ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- دولت آمریکا برای از سرگیری ممنوعیت سفر مسلمانان به این کشور، به دیوان عالی متوسل می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- یک خانواده انگلیسی انگشتری را که 10 پوند خریده بودند 350 هزار پوند به حراج می‌گذارند.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- پدر رئیس سابق اف‌بی‌آی گفت، دلیل اخراج پسرش این بود که رئیس‌جمهوری آمریکا تا سر حد مرگ از او می‌ترسیده است.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- در پی موافقت با اعمال جریمه برای استفاده از روبنده در اتریش، پارلمان این کشور هم پوشاندن کامل صورت در اماکن عمومی را ممنوع اعلام کرد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- یک مجله آمریکایی از هواپیمای «آ50 او» ساخت روسیه که همچنین به "رادار پرنده " مشهور است به عنوان مخوف‌ترین هواپیمای جنگی ارتش روسیه نام برد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- پایگاه خبری المانیتور گزارش داد که واشنگتن 2 روز مانده به انتخابات ایران تعلیق تحریم‌های مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران را به مدت 120 روز دیگر تمدید خواهد کرد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- کره شمالی پرتاب موشکی روز یک شنبه را موفقیت آمیز خواند و تاکید کرد یک موشک بالستیک با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای بوده است.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- درپی دریافت هشدار بمب‌گذاری، یک فرودگاه در انگلیس تخلیه شد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- روزنامه ودمستی روسیه در تحلیلی درباره سیاست خارجی این کشور در خصوص انتخابات ریاست جمهوری فرانسه آن را قماری بی‌خردانه توصیف کرد که باخت فاجعه باری را برای روسیه به ارمغان آورده است.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- کاخ سفید با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که «ترامپ» در دیدار با «لاوروف» خواستار اعمال فشار روسیه بر ایران و سوریه شده است.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- یک کارشناس مسائل اروپا می‌گوید پیروزی مکرون در فرانسه نشان از ناکارآمدی نظام حزبی فرانسه و سرخوردگی مردم از احزاب سنتی است.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- وزیر خارجه آمریکا گفت در حال حاضر تقریبا هیچ اعتمادی بین آمریکا و روسیه وجود ندارد.

ادامه مطلب...اخبار جهان - ترکمن‌نیوز: مدیر کل دفتر حمل و نقل بین الملل و ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت : با مقامات ترکمنستانی در خصوص اعمال تعرفه بر کامیون های عبوری از خاک دو کشور گفت وگو شد و طی رایزنی هایی که با طرف ترکمن داشتیم، به آنها اعلام آمادگی کردیم تا از طریق گفت وگو مسائل موجود را حل و فصل کنیم.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- سخنگوی رسمی وزارت امور خارجه روسیه ادعای سازمان جاسوسی آمریکا مبنی بر مداخله روسیه در روند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری این کشور را رد و خاطرنشان کرد که مسکو از هیچ نامزدی در انتخابات کشورهای دیگر از جمله فرانسه حمایت نمی‌کند.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- یک قاضی فدرال در کالیفرنیا گفته حکم حکومتی رئیس جمهور برای محدود کردن منابع 'شهرهای امن' مخالف قانون اساسی آمریکا است.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- طراح سیاست وزارت خارجه آمریکا در حوزه ایران و خلیج فارس، به دلیل سابقه خدمت در دولت اوباما و به ظن عدم وفاداری به دولت ترامپ، مجبور به استعفا از سمت خود شد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- وزیر امنیت داخلی آمریکا اعلام کرد که کار ساخت دیوار بین مرز آمریکا و مکزیک، احتمالا از اوایل تابستان امسال آغاز می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- به گزارش وب سایت‌های خارجی خبر جدیدی دقایقی پیش منتشر شد که بر اساس آن یکی از پیش‌گویان تاریخ آغاز جنگ جهانی سوم را پیش‌گویی کرده است.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- هزاران نفر از مردم ترکیه برای اعتراض به نتیجه همه‌پرسی تغییر قانون اساسی در این کشور به خیابان‌ها آمدند.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- مشاور امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا می‌گوید اکنون زمان گفتگوی جدی با روسیه بر سر مسئله سوریه و اروپا فرا رسیده است.

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram