ادامه مطلب...اخبار بارداری و کودکیاری-تورکمن‌نیوز: مادری که فرزندی بدنیا آورده که دارای دو صورت است سوژه رسانه‌ها شده است.

ادامه مطلب...خانواده> بارداری و کودکیاری - تورکمن‌نیوز:  دختر جوانی که بخاطر سرطان دهانه رحم نمی توانست باردار شود, به کمک مادر خود مادر شدن را تجربه کرد!

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار بارداری و کودک یاری: همه چیز از زمانی شروع شد که تعرفه زایمان سزارین، پزشکان زنان و زایمان را تشویق به انجام این عمل کرد و آن‌چنان این روش زایمان در چند سال اخیر رشد یافت که وزارت بهداشت با نگرانی به میدان آمد و در راستای کاهش این آمار، سیاست ترویج زایمان طبیعی را به راه انداخت.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- نرگس تابع: آمار و ارقام پزشکی نشان می‌دهد 70 درصد بیماران مادرزادی به دلیل عدم رعایت موارد ایمنی مادران خود در دوران بارداری دچار اختلال شده‌اند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز-بارداری و کودک یاری: به طور خلاصه غذاهايي که بيشتر براي لقاح پسر مناسب است عبارتند از کليه و غذاهاي شور، موز، خرما، هويج، سيب زميني، جگر، گوشت و تخم مرغ و غذاهايي که براي دختر مناسب است عبارتند از؛ شير و فرآورده هاي آن، ماهي ساردين، خاويار، بادام، کاکائو و جوانه گندم و کلم، کدو و فلفل سبز.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- بارداری و کودک: شکلات ماده غذایی دوست داشتنی و پرطرفدار است که حتی بیمارانی که محدودیت‌های غذایی دارند نمی‌توانند از خوردن آن دست بکشند، حتی اگر مجبور شوند کمتر از قبل شکلات بخورند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- بارداری و کودک یاری: احتمالاً از دیدن نوزاد تازه بدنیا آمده خود در پوستتان نمی‌گنجید، ولی در مراقبت کردن از نوزاد کمی نگران هستید؟ راهنمایی های ما ، اعتماد به نفس شما را در کوتاه ترین زمان بالا خواهد برد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- بارداری و کودک‌یاری: مرطوب نگاه داشتن لب‌های کودک از آن دسته کارهای مؤثر و هوشمندانه‌ای است که والدینی که به سلامت عمومی فرزندشان توجه کافی دارند انجام می‌دهند. اما چرا مرطوب نگاه داشتن لب‌ها تا این حد از اهمیت برخوردار است؟

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- بارداری و کودک: امن ترین حالت برای خواب کودکان، خوابیدن به پشت است. تحقیق اخیر نشان میدهد که حتی برای یک چرت کوتاه، کاناپه خطرناک ترین مکان است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- بارداری و کودک: نوجوانی حد فاصل کودکی و بزرگسالی و با بلوغ جنسی و روانی همراه است.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram