ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- معاون امنيتي و انتظامي وزير کشور جزئياتي از محل بيعت تروريست‌هاي داعشي ارائه داد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- حواشی ادامه دار روز قدس و شعار برخی افراد در مقایسه روحانی و بنی صدر و همچنین واکنش‌های مختلفی که بعد از آن ماجرا در روز عید سعید فطر و انتقادهایی که در روزهای اخیر به عملکرد دولت می‌شود رئیس جمهور را به واکنش واداشت و با اشاره به اتفاقات و حواشی اوایل انقلاب گفت: در اوایل انقلاب و سالهای پس از آن توهین‌های فراوانی به سران نظام می‌شد اما امثال شهید بهشتی به ما آموختند که هر چیزی را برای انقلاب‌مان و نظام‌مان و استحکام نظام‌مان به راحتی تحمل کنیم.

ادامه مطلب...اخبار ایران- توركمن‌نيوز:  رئیس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: ۱۵۰ گروه از غروب امروز شنبه (مصادف با ۲۹ ماه رمضان) برای رویت هلال ماه شوال در مناطق مختلف کشور اقدام می کنند.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- تقویت روابط ایران با اروپا برای مهار امریکا، رایزنی برای لغو روادید میان ایران و عراق، مخالفت پیمان ملی برای مذاکره با کردها بر سر رفراندوم و دادن اختیار به عراق برای انتخاب سفیر از سوی عربستان از جمله ناگفته‌های این هفته دیپلماسی ایرانی هستند.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  قرارداد صادرات گاز ایران به عراق که از سال ۱۳۹۰ روی کاغذ مانده بود، سرانجام در شامگاه شب گذشته به وقوع پیوست و صادرات گاز از ایران به عراق به صورت آزمایشی آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  وزارت نفت درباره پرونده ترکمنستان و بدهی ۲ میلیارد دلاری ایران به این کشور سکوت کرده است؛ سکوتی که پس از ماجرای صادرات گاز مجانی ایران به ترکیه باید با روشنگری وزارت نفت همراه باشد ولی همچنان روزه سکوت در پیش گرفته شده است.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- در پی اعلام خبری مبنی‌ بر شلیک تیر هوایی از سوی ماموران انتظامی در حرم مطهر امام خمینی(ره)، کلانتری ۲۰۵ صحن مطهر توضیحاتی در این خصوص اعلام کرد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  نماینده مردن تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کابینه ای در خط مطالبات مردم می خواهیم، اظهار کرد: برخی از اعضای کابینه در این انتخابات دولت را همراهی نکردند بنابراین باید به آنها بگوییم خداحافظ

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- نشست سفیر ترکمنستان در تهران و رییس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور با هدف برنامه‌ریزی جهت سفر وزیر کشور به ترکمنستان برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- رييس کل دادگستري استان کردستان از دستگيري ۶ عامل مرتبط با حادثه تروريستي تهران در اين استان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز-  وزیر خارجه قطر تایید کرد ایران برای تامین مواد غذایی و بعضی دیگر کالاهای مورد نیاز قطر اعلام آمادگی کرده و سه بندر خود را به این منظور اختصاص داده است.

ادامه مطلب...اخبار ايران- توركمن‌نيوز:‌ افرادی که اقدامات تروریستی روز چهارشنبه تهران را انجام دادند کسانی هستند که از مناطقی از خود ایران به داعش پیوسته بودند.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- فرد یا افرادی مسلح لحظاتی پیش با ورود به حرم امام خمینی(ره) و تیراندازی چند تن را مجروح کرده‌اند.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- فردی ناشناس با تیراندازی به یکی از نیروهای حفاظت سپاه در مجلس وی را از ناحیه مچ پا زخمی کرد.

ادامه مطلب...اخبار ‌ایران-تورکمن‌نیوز-  محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و الکساندر نوواک وزیر انرژی روسیه با ارزشمند خواندن دستاوردهای پیشرفت روابط دو کشور در چهار سال گذشته در مذاکرات سن پترزبورگ، برای توسعه بیشترهمکاری های اقتصادی توافق کردند.

ادامه مطلب...اخبار ‌ایران-تورکمن‌نیوز-  سناریوی بستن شیر گاز به روی ایران از سوی ترکمنستان از سال ۸۶ آغاز شد.در سال ۸۶ ترکمنستان موفق شد با قطع گاز به روی ایران، از کشور ما ۹ برابر رقم قرارداد باج بگیرد.

ادامه مطلب...اخبار ‌ایران-تورکمن‌نیوز-  سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان اعلام کرد: دومین مرحله انتقال محکومین به حبس کشورمان در ترکمنستان در دستور کار قرار گرفته است و سفارت ایران برای رفع دغدغه خاطر خانواده های زندانیان تمام تلاش خود را به انجام می رساند.

ادامه مطلب...اخبار ‌ایران-تورکمن‌نیوز-  معاون وزیر امور خارجه گفت: در راستای اجرای پروتکل انتقال محکومان بین ایران و ترکمنستان اولین گروه از زندانیان ایرانی شامل 27 نفر از محکومان، تحویل مقامات قضائی کشورمان شدند.

ادامه مطلب...اخبار ‌ایران-تورکمن‌نیوز-   معاون وزیر نفت در امور گاز از آماده بودن مدارک گازی ایران برای شکایت از ترکمنستان به دیوان بین المللی داوری خبر داد و گفت: قیمت گاز، خسارتی که بابت قطع گاز در زمستان پارسال به ایران وارد کردند و کیفیت گاز ارسالی به ایران، سه مورد ادعاهای ایران است.

ادامه مطلب...اخبار ‌ایران-تورکمن‌نیوز- مدیر کل دامپزشکی گلستان گفت: اولین محموله فرآورده لبنی استان گلستان به کشور روسیه صادر  شد.

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Irandokht

Berenj Jahed

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram