ادامه مطلب...اخبار دانستنی‌ها- تورکمن‌نیوز: امروزه افراد زیادی به دنبال شهرت هستند و سعی می کنند از هر راهی که شده، به آن دست یابند.

ادامه مطلب...دانستنی‌ها - تورکمن‌نیوز: نام ایزدی‌های عراق این روزها و پس از حمله تروریست‌های تکفیری و بعثی به محل سکونت آنان در مناطق سنجار و ربیعه، بر سر زبان‌ها افتاده است؛ اما ایزدی‌ها چه کسانی هستند؟

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- نادیا زکالوند: هریک از ما زمانی پیش آمده که بیمار شده‌ایم یا حتی زندگی‌مان بر اثر بیماری به خطر افتاده و آن گاه توجه حرفه‌ای و دلسوزانه پزشکی ما را نجات داده است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- دانستنی‌ها: محققان دریافته اند ورزش کردن ۴ ساعت بعد از یادگیری مطالب و مهارت های جدید شانس به خاطرآوردن اطلاعات جدید را افزایش می دهد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- دانستی‌ها: هنگامی که سخن از پولدار شدن به میان می‌آید، یک فرمول ساده و البته همگانی برای این کار وجود دارد؛ باید کمتر خرج و بیشتر پس‌انداز کرد، البته گفتن این حرف ساده‌تر از انجام آن است.

ادامه مطلب...ترکمن نیوز - دانستنی‌ها: دانشمندان با استفاده از شواهد بدست آمده از دی ان ای سعی می کنند معمای آدم برفی منفور را حل کنند. این یکی از بزرگترین معماهای حل نشده در دنیاست.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- دانستنی ها: یک کارشناس نرم‌افزار گفت: نرم‌افزاری به نام «اندروید‌ دامپر» که چند وقتی است وارد بازار شده، رمز‌گذاری بر Wi-Fi را مورد تهدید قرار داده است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار دانستنی‌ها: خوابیدن با موی خیس جزو عادت های نامناسب است. اگر شما هم چنین عادتی دارید باید بدانید که خوابیدن با موی خیس به سه دلیل خطرناک است که در ادامه مطلب به آن اشاره می شود.

ادامه مطلب...دوم اردیبهشت (سیزدهم رجب) ولادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر بر تمامی پدران عزیز مبارک باد.

تورکمن نیوز- دانستنی‌ها: روز پدر روزی است برای بزرگداشت پدرها. در ایران روز پدر در ۱۳ رجب زادروز حضرت علی بن ابیطالب (ع) گرامی داشته می‌شود.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/News/مرد_ها.jpg'
There was a problem loading image 'images/News/مرد_ها.jpg'

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- دانستنی‌ها: گاه گاهی که از دست بعضی دوستان دلخور میشویم فکر می کنیم که شاید دوستی بین مردها واقعی تر است اما صحت این مطلب صد در صد نیست و عمومیت ندارد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram