×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 705

ادامه مطلب...اخبار دانستنی‌ها- تورکمن‌نیوز:  اخیرترین مطالعات علمی نشان داده‌اند که خوردن برخی از ماهی‌ها مانند ماهی خالدار و سالمون می‌تواند با تحت تاثیر قرار دادن سیستم ایمنی بدن در مبارزه با چاقی نقش داشته باشد.

ادامه مطلب...اخبار دانستنی‌ها- تورکمن‌نیوز:  در محافل گوناگون پزشکی همواره به بررسی مواد غذایی پرداخته می‌شود که برای بدن زیان‌آور هستند. متخصصین تغذیه اخیرا به تهیه فهرستی مبادرت کرده‌اند که در آن پرضررترین خوراکی‌ها مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

ادامه مطلب...اخبار دانستنی‌ها- تورکمن‌نیوز: امروزه افراد زیادی به دنبال شهرت هستند و سعی می کنند از هر راهی که شده، به آن دست یابند.

ادامه مطلب...دانستنی‌ها - تورکمن‌نیوز: نام ایزدی‌های عراق این روزها و پس از حمله تروریست‌های تکفیری و بعثی به محل سکونت آنان در مناطق سنجار و ربیعه، بر سر زبان‌ها افتاده است؛ اما ایزدی‌ها چه کسانی هستند؟

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- نادیا زکالوند: هریک از ما زمانی پیش آمده که بیمار شده‌ایم یا حتی زندگی‌مان بر اثر بیماری به خطر افتاده و آن گاه توجه حرفه‌ای و دلسوزانه پزشکی ما را نجات داده است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- دانستنی‌ها: محققان دریافته اند ورزش کردن ۴ ساعت بعد از یادگیری مطالب و مهارت های جدید شانس به خاطرآوردن اطلاعات جدید را افزایش می دهد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- دانستی‌ها: هنگامی که سخن از پولدار شدن به میان می‌آید، یک فرمول ساده و البته همگانی برای این کار وجود دارد؛ باید کمتر خرج و بیشتر پس‌انداز کرد، البته گفتن این حرف ساده‌تر از انجام آن است.

ادامه مطلب...ترکمن نیوز - دانستنی‌ها: دانشمندان با استفاده از شواهد بدست آمده از دی ان ای سعی می کنند معمای آدم برفی منفور را حل کنند. این یکی از بزرگترین معماهای حل نشده در دنیاست.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- دانستنی ها: یک کارشناس نرم‌افزار گفت: نرم‌افزاری به نام «اندروید‌ دامپر» که چند وقتی است وارد بازار شده، رمز‌گذاری بر Wi-Fi را مورد تهدید قرار داده است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار دانستنی‌ها: خوابیدن با موی خیس جزو عادت های نامناسب است. اگر شما هم چنین عادتی دارید باید بدانید که خوابیدن با موی خیس به سه دلیل خطرناک است که در ادامه مطلب به آن اشاره می شود.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram