به عامل مهمی در طلاق تبدیل شده است.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram