ادامه مطلب...اخبار ‌ایران-تورکمن‌نیوز-  سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان اعلام کرد: دومین مرحله انتقال محکومین به حبس کشورمان در ترکمنستان در دستور کار قرار گرفته است و سفارت ایران برای رفع دغدغه خاطر خانواده های زندانیان تمام تلاش خود را به انجام می رساند.

ادامه مطلب...اخبار ‌ایران-تورکمن‌نیوز-  معاون وزیر امور خارجه گفت: در راستای اجرای پروتکل انتقال محکومان بین ایران و ترکمنستان اولین گروه از زندانیان ایرانی شامل 27 نفر از محکومان، تحویل مقامات قضائی کشورمان شدند.

ادامه مطلب...اخبار ‌ایران-تورکمن‌نیوز-   معاون وزیر نفت در امور گاز از آماده بودن مدارک گازی ایران برای شکایت از ترکمنستان به دیوان بین المللی داوری خبر داد و گفت: قیمت گاز، خسارتی که بابت قطع گاز در زمستان پارسال به ایران وارد کردند و کیفیت گاز ارسالی به ایران، سه مورد ادعاهای ایران است.

ادامه مطلب...اخبار ‌ایران-تورکمن‌نیوز- مدیر کل دامپزشکی گلستان گفت: اولین محموله فرآورده لبنی استان گلستان به کشور روسیه صادر  شد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: به منظور پیش‌بینی دقیقتر وقوع پدیده گرد و خاک، دستگاه پیش بینی و هشدار گرد و خاک ژاپن در استان‌های خوزستان و سیستان و بلوچستان به مدت یک سال آزمایش خواهد شد.

ادامه مطلب...اخبار ایران - ترکمن‌نیوز: وزیر امور خارجه در جمع اساتید و دانشجویان روابط بین الملل ترکمنستان، تهران و عشق آباد را دو پایتخت منطقه معرفی کرد که برای ثبات در افعانستان، آرامش در منطقه آسیای میانه و قفقاز و برای مقابله با افراط و تروریسم در کنار هم ایستاده‌اند.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز- وزرای خارجه ایران و ترکمنستان درباره توسعه همکاری‌های اقتصادی، همکاری در زمینه‌های بانکی، تنوع سازی همکار‌ی‌ها در حوزه انرژی، تسهیل در صدور روادید و بررسی استفاده از پول ملی در همکاری تجاری و حل مشکلات تجاری و اقتصادی گفت‌وگو کردند.

ادامه مطلب...اخبار ایران - ترکمن‌نیوز: با پایان مذاکرات امروز (دوشنبه) محمدجوادظریف وزیر امور خارجه ایران با قربانقلی بردی‌محمد‌اف رئیس جمهوری و رشید مرداف وزیر امور خارجه ترکمنستان، رایزنی‌ها برای افزایش روابط ایران با گرجستان و سپس قرقیزستان در پایتخت این دو کشور پیگیری خواهد شد.

ادامه مطلب...‌اخبار ایران-تورکمن‌نیوز:  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با انتقاد از معیارهای تهیه آمار نرخ بیکاری که بیکاری در کشور را پایین تر از سطح واقعی نشان می دهد گفت: بر اساس معیارهای مرکز آمار کسی که ماهی ۶۰ هزار تومان دریافت می کند نیز شاغل محسوب می شود.

ادامه مطلب...اخبار ایران - ترکمن‌نیوز: رئیس جمهور گفت: برجام مثل یک ابر است که می بارد و سرزمین ما را پر آب می‌کند. اگر باران رحمت برجام نبود آب سنگین صادر نمی‌شد.

ادامه مطلب...اخبار ایران-تورکمن‌نیوز:  دقیقاً بعد از گذشت سه روز از اهانت وزیر راه به خبرنگاری جوان در تهران، این‌بار نیز او در هشترود از مصاحبه با خبرنگار صداوسیما امتناع کرد و به سوالات وی پاسخ نداد.

ادامه مطلب...اخبار ایران - ترکمن‌نیوز:   رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: 1500 خانواده در زلزله خراسان رضوی بی خانمان شدند که با اقدام هلال احمر در اردوگاه های اضطراری اسکان داده شدند.

ادامه مطلب...اخبار ایران - ترکمن‌نیوز:   دبیرشورای نگهبان در واکنش دروغ سیزده به خبرفوتش در شبکه های اجتماعی گفت: «این موضوع قطعا برای من یک توفیق است».

ادامه مطلب...اخبار ایران - ترکمن‌نیوز: رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که کنگره آمریکا برای تحریم‌های جدید علیه ملت ایران در دستور کار دارد، در حقیقت نقض آشکار برجام است.

ادامه مطلب...اخبار ایران - ترکمن‌نیوز:  روحانی در نشست خبری با پوتین گفت: سطح روابط دو کشور از سطح روابط عادی به روابطی مبتنی بر پروژه‌های بزرگ و بلند مدت رسیده است.

ادامه مطلب...اخبار ایران - ترکمن‌نیوز:  نماینده مردم فلاورجان گفت: براساس نظرسنجی‌هایی که از هفت، هشت ماه گذشته تاکنون صورت گرفته نشان از سیر نزولی محبوبیت رئیس‌جمهور در میان آحاد مردم دارد.

ادامه مطلب...اخبار ایران - ترکمن‌نیوز: دومین هواپیمای ایرباس خریداری‌شدۀ ایران صبح شنبه در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست.

بختیاری: سیاست خارجی راه را برای پیشرفت کشور باز کرد

پایان پرونده PMD و خارج شدن ايران از ذيل فصل ٧ منشور سازمان ملل بزرگترين دستاوردهای سياست خارجی بودند

ادامه مطلب...اخبار ایران - تورکمن نیوز:  پاسخ محمدرضا بختیاری معاون امور بین الملل اتاق بازرگانی تهران به نظرخواهی خبرنگاری ما که پرسیده بود ارزیابی شما از سیاست خارجی دولت یازدهم چیست؟

ادامه مطلب...اخبار ایران - تورکمن نیوز:  رئیس جمهور طی بخشنامه ای به کلیه شرکت های دولتی دستور داد نسبت به انسداد کلیه حسابهای دولتی در سایر بانکها بجز حسابهای بانکی نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ظرف حداکثر یک ماه از تاریخ ابلاغ این بخشنامه در 16 اسفند سال 95 اقدام کنند.

ادامه مطلب...اخبار ایران - تورکمن نیوز:  یک کارشناس آلمانی ضمن اشاره به پایبندی ایران به توافق هسته ای خاطر نشان کرد که دلیلی برای برگشت تحریم ها علیه ایران وجود ندارد.

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram