اخبار ایران - تورکمن نیوز:  سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: هیاتی از ایران 5 اسفندماه عازم عربستان می‌شود تا درباره شرایط برگزاری حج در سال آینده با مقامات سعودی گفت‌وگو کنند.

ادامه مطلب...اخبار ایران - تورکمن‌نیوز: وزیر کشور امروز جلسه‌ای با هیئت امنای ساختمان پلاسکو داشت.

ادامه مطلب...اخبار ایران - تورکمن نیوز: آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز یکشنبه 19 دی ماه در یکی از بیمارستان‌های تهران دار فانی را وداع گفت.

ادامه مطلب...اخبار ایران - تورکمن‌نیوز: رییس جمهوری اسلامی ایران مهمترین مسایل کشور را شامگاه یکشنبه 12 دی ماه در یک گفت‌وگوی زنده تلویزیونی با مردم شریف ایران اسلامی در میان خواهد گذاشت.

ادامه مطلب...اخبار ایران - تورکمن‌نیوز: رییس‌ جمهور به مناسبت امضای منشور حقوق شهروندی به همه مشترکان تلفن همراه پیامکی ارسال کرد و از آنها خواست که به مطالعه متن کامل این منشور بپردازند.

ادامه مطلب...اخبار ایران- تورکمن‌نیوز: وزارت امور خارجه از هموطنانی که قصد مسافرت به ترکیه دارند خواست تا اطلاع‌ثانوی از انجام مسافرت‌های غیر ضروری به آن کشور خودداری کنند.

ادامه مطلب...اخبار ایران- تورکمن‌نیوز: رئیس دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان مستقر در مشهد گفت: با توجه به خدماتی که جمهوری اسلامی ایران به پناهجویان می‌دهد، این کشور امن‌ترین و بهترین کشور برای پناهندگان در میان کشورهای دنیا است.

ادامه مطلب...اخبار ایران - تورکمن‌نیوز: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور «علی‌اصغر احمدی» را به عنوان معاون سیاسی خود منصوب کرد.

ادامه مطلب...اخبار ایران - تورکمن‌نیوز: نشست هیأت نظارت بر برجام برای بررسی تمدید قانون تحریمی ISA با حضور حسن روحانی رئیس‌جمهور در شورای‌ عالی امنیت ملی برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار ایران - تورکمن‌نیوز: معاون وزیر انرژی و منابع طبیعی ارمنستان افزود: پروژه انتقال برق ارمنستان به ایران با برنامه ریزی های انجام شده به موقع پایان خواهد یافت و علاوه بر رییس جمهوری، مقام های ارشد این کشور نیز در این زمینه پیگیری می‌کنند.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram