ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز: «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان روز یکشنبه به همراه هیئت 1000 نفره وارد ژاپن شد و گزارش شده است که حدود 1200 اتاق در هتل‌های مجلل توکیو، پایتخت ژاپن، برای آنها رزرو شده است.

آنها مثل سگ به برادران ما یورش‌بردند | تصور می‌کردم که نازیسم، به پایان رسیده، اما اشتباه می‌کردم

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز: رجب طیب اردوغان، رییس‌جمهور ترکیه با بیان اینکه غرب طی روزهای اخیر ، چهره واقعی خود را بطور آشکار به نمایش گذاشت، گفت: « با اسب به برادران ما هجوم آوردند و احساسات درونی خود را به شکل یورش سگ به سوی هموطنان ما بروز دادند.»

اردوغان می‌تواند رفراندوم موفقی برگزار کند اما مشکلات و تنشهای داخلی رو به کاهش نیست.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - تورکمن‌نیوز:   یک کارشناس مسائل ترکیه می گوید: مشکلات ترکیه در میان مدت بازتولید می شود و به اشکال دیگری ممکن است ظهور و بروز پیدا کند.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - تورکمن‌نیوز: تصویب این قطعنامه که پیش نویس آن را مصر به شورای امنیت سازمان ملل ارائه کرد، از نگاه برخی تحلیلگران و فعال سیاسی و حقوق بشری اقدامی تاریخی و گامی در جهت احقاق حق مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین اعلام شده است که باید این روند برای انزوای رژیم آپارتاید تلاویو ادامه یابد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - تورکمن‌نیوز: رئیس جبهه ترکمن های عراق نسبت به ایجاد اختلاف میان کردها و ترکمن های این کشور توسط گروه تروریستی پ.ک.ک ابراز نگرانی کرد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - توکمن‌نیوز: گروه تروریستی داعش 19 جوان سوری را در دیرالزور به شیوه ای وحشیانه مانند دام قربانی و تصاویر این جنایت را در شبکه اینترنت منتشر کرد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - تورکمن‌نیوز: در پی‌انتشار خبری از سوی رادیو رژیم صهیونیستی مبنی بر این که عربستان برای تامین دست بندهای الکترونیکی زایران بیت الله‌الحرام با یک شرکتی در تلاویو قرارداد بسته است، ریاض شتابزده واکنش نشان داده است و ان را رد کرد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار خاورمیانه: پدر یک دختربچه شش ساله افغانستانی، در ازای دریافت یک بز و مقداری قند و شکر او را به عقد یک پیرمرد درآورد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - اخبار خوارمیانه: یک مسئول عربستانی در اظهاراتی که عمق انحراف وهابیت را نشان می دهد، از تخریب کعبه سخن گفت.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار خاورمیانه: سازمان شیلات ایران اعلام کرد: سی و ششمین اجلاس کمیسیون منابع زنده دریای خزر با حضور پنج کشور ایران، روسیه، آذربایجان، قزاقستان و ترکمنستان یکم تا سوم تیرماه امسال در شهر آستانه مرکز قزاقستان برگزار می‌شود.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram