ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز- استاد دانشگاه دلتا النیل مصر با اشاره به عواقب نتایج همه پرسی ترکیه اعلام کرد که تنش‌ها در روابط قاهره- آنکارا در سایه دیکتاتوری رجب طیب اردوغان تشدید خواهد شد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز:  هزاران تن از مردم ترکیه در اعتراض به نتیجه رفراندومی که به اردوغان اختیارات اجرایی فوق‌العاده‌ای می‌دهد، ‌به خیابان‌ها آمدند.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز: حمله موشکی ایالات متحده آمریکا به پایگاه شعیرات در سوریه، مولد اعتراض‌ها و مواضع تندی علیه رویکرد یکجانبه‌گرایانه واشنگتن درنظام بین‌الملل بود.

به گفته مقامات سعودی شهر جدید 334 کیلومتر مربع مساحت خواهد داشت. پیش بینی می شود این شهر، لاس وگاسی بدون قمارخانه و کازینو باشد.
ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز-  مقامات دولت عربستان سعودی تصمیم دارند شهری تفریحی به سبک و سیاق شهر لاس وگاس آمریکا در نزدیکی شهر ریاض پایتخت سیاسی این کشور بسازند.

حملۀ‌ موشکی‌ آمریکا نشانۀ چرخش در سیاست‌خارجی است | برخی‌ خواهان کاهش نفوذ روسیه‌اند

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز-  امیرعلی ابوالفتح، کارشناس مسائل آمریکا گفت:خطر مهم تری که بعد از حمله موشکی امریکا به روسیه وجود دارد احتمال برخورد نظامی بین ایالات متحده و روسیه است.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز: ترکمن های ساکن آنکارا و استانبول با برپایی تظاهراتی در این شهرها نسبت به اهتزاز پرچم اقلیم کردستان عراق در کرکوک اعتراض کردند.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز:  معاون مدیر اجرایی بانک خلق ترکیه به اتهام دور زدن تحریمهای ایران در نیویورک بازداشت شد.


ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز: «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان روز یکشنبه به همراه هیئت 1000 نفره وارد ژاپن شد و گزارش شده است که حدود 1200 اتاق در هتل‌های مجلل توکیو، پایتخت ژاپن، برای آنها رزرو شده است.

آنها مثل سگ به برادران ما یورش‌بردند | تصور می‌کردم که نازیسم، به پایان رسیده، اما اشتباه می‌کردم

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه-تورکمن‌نیوز: رجب طیب اردوغان، رییس‌جمهور ترکیه با بیان اینکه غرب طی روزهای اخیر ، چهره واقعی خود را بطور آشکار به نمایش گذاشت، گفت: « با اسب به برادران ما هجوم آوردند و احساسات درونی خود را به شکل یورش سگ به سوی هموطنان ما بروز دادند.»

اردوغان می‌تواند رفراندوم موفقی برگزار کند اما مشکلات و تنشهای داخلی رو به کاهش نیست.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - تورکمن‌نیوز:   یک کارشناس مسائل ترکیه می گوید: مشکلات ترکیه در میان مدت بازتولید می شود و به اشکال دیگری ممکن است ظهور و بروز پیدا کند.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - تورکمن‌نیوز: تصویب این قطعنامه که پیش نویس آن را مصر به شورای امنیت سازمان ملل ارائه کرد، از نگاه برخی تحلیلگران و فعال سیاسی و حقوق بشری اقدامی تاریخی و گامی در جهت احقاق حق مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین اعلام شده است که باید این روند برای انزوای رژیم آپارتاید تلاویو ادامه یابد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - تورکمن‌نیوز: رئیس جبهه ترکمن های عراق نسبت به ایجاد اختلاف میان کردها و ترکمن های این کشور توسط گروه تروریستی پ.ک.ک ابراز نگرانی کرد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - توکمن‌نیوز: گروه تروریستی داعش 19 جوان سوری را در دیرالزور به شیوه ای وحشیانه مانند دام قربانی و تصاویر این جنایت را در شبکه اینترنت منتشر کرد.

ادامه مطلب...اخبار خاورمیانه - تورکمن‌نیوز: در پی‌انتشار خبری از سوی رادیو رژیم صهیونیستی مبنی بر این که عربستان برای تامین دست بندهای الکترونیکی زایران بیت الله‌الحرام با یک شرکتی در تلاویو قرارداد بسته است، ریاض شتابزده واکنش نشان داده است و ان را رد کرد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار خاورمیانه: پدر یک دختربچه شش ساله افغانستانی، در ازای دریافت یک بز و مقداری قند و شکر او را به عقد یک پیرمرد درآورد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - اخبار خوارمیانه: یک مسئول عربستانی در اظهاراتی که عمق انحراف وهابیت را نشان می دهد، از تخریب کعبه سخن گفت.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار خاورمیانه: سازمان شیلات ایران اعلام کرد: سی و ششمین اجلاس کمیسیون منابع زنده دریای خزر با حضور پنج کشور ایران، روسیه، آذربایجان، قزاقستان و ترکمنستان یکم تا سوم تیرماه امسال در شهر آستانه مرکز قزاقستان برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - اخبار جهان: «نورسلطان نظربايف» رييس جمهوري قزاقستان براي انجام سفري رسمي 23 فروردين در تهران حضور خواهد يافت، سفري كه بيشتر كارشناسان انتظار دارند دور جديدي در روابط تهران و آستانه آغاز و روابط دو كشور مستحكم شود.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - اخبار خاورمیانه: مسكو در جدیدترین اقدام نظامی برای پاكسازی منطقه پیرامونی شهر تازه آزاد شده القریتین سوریه، بالگرد جنگنده خود موسوم به «تمساح كا-52» را به جنگ گروه تروریستی داعش فرستاد.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز - اخبار خاورمیانه: یک فروند هواپیمای مسافربری مصر حامل ده‌ها سرنشین که از اسکندریه عازم قاهره بود توسط هواپیماربا ربوده شد و در فرودگاهی در قبرس به زمین نشست. بر اساس جدیدترین گزارش‌ها همه سرنشینان این هواپیما آزاد شدند و هواپیماربا نیز دستگیر شد.

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram