×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 705

ادامه مطلب...اخبار دانستنی‌ها-تورکمن‌نیوز:  معمولا افراد مشهور و مخصوصاً بازیگران مطرح بر اساس قیافه ی ظاهری یا عملکردشان در شغل کنونی شان مورد قضاوت قرار می گیرند و کمتر کسی پیدا می شود که با بهره ی هوشی و استعداد ذاتی آن ها در زمینه ی درک مسائل پیچیده کاری داشته باشد. شاید شما نیز تاکنون به این موضوع فکر نکرده باشید اما برخی از این چهره های مشهور بهره ی هوشی های بسیار بالایی دارند که می توانستند از آن در زمینه های دیگری غیر از شغل کنونی خود استفاده کنند. در ادامه ی مطلب شما را با ۴۰ نفر از باهوش ترین شخصیت های مشهور آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب...اخبار دانستنی‌ها-تورکمن‌نیوز: در لحظات استیصال و درماندگی به عکس العمل فوری و گاهی مذبوحانه نیاز است و در تاریخ هیچ زمانی به اندازه وقتی که قدرت های نظامی جهان در صدد نابود کردن یکدیگر برمی‌آیند این استیصال خود را نشان نمی‌دهد. در بحبوحه ی جنگ جهانی دوم، کشورهای دول متفق حجم زیادی از منابع حیاتی لازم برای توسعه زیرساخت‌های نظامی و تجهیزات جنگی نیروی دریایی خود را از دست داده بودند. یکی از این منابع فولاد بود که کمبود آن به شدت در این کشورها احساس می شد.در اقیانوس آتلانتیک شمالی، ناوگان دریایی بریتانی توسط یو بو‌ت‌های (U-boats) آلمانی در هم شکسته شده بودند.

ادامه مطلب...اخبار دانستنی‌ها-تورکمن‌نیوز: نگرانی یکی از عوامل غیرضروری است که به سراغ سلامت روان افراد می‌آید. برخی از آن به عنوان یک عادت نادرست یاد می‌کنند، برخی نیز بر این باورند که می‌توان با به کارگیری برخی از راهکارها، به مغز کمک کرد که از حوادث گذشته بیاموزد و چیزهای جدیدی یاد بگیرد.

اضافه وزن بعد از 40 سالگی به سراغتان می آید – آیا این امر اجتناب ناپذیر است؟ بهتر است بدانید می توانید این روند را به خواست خود معکوس کنید و شکمی صاف داشته باشید.

ادامه مطلب...اخبار دانستنی‌ها- تورکمن‌نیوز:  با عضله سازی در هر سنی سوخت و ساز بدن تان را افزایش دهید تا شکمی تخت و وزنی ایده آل داشته باشید!

کاهش وزن همیشه ممکن است، مهم نیست در چه سنی هستید!

ادامه مطلب...اخبار دانستنی‌ها- تورکمن‌نیوز:  در طول تاریخ زندگی بشر، دانشمندان و نوابغ زیادی وجود داشته‌اند. اگر تلاش‌های کسانی مانند آیزاک نیوتن و ابو علی‌سینا نبود، ما نمی‌توانستیم آسایش و رفاه امروزی را داشته باشیم. دانشمندان تا به حال دستاوردهای بسیاری مانند اختراع تلفن، سفر به فضا و اختراع کامپیوتر را برای ما به ارمغان آورده‌اند. ما در گذشته مدیون افرادی مانند نیوتون بوده‌ایم و امروز نیز به کسانی مانند آلبرت اینشتین افتخار می‌کنیم.

ادامه مطلب...اخبار دانستنی‌ها- تورکمن‌نیوز:  اخیرترین مطالعات علمی نشان داده‌اند که خوردن برخی از ماهی‌ها مانند ماهی خالدار و سالمون می‌تواند با تحت تاثیر قرار دادن سیستم ایمنی بدن در مبارزه با چاقی نقش داشته باشد.

ادامه مطلب...اخبار دانستنی‌ها- تورکمن‌نیوز:  در محافل گوناگون پزشکی همواره به بررسی مواد غذایی پرداخته می‌شود که برای بدن زیان‌آور هستند. متخصصین تغذیه اخیرا به تهیه فهرستی مبادرت کرده‌اند که در آن پرضررترین خوراکی‌ها مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

ادامه مطلب...اخبار دانستنی‌ها- تورکمن‌نیوز: امروزه افراد زیادی به دنبال شهرت هستند و سعی می کنند از هر راهی که شده، به آن دست یابند.

ادامه مطلب...دانستنی‌ها - تورکمن‌نیوز: نام ایزدی‌های عراق این روزها و پس از حمله تروریست‌های تکفیری و بعثی به محل سکونت آنان در مناطق سنجار و ربیعه، بر سر زبان‌ها افتاده است؛ اما ایزدی‌ها چه کسانی هستند؟

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- نادیا زکالوند: هریک از ما زمانی پیش آمده که بیمار شده‌ایم یا حتی زندگی‌مان بر اثر بیماری به خطر افتاده و آن گاه توجه حرفه‌ای و دلسوزانه پزشکی ما را نجات داده است.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram