ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: کاخ سفید هشت شرکت روسی را به خاطر ارتباط با ایران، سوریه و کره شمالی وارد لیست تحریم‌های خود کرد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: اعترافات این زن قاتل قلب هر انسانی را به درد می‌آورد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: خبرگزاری رویترز با اشاره به هشدار واشنگتن به پیونگ‌یانگ درباره روی میز بودن همه گزینه‌ها، به علل متوسل نشدن آمریکا به اقدام نظامی علیه کره شمالی پرداخت.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز :  در شورشی که به تازگی در یکی از این زندان ها رخ داده حدود 33 زندانی کشته شده است.


ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: یک شرکت تولیدکننده آب معدنی در استرالیا حدیثی را از پیامبر اسلام(ص) بر روی محصولاتش آورده است.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز:  یکی از تصورات رایج درباره‌ی علت رشد اقتصادی در انگلستان و وقوع انقلاب صنعتی در این کشور، اجرای سیاست‌های تجاری مکتب لیبرالیسم اقتصادی با سرکردگی آدام اسمیت و ریکاردو است که اجرای قاعده‌ی لسه‌فر و تجارت آزاد و برداشتن موانع تجاری میان کشورها را تبلیغ می­کند. اما مروری بر وضعیت تاریخی این کشور و صنعت نساجی بریتانیا به‌عنوان صنعت پیش‌رو که صنعت کلیدی دنیا تا اواخر قرن ۱۹ بود نشان می‌دهد که در کنار سیاست‌های استعمارگرایانه و سلطه‌طلبانه، حمایت از صنعت داخلی و حمایت مستمر از تولیدات داخلی با سیاست تعرفه‌ای و سیاست‌های دیگر اقتصاد عقب‌مانده بریتانیا را به قدرت اول صنعتی دنیا تبدیل کرد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: کره جنوبی از محدودیت های چین علیه شرکت های این کشور، به سازمان تجارت جهانی شکایت کرد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: راشاتودی در گزارشی به شکست طرح توطئه‌آمیز آمریکا و انگلیس علیه ایران پرداخت.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز:  آژانس امنیت ملی آمریکا و سازمان سیا دوباره سوژه شد تا شاید به‌زودی اطلاعات لورفته از روی یک لپ‌تاپ سرقت شده از داخل ماشین یک مقام امنیتی، در اینترنت منتشر شود.

نمایندگان پارلمان انگلیس لایحه آغاز فرآیند خروج این کشور از اتحادیه اروپا را تصویب کردند.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز:  نمایندگان پارلمان انگلیس روز دوشنبه با لایحه خروج این کشور از اتحادیه اروپا موافقت کردند.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram