×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 713

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز-  در حالی که رسانه‌های عربستانی اعلام کردند، یک عامل انتحاری در محله اجیاد در مکه در پی محاصره شدن از سوی نیروهای سعودی خود را منفجر کرد،‌ وزارت کشور سعودی گفت: سه عملیات تروریستی در جده و مکه مکرمه را خنثی کرده است.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز-  رئیس جمهور ترکیه در گفت‌وگوی تلویزیونی با شبکه آر تی پی پرتغال، دولت ایران را به «توسعه‌طلبی فارسی و فرقه‌ای» در خاورمیانه متهم کرد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز- گروه انصار الله یمن اعلام کرد که یک کشتی جنگی عربستان را در نزدیکی سواحل غربی هدف قرار داد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز- آماده‌سازی‌ زمینه برای جایگزین کردن نظام کنونی قطر جریان دارد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز- قطر به خاطر آزادی اعضای ربوده شده خاندان سلطنتی خود در عراق حدود یک میلیارد دلار باج پرداخت کرد. به گزارش اسپوتنیک این مطلب را روزنامه فایناشنال تایمز با استناد به منابع مطلع اطلاع داده است.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز- سابقه رفتارهای ایران نشان داده که همیشه با هدف تامین حداکثری منافع ملی به همسایگان در برابر خطرات بزرگ کمک کرده است.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز- رئیس‌جمهور ترکیه تأکید کرد که کشورش قصد دارد دیوارهای حائلی را در مرزهایش با عراق و ایران ایجاد کند تا "از ورود تروریست‌ها ممانعت به عمل آورد."

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن نیوز-  بنای یادبود «مختومقلی فراغی» شاعر نامی ترکمن در شهر «اندخوی» افغانستان در مرز ترکمنستان رونمایی شد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن نیوز-  همزمان با فرارسیدن اعیاد شعبانیه و میلاد مسعود امام حسین(ع) که روز پاسدار نامگذاری شده است، و نیز در آستانه سالروز شهادت استاد مطهری به عنوان روز معلم، ایرانیان مقیم پایتخت پاکستان شب گذشته این دو مناسبت را همزمان در مجمتع آموزشی امام حسین(ع) (مدرسه ایرانیان مقیم اسلام آباد) گرامی داشتند.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز- استاد دانشگاه دلتا النیل مصر با اشاره به عواقب نتایج همه پرسی ترکیه اعلام کرد که تنش‌ها در روابط قاهره- آنکارا در سایه دیکتاتوری رجب طیب اردوغان تشدید خواهد شد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز:  هزاران تن از مردم ترکیه در اعتراض به نتیجه رفراندومی که به اردوغان اختیارات اجرایی فوق‌العاده‌ای می‌دهد، ‌به خیابان‌ها آمدند.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز: حمله موشکی ایالات متحده آمریکا به پایگاه شعیرات در سوریه، مولد اعتراض‌ها و مواضع تندی علیه رویکرد یکجانبه‌گرایانه واشنگتن درنظام بین‌الملل بود.

به گفته مقامات سعودی شهر جدید 334 کیلومتر مربع مساحت خواهد داشت. پیش بینی می شود این شهر، لاس وگاسی بدون قمارخانه و کازینو باشد.
ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز-  مقامات دولت عربستان سعودی تصمیم دارند شهری تفریحی به سبک و سیاق شهر لاس وگاس آمریکا در نزدیکی شهر ریاض پایتخت سیاسی این کشور بسازند.

حملۀ‌ موشکی‌ آمریکا نشانۀ چرخش در سیاست‌خارجی است | برخی‌ خواهان کاهش نفوذ روسیه‌اند

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز-  امیرعلی ابوالفتح، کارشناس مسائل آمریکا گفت:خطر مهم تری که بعد از حمله موشکی امریکا به روسیه وجود دارد احتمال برخورد نظامی بین ایالات متحده و روسیه است.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز: ترکمن های ساکن آنکارا و استانبول با برپایی تظاهراتی در این شهرها نسبت به اهتزاز پرچم اقلیم کردستان عراق در کرکوک اعتراض کردند.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز:  معاون مدیر اجرایی بانک خلق ترکیه به اتهام دور زدن تحریمهای ایران در نیویورک بازداشت شد.


ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز: «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان روز یکشنبه به همراه هیئت 1000 نفره وارد ژاپن شد و گزارش شده است که حدود 1200 اتاق در هتل‌های مجلل توکیو، پایتخت ژاپن، برای آنها رزرو شده است.

آنها مثل سگ به برادران ما یورش‌بردند | تصور می‌کردم که نازیسم، به پایان رسیده، اما اشتباه می‌کردم

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز: رجب طیب اردوغان، رییس‌جمهور ترکیه با بیان اینکه غرب طی روزهای اخیر ، چهره واقعی خود را بطور آشکار به نمایش گذاشت، گفت: « با اسب به برادران ما هجوم آوردند و احساسات درونی خود را به شکل یورش سگ به سوی هموطنان ما بروز دادند.»

اردوغان می‌تواند رفراندوم موفقی برگزار کند اما مشکلات و تنشهای داخلی رو به کاهش نیست.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - تورکمن‌نیوز:   یک کارشناس مسائل ترکیه می گوید: مشکلات ترکیه در میان مدت بازتولید می شود و به اشکال دیگری ممکن است ظهور و بروز پیدا کند.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - تورکمن‌نیوز: تصویب این قطعنامه که پیش نویس آن را مصر به شورای امنیت سازمان ملل ارائه کرد، از نگاه برخی تحلیلگران و فعال سیاسی و حقوق بشری اقدامی تاریخی و گامی در جهت احقاق حق مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین اعلام شده است که باید این روند برای انزوای رژیم آپارتاید تلاویو ادامه یابد.

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Berenj Jahed

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram