ادامه مطلب...اخبار ترکمنستان - تورکمن نیوز: یک مقام وزارت نفت اعلام کرد که ترکمنستان از صبح امروز (یکشنبه) صادرات گاز به ایران را قطع کرده است.

ادامه مطلب...اخبار ترکمنستان - تورکمن‌نیوز: فدراسیون شطرنج قصد دارد تیمی کامل را در هر دو بخش مردان و زنان راهی بازی‌های داخل سالن آسیا کند.

ادامه مطلب...اخبار ترکمنستان - تورکمن‌نیوز: ایران در مذاکره گازی با ترکمنستان توانست از دیپلماسی هوشمند برای کسب توافق بهره گیرد و با کمترین هزینه منافع ملی را تامین کند. این توافق اثبات کرد که گفت وگو، چانه زنی و نشستن گردِ میز مذاکره همچنان روشی بهینه برای حل و فصل اختلاف ها است. از این رو است که برخی از توافق اخیر با عنوان «برجام گازی» یاد می کنند.

ادامه مطلب...اخبار ترکمنستان - تورکمن‌نیوز: ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: ترکمستان پاسخی به ایران در مورد تعرفه ترانزیتی نداده است.

ادامه مطلب...اخبار ترکمنستان - تورکمن‌نیوز: در تاریخ 19 دسامبر سال 2010 میلادی  ترکمنستان موفق شد مجوز برگزاری پنجمین دور مسابقات آسیا در  داخل سالن و هنرهای رزمی که قرار است در سال 2017 میلادی در عشق آباد برگزار شود، کسب کند و این تصمیم در شهر «الکویت» کشور کویت صادر شد و در این زمینه قرارداد بین شورای المپیک آسیا و کمیته ملی المپیک  و شهرداری عشق‌آباد امضاء شد.

ادامه مطلب...

اخبار ترکمنستان - تورکمن‌نیوز:  سازمان ملل متحد در دسامبر ماه سال 2015 میلادی دومین قعطنامه خود را در ضمیمه موضوع حمل و نقل را تصویب کرد که به موجب آن در تاریخ 26 الی 27 نوامبر ماه سال 2016 میلادی در عشق‌آباد،  اولین همایش جهانی حمل و نقل پایدار برگزار می‌شود که در آن قرار است  سران کشورها و هیات سیاسی و اقتصادی کشورهای خارجی حضور پیدا بکنند.

ادامه مطلب...اخبار ترکمنستان - تورکمن‌نیوز: شرکت ملی هواپیمایی کشور  ترکمنستان (Turkmenistan Airlines) در نظر دارد در دسامبر سال 2016 میلادی پرواز در مسیر جدید «عشق‌آباد- تهران»، «عشق‌آباد- قازان» و «عشق‌آباد- میلان» را آغاز کند.

ادامه مطلب...اخبار ترکمنستان - تورکمن‌نیوز: دولت ترکمنستان ایجاد کریدورهای حمل و نقل و ترانزیت کالا را به همه مسیرها توسعه بخشیده‌است.

ادامه مطلب...تورکمنستان خبرلری - تورکمن‌نیوز: عشق آباد 24-نجی اکتیابر  ( ت. د . ه) شو گون دونیأ تورکمن‌لری‌نینگ انسان پرور بیرلشیگی‌نینگ19-نجی مصلحتی بولوپ گچدی.

ادامه مطلب...اخبار ترکمنستان - تورکمن‌نیوز: یک سال تا آغاز پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا 2017 باقی مانده اما ترکمنستان احداث دهکده المپیک در این کشور را به پایان رسانده که در آن از آخرین دست‌آوردهای صنعت ساختمان و تجهیزات ورزشی دنیا استفاده شده است.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram