ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- طراح سیاست وزارت خارجه آمریکا در حوزه ایران و خلیج فارس، به دلیل سابقه خدمت در دولت اوباما و به ظن عدم وفاداری به دولت ترامپ، مجبور به استعفا از سمت خود شد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- وزیر امنیت داخلی آمریکا اعلام کرد که کار ساخت دیوار بین مرز آمریکا و مکزیک، احتمالا از اوایل تابستان امسال آغاز می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- به گزارش وب سایت‌های خارجی خبر جدیدی دقایقی پیش منتشر شد که بر اساس آن یکی از پیش‌گویان تاریخ آغاز جنگ جهانی سوم را پیش‌گویی کرده است.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- هزاران نفر از مردم ترکیه برای اعتراض به نتیجه همه‌پرسی تغییر قانون اساسی در این کشور به خیابان‌ها آمدند.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز- مشاور امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا می‌گوید اکنون زمان گفتگوی جدی با روسیه بر سر مسئله سوریه و اروپا فرا رسیده است.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: فرانسوا فیون نامزد حزب جمهوری خواهان حزب راست فرانسه به غرب و روسیه در خصوص سوق یافتن به سمت رویارویی مستقیم تحت تاثیر حمله موشکی آمریکا به سوریه هشدار داد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: در حمله فردی با کامیون به عابران پیاده در یکی از خیابان‌های مرکز شهر استکهلم سوئد، چند نفر کشته و زخمی شدند.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: تمرین نظامی تاکتیکی نیروهای دریایی روسیه با مشارکت حدود 20 یگان دریایی در دریای خزر آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: منابع خبری از وقوع انفجار در شهر روستوف روسیه خبر دادند.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: تعویق اعمال تحریم‌های جدید علاوه بر اینکه باعث خواهد شد تا دولت روحانی بیش از این تحت فشار افکار عمومی و منتقدان قرار نگیرد، به زعم طرف غربی می‌تواند بر انتخابات ایران نیز تاثیر‌گذار باشد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: روزنامه فرامنطقه‌‌ای رای الیوم چاپ لندن در واکنش به انفجار در متروی سنت پترزبورگ نوشت: این حمله تروریستی می‌تواند با انگیزه‌ای انتقام جویانه از سوی تروریست‌های حاضر در سوریه در جبران حملات روسیه علیه آنها در این کشور باشد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: رییس جمهور پرحاشیه ایالات متحده طی چندماه سکونت در کاخ سفید با صدور فرمان‌ها و انتشار توئیت‌های جنجالی، روزهای پر تنشی را برای دولت آمریکا رقم زد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیستی چشم‌انداز پیشبرد فرایند صلح را تهدید می‌کند.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: پلیس شهر شیکاگو قاچاق مواد مخدر را علت تیراندازی‌های پی‌درپی در جنوب این شهر اعلام کرد.

ادامه مطلب...اخبار جهان - ترکمن نیوز: دولت چین داشتن حجاب، روبنده (برقع) و بلند کردن ریش در استان سین کیانگ در شمال غرب این کشور را ممنوع کرد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: پلیس انگلیس «امیر تاکی»، یکی از اعضای اصلی گروه هکرهای انانیموس را به اتهام عضویت در یک گروه آنارشیست کُرد سوریه و مبارزه علیه داعش تحت بازداشت خانگی قرار داده است.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز:  رسانه‌های خبری از بازداشت رئیس‌جمهور سابق کره جنوبی خبر دادند.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: نخست وزیر انگلیس با امضای نامه‌ای خطاب به شورای اتحادیه اروپا، روند رسمی برکسیت را آغاز کرد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: روسای جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه پس از بررسی راه‌های تقویت همکاریهای مشترک تهران و مسکو در عرصه‌های مختلف تاکید کردند که در مسیر روابط مشترک هیچ مانعی وجود ندارد و دو کشور مصمم هستند سطح همکاری‌های خود را بیش از پیش گسترش دهند.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: یک صد تن از اعضای کمپین راهپیمایی زنان از جمله زنان محجبه انگلیسی در یادبود قربانیان حادثه تروریستی «پل وست مینستر» روبروی پارلمان لندن تجمع پیدا کرده و دست‌هایشان را به نشان همبستگی حلقه کردند.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram