ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - تورکمن‌نیوز: تصویب این قطعنامه که پیش نویس آن را مصر به شورای امنیت سازمان ملل ارائه کرد، از نگاه برخی تحلیلگران و فعال سیاسی و حقوق بشری اقدامی تاریخی و گامی در جهت احقاق حق مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین اعلام شده است که باید این روند برای انزوای رژیم آپارتاید تلاویو ادامه یابد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - تورکمن‌نیوز: رئیس جبهه ترکمن های عراق نسبت به ایجاد اختلاف میان کردها و ترکمن های این کشور توسط گروه تروریستی پ.ک.ک ابراز نگرانی کرد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - توکمن‌نیوز: گروه تروریستی داعش 19 جوان سوری را در دیرالزور به شیوه ای وحشیانه مانند دام قربانی و تصاویر این جنایت را در شبکه اینترنت منتشر کرد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - تورکمن‌نیوز: در پی‌انتشار خبری از سوی رادیو رژیم صهیونیستی مبنی بر این که عربستان برای تامین دست بندهای الکترونیکی زایران بیت الله‌الحرام با یک شرکتی در تلاویو قرارداد بسته است، ریاض شتابزده واکنش نشان داده است و ان را رد کرد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار خاورمیانه: پدر یک دختربچه شش ساله افغانستانی، در ازای دریافت یک بز و مقداری قند و شکر او را به عقد یک پیرمرد درآورد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - اخبار خوارمیانه: یک مسئول عربستانی در اظهاراتی که عمق انحراف وهابیت را نشان می دهد، از تخریب کعبه سخن گفت.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار خاورمیانه: سازمان شیلات ایران اعلام کرد: سی و ششمین اجلاس کمیسیون منابع زنده دریای خزر با حضور پنج کشور ایران، روسیه، آذربایجان، قزاقستان و ترکمنستان یکم تا سوم تیرماه امسال در شهر آستانه مرکز قزاقستان برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - اخبار جهان: «نورسلطان نظربايف» رييس جمهوري قزاقستان براي انجام سفري رسمي 23 فروردين در تهران حضور خواهد يافت، سفري كه بيشتر كارشناسان انتظار دارند دور جديدي در روابط تهران و آستانه آغاز و روابط دو كشور مستحكم شود.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - اخبار خاورمیانه: مسكو در جدیدترین اقدام نظامی برای پاكسازی منطقه پیرامونی شهر تازه آزاد شده القریتین سوریه، بالگرد جنگنده خود موسوم به «تمساح كا-52» را به جنگ گروه تروریستی داعش فرستاد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - اخبار خاورمیانه: یک فروند هواپیمای مسافربری مصر حامل ده‌ها سرنشین که از اسکندریه عازم قاهره بود توسط هواپیماربا ربوده شد و در فرودگاهی در قبرس به زمین نشست. بر اساس جدیدترین گزارش‌ها همه سرنشینان این هواپیما آزاد شدند و هواپیماربا نیز دستگیر شد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram