ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن‌-تورکمن‌نیوز: فرماندار بندرترکمن گفت: آتش یک مغازه کیف و کفش بندرترکمن با بسیج آتشنشانان و تجهیزات مهار حریق 4 شهرستان غرب گلستان مهار و از سرایت آن به واحدهای اطراف جلوگیری شد.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن‌ -تورکمن‌نیوز: رییس کمیته امداد بندرترکمن از روند پیشرفت و توسعه آموزش های فرش ریز‌بافت ترکمن و استقرار دارهای قالی از کارگاه به منازل مددجویان این نهاد خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار بندر ترکمن-تورکمن‌نیوز: امام جمعه بندرترکمن گفت: که ملت ایران در 38 سال گذشته با پیروی از ولایت و حضور در صحنه همواره نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان و تهدیدات علیه انقلاب اسلامی را خنثی کرده‌اند.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن‌-تورکمن‌نیوز: با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به مناسبت دهه فجر مرکز دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) بندرترکمن در شمال غرب استان گلستان روز دوشنبه به بهره‌برداری رسید و ارائه خدمات به بیماران را آغاز کرد.

ادامه مطلب...اخباربندرترکمن-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره حفاظت محیط‌ زیست بندرترکمن و گمیشان از جمع‌آوری کومه‌های غیرمجاز در سواحل این شهرستان‌‌ها خبر داد و گفت: با حمایت مسئولین قضایی این اقدام استمرار خواهد داشت.

ادامه مطلب...اخبار بندر ترکمن‌-تورکمن‌نیوز: در راستای استفاده از ظرفیت‌های ریلی و توسعه گردشگری با استفاده از حمل‌و‌نقل سبز قطار گردشگری گرگان ـ بندر ترکمن راه‌اندازی شد.

ادامه مطلب...اخبار بندر ترکمن‌-تورکمن‌نیوز: جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان ترکمن  با محوریت هماهنگی جهت اجرای برنامه‌های دهه مبارک فجر  با حضور فیروزی فرماندار، معاون فرماندار و نمایندگان بانوان ادارات و نهادهای مختلف شهرستان  صبح روز سه‌شنبه 5 بهمن ماه در محل فرمانداری برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار بندر تورکمن-تورکمن‌نیوز: با حضور جمعی از ورزشکاران، مردم و مسئولان ورزش گلستان پیکر حامد رمضان نژاد قهرمان سابق دو میدانی کشور دیروز در بندرترکمن تشییع و در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.

ادامه مطلب...اخبار بندر ترکمن‌-تورکمن‌نیوز: فرماندار بندرترکمن گفت که به مناسبت دهه مبارک فجر 40پروژه با 530 میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود که مهمترین آنها بهره‌برداری از طرح آبرسانی (آب شیرین کن) به این منطقه با 300میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی است.

ادامه مطلب...اخبار ندرترکمن- تورکمن نیوز: امام جمعه اهل سنت شهرستان بندرترکمن و عالم برجسته جهان اسلام در سن ۹۰ سالگی به علت بیماری درگذشت.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram