×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 705

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: به نظر کاربران این زن همزاد یک هیولا در والت دیزنی است.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: در جمهوری چک کلیسایی وجود دارد که با ویژگی خاص خود به ترسناک‌ترین کلیسا در جهان معروف شده است.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: آیا تا کنون این احساس را داشته‌اید که یکی از همکاران یا رئیس‌تان از شما متنفر باشد؟

اگر پاسخ شما به این سئوال مثبت است، می‌تواند بدان معنا باشد که آنها اساسا افرادی هستند که با دیگران مخالف می‌کنند. یا اینکه ممکن است این خصوصیت به خود شما بازگردد.

ادامه مطلب...اخبار خواندنی‌ها و دیدنی‌ها -تورکمن‌نیوز:  حتما شما هم در اخبار درباره سفر عجیب و شاهانه ملک سلمان پادشاه عربستان چیزهایی را شنیده اید. وی برای مسافرت ۱ ماهه خود به کشورهای آسیایی از جمله مالزی، اندونزی، برونئی، ژاپن، چین و مالدیو، بیش از هفت عدد هواپیما را به کار گرفته و هزار و پانصد همراه با خود برده است. ما در این مقاله قصد داریم درباره این گردش اشرافی اطلاعات جالبی را با شما به اشتراک بگذاریم.

ادامه مطلب...اخبار خواندنی‌ها و دیدنی‌ها -تورکمن‌نیوز: موتورسیکلت غول پیکری با موتور تانک و وزن حدودی ۵ تُن در نمایشگاه هامبورگ به نمایش گذاشته شد.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: شاید تاکنون به شهرهای بزرگ و کوچک زیادی سفر کرده و در نقاط زیبا و تاریخی آن ها عکس گرفته باشید. اما از این طریق نمی‌توانید تصویر کاملی از شهر مورد نظر و تمام جغرافیای آن داشته باشید.

خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز:  ادامه مطلب...تلفن متعلق به پیشوای نازی‌ها در نهایت در یک حراج در آمریکا به فروش رسید.


ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: حقایقی در مورد زندگی مردم روم باستان وجود دارد که با شنیدن آن متعجب می شوید.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: در این مزرعه، اجساد حدود 70 نفر به صورت برهنه روی زمین قرار دارند و در حال پوسیدن هستند.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها - تورکمن‌نیوز: بازار پالان‌دوزها در تهران قبل از ظهور پديده اتومبيل جايي بوده كه آدم‌هاي زيادي «يكي به نعل و يكي به ميخ» مي‌زدند. بيشتر از هرجاي ديگري در اين بازار چكش‌ها؛ بيهوده روي نعل مي‌خوردند تا در فرصت مناسب يكي هم به ميخ بزنند.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram