ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز- همانطور که می‌دانید، این روزها همه از سلاحی مرگبار و وحشتناک صحبت می‌کنند. بمب جدید آمریکا که به «مادر بمب‌ها» شهرت یافته، با انفجاری که در شمال افغانستان ایجاد کرد همه را شگفت زده نمود و به فکر فرو برد. بسیاری گمان می‌کردند که بمب یاد شده بزرگترین در جهان است و نظیر ندارد؛ هرچند که ما روز گذشته در مقاله‌ای این موضوع را بررسی کردیم و نشان دادیم که روس‌ها در این مسئله جلوتر هستند.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: مردم ژاپن، کم خواب‌ترین و مردم روسیه خوش خواب‌ترین مردم دنیا به شمار می‌آیند.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: شخصیت شناسان مطالعاتی انجام داده‌اند که به کمک آن می‌توان از روی شکل چانه افراد به شخصیت آنها پی برد.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها -تورکمن‌نیوز:  طلاق های عجیبی در سال گذشته در ایران اتفاق افتاده است که در ادامه بعضی از آنها را خواهید خواند.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: در اطراف شهر سالخارد (Salekhard)، مرکز منطقه‌ی خودمختار یامال نِنِتز (Yamal Nenets) در کشور روسیه باقیمانده‌هایی از خط راه آهن بدنام سالخارد-ایگارکا (Salekhard–Igarka Railway) قرار دارد که معمولاً آن را با نام «راه‌آهن مرگ»، «جاده‌ی مرگ» و «جاده‌ی مردگان» می‌شناسند.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: چنگیزخان و قبایل مغول همراه او روزگاری تمامی آسیا را درنوردیدند و بخش‌های وسیعی از جهان را با قتل و عام کردن ساکنانش به تسخیر خود در آوردند. هیچ سپاهی یارای مقاومت در برابر آنان را نداشت و هر کسی که در مقابل آن‌ها می‌ایستاد مرگی دردناک انتظار او را می‌کشید. زمانی که لشکرکشی‌ها و غارت‌های آنان به اتمام رسید یک دهم از جمعیت جهان از دم تیغ چنگیز و سربازانش گذشته بود.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها - ترکمن‌نیوز: تالاب بین المللی گمیشان در گذشته‌ای نه چندان دور زیستگاه پرندگان بسیار زیبا و نادر و گونه‌های ارزشمند ماهیان خاویاری بوده است.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: به نظر کاربران این زن همزاد یک هیولا در والت دیزنی است.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: در جمهوری چک کلیسایی وجود دارد که با ویژگی خاص خود به ترسناک‌ترین کلیسا در جهان معروف شده است.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: آیا تا کنون این احساس را داشته‌اید که یکی از همکاران یا رئیس‌تان از شما متنفر باشد؟

اگر پاسخ شما به این سئوال مثبت است، می‌تواند بدان معنا باشد که آنها اساسا افرادی هستند که با دیگران مخالف می‌کنند. یا اینکه ممکن است این خصوصیت به خود شما بازگردد.

ادامه مطلب...اخبار خواندنی‌ها و دیدنی‌ها -تورکمن‌نیوز:  حتما شما هم در اخبار درباره سفر عجیب و شاهانه ملک سلمان پادشاه عربستان چیزهایی را شنیده اید. وی برای مسافرت ۱ ماهه خود به کشورهای آسیایی از جمله مالزی، اندونزی، برونئی، ژاپن، چین و مالدیو، بیش از هفت عدد هواپیما را به کار گرفته و هزار و پانصد همراه با خود برده است. ما در این مقاله قصد داریم درباره این گردش اشرافی اطلاعات جالبی را با شما به اشتراک بگذاریم.

ادامه مطلب...اخبار خواندنی‌ها و دیدنی‌ها -تورکمن‌نیوز: موتورسیکلت غول پیکری با موتور تانک و وزن حدودی ۵ تُن در نمایشگاه هامبورگ به نمایش گذاشته شد.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: شاید تاکنون به شهرهای بزرگ و کوچک زیادی سفر کرده و در نقاط زیبا و تاریخی آن ها عکس گرفته باشید. اما از این طریق نمی‌توانید تصویر کاملی از شهر مورد نظر و تمام جغرافیای آن داشته باشید.

خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز:  ادامه مطلب...تلفن متعلق به پیشوای نازی‌ها در نهایت در یک حراج در آمریکا به فروش رسید.


ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: حقایقی در مورد زندگی مردم روم باستان وجود دارد که با شنیدن آن متعجب می شوید.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: در این مزرعه، اجساد حدود 70 نفر به صورت برهنه روی زمین قرار دارند و در حال پوسیدن هستند.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها - تورکمن‌نیوز: بازار پالان‌دوزها در تهران قبل از ظهور پديده اتومبيل جايي بوده كه آدم‌هاي زيادي «يكي به نعل و يكي به ميخ» مي‌زدند. بيشتر از هرجاي ديگري در اين بازار چكش‌ها؛ بيهوده روي نعل مي‌خوردند تا در فرصت مناسب يكي هم به ميخ بزنند.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها: گفته می‌شود جانی دپ برای زندگی ماهانه خود ماهی 2 میلیون دلار حدود 8 میلیارد تومان هزینه می‌کند!

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: شخص اصلی در خیانت‌های زناشویی نفر سوم است، در این مقاله کمی در مورد این «نفر سوم» خواهیم نوشت. اگر شما کسی را می‌شناسید که وارد رابطه دو نفر دیگر شده یا خودتان این تجربه را دارید، مطالعه مقاله زیر کمک کننده است.

ادامه مطلب...اخبار خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: پیرمرد نیجریه‌ای که دست‌کم ۸۶ همسر داشت در سن ۹۳ سالگی درگذشت.

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram