×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 705

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: شاید تاکنون به شهرهای بزرگ و کوچک زیادی سفر کرده و در نقاط زیبا و تاریخی آن ها عکس گرفته باشید. اما از این طریق نمی‌توانید تصویر کاملی از شهر مورد نظر و تمام جغرافیای آن داشته باشید.

خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز:  ادامه مطلب...تلفن متعلق به پیشوای نازی‌ها در نهایت در یک حراج در آمریکا به فروش رسید.


ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: حقایقی در مورد زندگی مردم روم باستان وجود دارد که با شنیدن آن متعجب می شوید.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: در این مزرعه، اجساد حدود 70 نفر به صورت برهنه روی زمین قرار دارند و در حال پوسیدن هستند.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها - تورکمن‌نیوز: بازار پالان‌دوزها در تهران قبل از ظهور پديده اتومبيل جايي بوده كه آدم‌هاي زيادي «يكي به نعل و يكي به ميخ» مي‌زدند. بيشتر از هرجاي ديگري در اين بازار چكش‌ها؛ بيهوده روي نعل مي‌خوردند تا در فرصت مناسب يكي هم به ميخ بزنند.

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها: گفته می‌شود جانی دپ برای زندگی ماهانه خود ماهی 2 میلیون دلار حدود 8 میلیارد تومان هزینه می‌کند!

ادامه مطلب...خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: شخص اصلی در خیانت‌های زناشویی نفر سوم است، در این مقاله کمی در مورد این «نفر سوم» خواهیم نوشت. اگر شما کسی را می‌شناسید که وارد رابطه دو نفر دیگر شده یا خودتان این تجربه را دارید، مطالعه مقاله زیر کمک کننده است.

ادامه مطلب...اخبار خواندنی‌ها و دیدنی‌ها-تورکمن‌نیوز: پیرمرد نیجریه‌ای که دست‌کم ۸۶ همسر داشت در سن ۹۳ سالگی درگذشت.

ادامه مطلب...

خواندنی‌ها و دیدنی‌ها - تورکمن‌نیوز: در طول تاریخ همواره انسان‌های زیادی مورد ظلم و ستم قرار گرفته اند. در اغلب موارد، افرادی بی‌رحم و ظالم در کشورهای مختلف به قدرت رسیده و مردم زیادی را مورد ستم قرار داده‌اند. برخی از آن‌ها به قدری مشهور شدند که برای همیشه در تاریخ خواهند ماند.

ادامه مطلب...

خواندنی‌ها و دیدنی‌ها - تورکمن‌نیوز: همسر واعظی، وزیر ارتباطات کیک تولد همسرش را به وزارت‌خانه برد تا تولدش را تبریک بگوید!

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram