ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: در بهار امسال حدود 550 هزارتن کالا توسط 54 هزار و 829 سرویس درون و برون استانی به سایر نقاط کشور جا به جا شد.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز- برگ سبز خودرو چیست؟ چرا انتقال خودرو باید در دفترخانه اسناد رسمی نیز به ثبت برسد؟ به چه مدارکی جهت دریافت پلاک جدید خودرو در مراکز شماره‌گذاری نیاز است؟

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی ۰ تورکمن‌نیوز - وزیر امور اقتصاد و دارایی نسبت به موضوع حذف یارانه‌های نقدی در دولت دوازدهم واکنش نشان داد.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز- مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی گلستان با پیش‌بینی تولید بیش از ۲۰۰ هزار تن گوجه در استان، گفت: طرح "افزایش عملکرد تولید در واحد سطح" در مزارع گوجه در گلستان اجرا می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی- تورکمن‌نیوز: معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در بیشتر نقاط کشور سرمایه‎گذاری در حال توسعه است و امسال می‎خواهیم ۶ هزار واحد تولیدی را به بهره‎برداری برسانیم و سال گذشته ۵ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی به بهره‎برداری رسیده است.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز- رئیس سازمان صنعت، معدن تجارت استان گلستان با بیان اینکه در ۴ سال اخیر ۲۰۰ واحد پروانه جدید گرفتند، گفت: ۷۳۰ میلیارد تومان سرمایه‎گذاری سرمایه‎گذاران در واحدهای صنعتی به نتیجه رسید و ۵ هزار شغل ایجاد شد.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادي- توركمن‌نيوز:‌ مدیرعامل کارخانجات خوراک دام و طیور گلستان با بیان اینکه قیمت مرغ در گلستان کمتر از ۱۴ هزار تومان نباید باشد، گفت: تولید بیش از حد سبب شده که رقابت سنگین در میزان تولید ایجاد شود و با مشکل رو‌به‌رو شویم.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی- تورکمن‌نیوز: وانت هایی که تولیدشان «صفر» دستگاه شد  خرداد ماه امسال تولید چند مدل وانت در خودروسازان داخلی متوقف شد.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-‌تورکمن‌نیوز: با احتساب جمعیت ۸۰ میلیونی کشور باید گفت که تعداد کل کارتهای صادره شبکه بانکی ۳.۵ برابر جمعیت ایران است.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادي- توركمن‌نيوز:‌ متوسط تولید نفت خام و صادرات نفت خام کشور در سال ۱۳۹۵ نسبت به پنج ماهه نخست سال ۱۳۹۲ به ترتیب بیش از ۴۰ و ۱۴۰درصد رشد داشته است و طبق اخرین اخبار اعلام شده از سوی مسئولان قرار است تولید نفت خام کشور تا پایان سال به چهار میلیون بشکه در روز برسد.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز- پس از اجرای برجام، شرکت‌های هواپیمایی و ایرلاین‌های بزرگ کشور به دنبال انعقاد قراردادهای خرید هواپیماهای مختلف اعم از پهن پیکر، دوربرد، میان برد، باریک پیکر و کوتاه برد هستند.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادي- توركمن‌نيوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: ۹۵۹ میلیون دلار کالا از گمرکات استان گلستان صادر شد. 

ادامه مطلب...اخبار اقتصادي- توركمن‌نيوز:‌رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو از سیر صعودی قیمت خودروهای وارداتی خبر داد و گفت : با توجه به پیش بینی‌های صورت گرفته، طی روزهای اخیر استارت افزایش قیمت در بازار وارداتی ها زده شد.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز- سفیر ارمنستان در جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ارمنستان از سرمایه‌گذاری ایرانیان در این کشور استقبال می‌کند، گفت: با توجه به موقعیتی که گلستان دارد، این استان زمینه افزایش همکاری تجاری، کشاورزی و گردشگری با ارمنستان را دارد.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن نیوز- معاون امور هماهنگی و اقتصادی استاندار گلستان گفت: این استان از ظرفیت بسیار خوبی در زمینه های مختلف برای توسعه روابط تجاری با کشور ارمنستان برخوردار است.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز- مدیرکل راه‎آهن شمال شرق دو از کاهش حمل و نقل بین‎المللی در این استان خبر داد و یکی از مهمترین دلایل آن را عدم واردات «نفت کوره» عنوان کرد.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز- رئیس اداره استاندارد شرق استان گلستان گفت: در استان گلستان ۴۷۸ واحد صنفی طلا وجود دارد که بازرسی‌های انجام شده مجوز ۱۰ واحد صنفی طلا در استان باطل شد.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز- مدیرکل راه‎آهن شمال شرق دو گفت: 100 میلیارد تومان اعتبار برای زیرسازی بخش سرمایه‎گذاری بندرخشک اینچه‎برون اختصاص پیدا کرد که به زودی مناقصه آن برگزار می‎شود.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز- رئیس صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از کسب رتبه نخست استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید نسبت به واحدهای صنعتی گلستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز- نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی، معیشتی و بیکاری در کشور و استان گلستان، خاطرنشان کرد: توجه به رشد اقتصادی برای رفع مشکلات اشاره شده مهمترین اولویت مجمع نمایندگان این استان در مجلس است.

Daevat Be Hamkari

shams01

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Irandokht

Berenj Jahed

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram