ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز: رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با تحلیل کارنامه تجارت خارجی کشور در سال ۹۵، از قطع وابستگی واردات به ارزهای نفتی خبر داد و گفت: واسطه‌ها از واردات کالاها به ایران کنار زده شدند.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز:    برای خرید خودرو جک S5 اتوماتیک در بازار باید حدود 97 میلیون و 100 هزار تومان هزینه کرد و این درحالی است که این خودرو در کارخانه قیمتی حدود 96 میلیون و 700 هزار تومان دارد.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز: کارخانه خودروسازی هیوندای کره جنوبی در چین به دلیل بالا گرفتن تنش سیاسی میان «پکن» و «سئول» به تعطیلی کشیده شد.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز: یک عضو هییت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت:«دولت تدبیری باید بیاندیشد که سهم درآمدهای یارانه ای را از وزارت نفت کم کند و از سایر منابع مالیاتی یا عوارض تامین کند که وزارت نفت بتواند منابع درآمدی ریالی داخلی خود را صرف گردش درونی سیستم خود کند.»

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز:  رامین نورقلی پور درگفت وگو با خبرنگار ما  با اشاره به تولید خودرو با سرمایه گذاری خارجی گفت: خودروسازی با سرمایه گذاری خارجی و با هدف صادرات رویه ای است که در کشورهای مختلف دنیا وجود دارد.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی- توركمن نيوز:   براساس آمار گمرک در یازده ماهه نخست سال 95، بیش از 136 هزار و 929 تن ماست به کشورهای مختلف جهان صادر شده است.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز: شبکه ملی «ان اچ کی» ژاپن اعلام کرد، اقتصاد این کشور در سال بیش از ۴ میلیارد دلار به دلیل خودکشی ژاپنی‌ها متضرر می‌شود.

قیمت نیم‌سکه 5500 تومان و ربع‌سکه 3000 تومان کاهش یافت

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز:  قیمت دلار امروز در بازار تهران 17 تومان کاهش یافت.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز:  رئیس اتاق مشترک بازرگانی برزیل ایران گفت: گوشت های وارداتی ایران از برزیل تحت نظارت دامپزکشی و نظارت شرعی ایران قرار دارد و گوشت فاسدی به ایران صادر نشده است.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز:  اتحادیه بارفروشان میوه و تره بار گفت: بعد از التهاب قیمت میوه در روز‌های پایانی سال گذشته و ابتدایی سال جاری با حاکم شدن رکود بر بازار قیمت ها کاهش یافت.

ادامه مطلب...اخبار انتخابات - ترکمن‌نیوز:  وزیر سابق نفت گفت: شرایط کشور به ویژه در مسائل بیکاری در حد انزجار است و امید است با اجماع اصولگرایی امسال اقداماتی انجام شود که مسیر کشور عوض شود.

ارز در زمستان 91 از قیمت واقعی هم قدری بالاتر ایستاد

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز:  رییس اسبق کانون صرافان گفت: از 700 صراف خرده پای دارای مجوز به دلیل کم بودن سرمایه، بیش از 500 تای آن‌ها در سال‌های اخیر تمدید مجوز نشده‌اند.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز: در حالی که به دلیل کاهش ارزش دلار و افزایش تردیدها در مورد برنامه رشد اقتصادی دولت ترامپ، سرمایه گذاران گریزان از ریسک پذیری، سرمایه های خود را از بازار بورس خارج کرده اند و به دنبال بازاری امن برای سرمایه گذاری هستند، قیمت طلا امروز افزایش یافت.

در حوزه کیفیت هنوز چالش‌های عمده‌ای باقی مانده است

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز:  یک کارشناس صنعت خودرو تاکید کرد: اگر مسیر و راه قبلی در صنعت خودرو طی می‌شد، بازار خودرو در یک بحران بسیار شدید گرفتار بود.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز:  پورشه به‌طور میانگین از فروش هر خودروی خود ۱۷ هزار دلار سود عملیاتی کسب می‌کند. این رقم نسبت به سایر خودروسازان دیگر بیشتر است.

سال گذشته بخش نفت بهترین عملكرد را در بیش از سه دهه اخیر داشت

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز:  براساس آمار اعلامی بانک مرکزی و مرکز آمار ایران، رشد بخش نفت در 9ماهه سال 1395 به ترتیب برابر با 65.4 و 85.4 درصد بوده است.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز:  بلیت هواپیما برای مسیر مشهد - تهران با قیمت 250 هزار تومان به فروش می رسد.

امکان افزایش قدرت بورو در مقابل دلار آمریکا پیش‌بینی می‌شود

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز: واکنشی که بازارهای جهانی در هفته سپری شده به افزایش نرخ بهره در آمریکا نشان دادند، به نوعی هم جالب و هم در خور نگرش بود.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز:  مدیر پخش فرآورده‌های نفتی گلستان گفت: مصرف بنزین در تعطیلات نوروز امسال در استان ۱۵ درصد افزایش می‌یابد.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز:  معاون استاندار وفرماندار ویژه گنبدکاووس بازارهای ایران و روسیه، را ارزشمند دانست و راه رسیدن به این دو بازار را توسعه هرچه بیشتر روابط اقتصادی دو کشور دانست و بر آن تاکید کرد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram