ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: ارتشبد سرگئی شایگو وزیر دفاع روسیه از ایجاد ارتش سایبری در این کشور با هدف پیشگیری از عملی شدن تهدیدهای مرتبط در عرصه نظامی خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: پلیس فرانسه دوشنبه شب با اعلام انجام تحقیقات رسمی پیرامون مشاغل «جعلی» که با هدف سوء استفاده از بودجه اتحادیه اروپا معرفی شده اند، مقر حزب راست افراطی«جبهه ملی» را مورد تفتیش قرار داد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: پدیده تروریسم و افراط‌گرایی این روز‌ها در همه جای جهان دیده می‌شود و تمام سرزمین‌ها را تهدید می‌کند. یکی از کشورهایی که در چند وقت اخیر از این بابت صدمات زیادی دیده، فرانسه در قلب اروپاست. به همین دلیل، آن‌ها در حال اندیشیدن تدابیری هستند که در صورت رخ دادن دوباره حملات تروریستی، آثار ملی و باستانی‌شان را حفظ کنند.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: دونالد ترامپ هر روز حاشیه‌ای جدید می‌آفریند و جنجالی تازه به پا می‌کند. تا به حال سابقه نداشته که رئیس جمهور آمریکا در ماه نخست کار خود تا این حد خبرساز شود. از دستور اجرایی برای منع ورود اتباع ۷ کشور مسلمان از جمله ایران به ایالات متحده تا درگیری بر سر انتخاب مشاور امنیت ملی، همه و همه آقای ترامپ را در شرایط ویژه‌ای قرار داده‌اند. با این حال، او رئیس جمهور آمریکاست و اختیارات زیادی دارد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: دولت پکن با صدور بیانیه‌ای پیرامون دیدار وزاری امور خارجه چین و آمریکا، از آمادگی برای همکاری با دولت جدید واشنگتن در مسائل راهبردی خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: برخی رسانه‌های‌ آمریکایی از جمله روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی از ارتباط افرادی از کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ با مقامات اطلاعاتی روسیه خبر داده‌اند؛ دونالد ترامپ نیز در پاسخ بار دیگر رسانه‌های آمریکایی را به انتشار اخبار دروغین متهم کرد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: آمریکا معاون اجرایی رئیس جمهور ونزوئلا را با ادعای دست داشتن وی در قاچاق بین‌المللی مواد مخدر مورد تحریم قرار داد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: «احسان یاری» معتقد است در دوران ترامپ سیاست‌های کلی ایالات متحده آمریکا تغییر نکرده و خوی استکباری در سیاست‌های کلان این کشور همچنان به قوت خود باقی خواهد بود.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: احتمال ریزش بزرگترین سد آمریکا درکالیفرنیا موجب تخلیه آن و خارج شدن مردم شد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: در ادامه اعتراضات جوانان فرانسوی نسبت به رفتار خشونت آمیز ماموران پلیس، حومه پاریس بار دیگر شب گذشته صحنه زد و خورد معترضان با نیروهای پلیس بود.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram