ادامه مطلب...

خواندنی‌ها و دیدنی‌ها - تورکمن‌نیوز: در طول تاریخ همواره انسان‌های زیادی مورد ظلم و ستم قرار گرفته اند. در اغلب موارد، افرادی بی‌رحم و ظالم در کشورهای مختلف به قدرت رسیده و مردم زیادی را مورد ستم قرار داده‌اند. برخی از آن‌ها به قدری مشهور شدند که برای همیشه در تاریخ خواهند ماند.

ادامه مطلب...

خواندنی‌ها و دیدنی‌ها - تورکمن‌نیوز: همسر واعظی، وزیر ارتباطات کیک تولد همسرش را به وزارت‌خانه برد تا تولدش را تبریک بگوید!

ادامه مطلب...

خواندنی‌ها - تورکمن‌نیوز: ستاره فوتبال بریتانیا و مرد ثروتمند دنیای مد و ورزش به اصرار همسرش ویکتوریا، منزل مسکونی چهار هزار متر مربعی خود را به دلیل کوچک بودن می‌فروشد.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها- تورکمن‌نیوز: این ضرب المثل را همه شنیده ایم که " مرگ , شتری است که در هر خانه ای می خوابد"  و پس از مرگ دیگر غیر از سکوت چیزی نیست اما در مواردی استثنایی , در قبرستان‌ها, دیار خاموشان , شاهد وقایعی می شویم که همین خاموشان با سکوت خویش , درسی می دهند که برای پندآموزان , کفایت می کند.مطلبی که در زیر می توانید بخوانید بعضی از حوادثی هستند که مدیر قبرستان های شهر ساکاریای ترکیه شاهد آنها بوده و از زبان خودش نقل گردیده و در پایگاه اینترنتی روزنامه "ینی آکیت" چاپ شده است:

ادامه مطلب...خواندنی‌ها - تورکمن‌نیوز: فررولف تیل، پروفسور زبان شناسی از دانشگاه اوسلو ، عجیب ترین زبان دنیا را معرفی کرد.

ادامه مطلب...

خواندنی‌ها و دیدنی‌ها - تورکمن‌نیوز: عکس عجیبی از یک مرد در کنار 13 زن باردار منتشر شده است که گفته می شود آنها همسران این مرد می باشند.
 مدتی است که یک عکس جنجالی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

ادامه مطلب...

خواندنی‌ها - ایتنا‌نیوز: الناز شاکردوست، در تازه‌ترین پست اینستاگرامی‌اش، پیشنهادی برای آبی‌تر شدن آسمان ارائه کرده است

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها - تورکمن‌نیوز: کامیلا، دوشس کورنوال همسر دوم چارلز، شاهزاده ولز و و ولیعهد انگلیس که به همراه او به امارات سفر کرده است از مسجد جامع شیخ زاید در ابوظبی دیدن کرد. او در این بازید در حالی که مانتو پوشیده و روسری به سر داشت با پای برهنه از بخش‌های مختلف مسجد دیدن کرد.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها - تورکمن‌نیوز: مرد ۶۸ ساله بعد از ازدواجش متوجه حقیقتی در مورد همسرش می‌شود که باور کردنی نیست.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها  ودیدنی‌ها- تورکمن‌نیوز: صدام که ده سال پیش، در سحرگاه عید قربان سال 2006، به دار آویخته شد، پای چوبۀ دار، آخرین سخنان خود را دربارۀ ایران و ایرانیان بر زبان آورد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram