ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: دانش آموز ایتالیایی در اثر برخورد اتوبوس حامل آنها با یک پل جان خود را از دست دادند.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: تانکهای انگلیس در یک عملیات محرمانه که با هدف کسب آمادگی جهت نبرد در اروپا اجرا شد، شبانه از کانال مانش عبور کردند.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: هواپیمایی که قاضی پرونده اختلاس شماری از سیاستمداران برزیلی یکی از مسافران آن بود، به درون دریا سقوط کرد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: دانشمند ایرانی گونه جدیدی از شاپرک را به دلیل حلقه ای زرد روی سر خود ترامپ نام گذاری کرد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: فرماندار شهر استانبول ترکیه اعلام کرد که عامل حمله به باشگاه شبانه در این شهر، اهل ازبکستان است و در افغانستان آموزش دیده است.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: هزاران تن از زنان معترض به ریاست جمهوری دونالد ترامپ قرار است یک روز بعد از مراسم تحلیف وی برای تظاهرات به خیابان‌های شهر لندن و دیگر شهرهای جهان بیایند.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: رئیس جمهور منتخب آمریکا، یک بار دیگر با اظهارات تند و شاذ خود درباره توافق هسته‌ای برجام و پیمان ناتو همگان را متعجب ساخت.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: تیم انتقال دولت ترامپ با بی‌اهمیت جلوه دادن قطعنامه شورای امنیت، از شورای شهرک سازی در فلسطین اشغالی برای شرکت در مراسم تحلیف رئیس جمهوری آینده آمریکا، دعوت کرد.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن نیوز: هفته نامه "اشپیگل" با استناد به گزارش سازمانهای اطلاعاتی آلمان از تلاش مسکو برای اعمال نفوذ بر روابط بین اروپا و آمریکا خبر داده است.

ادامه مطلب...اخبار جهان-تورکمن‌نیوز: تازه‌ترین نظرسنجی‌ حاکی از افزایش نگرانی مردم آمریکا از روسیه پس از به قدرت رسیدن ترامپ است.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram