ادامه مطلب...اخبار گنبد- توركمن‌نيوز: معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس می گوید که 476 مدرسه و نیروهای اداری و آموزشی آن در این شهرستان آماده استقبال از 70 هزار دانش آموز از پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی در اول مهر 96 هستند.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- با حضور معاون درمان سازمان تامین اجتماعی و نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و همزمان با ایام عید ولایت و امامت، بهره برداری از ارتقاء هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی خاتم الانبیاء(ص) گنبد کاووس آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت روحانی دولتی فراجناحی است، گفت: به مردم قول دادم از دولت حمایت کنم.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس- تورکمن نیوز:   نخستین مرکز جامع معاینه فنی و آزمایشگاه هیدرواستاتیک مخازن فولادی بدون درز سی ان جی (CNG) گلستان در گنبدکاووس با حضور مدیرکل استاندارد گلستان و فرماندار ویژه این شهرستان به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب...اخبار گنبد- تورکمن نیوز: جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان از کشف ۱۱ قلم اشیاء عتیقه و تاریخی در بازرسی از یک منزل در گنبدکاووس با پیگیری ماموران امنیت عمومی خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- سرپرست مرکز بهداشت گنبدکاووس از مردم خواست که از مصرف نمک دریا که تصفیه نشده و فاقد ید است، خود داری کرده و آن را برای سلامت خطرساز بیان نمود.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- رئیس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس گفت: در سال جاری از محل اعتبارات تملک و دارایی, در ۴۱ روستای شهرستان گنبدکاووس با اعتبار ۱۷ میلیارد تومان طرح هادی اجرا می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز-  معاون امور مجلس رئیس جمهور  توسعه متوازن و همه جانبه، توجه به مناطق محروم و مرزی و خدمات رسانی به آنان و شایسته سالاری و استفاده از ظرفیت همه اقوام و مذاهب را سه راهبرد اصلی دولت تدبیر و امید خواند.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ترکمن در حادثه منا در شهرستان گنبدکاووس ۳۱ شهید را تقدیم کردند و انتظار دارند که حق آنها پیگیری و مطالبه شود.

ادامه مطلب...اخبار گنبد کاووس - تورکمن​نيوز - شهردار گنبد کاووس از آمادگي کامل شهر براي روز عيد سعيد قربان خبر داد و گفت: تمام نقاط شهر توسط ماموران نظافت محيطي کامل انجام شده و فوريت​هاي شهري و بهداشتي آماده خدمات رساني هستند و عيدگاه گنبد کاووس آماده اقامه نماز عيد سعيد قربان شد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز-  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گلستان از بهره برداری تعداد 333 طرح تولیدی و اشتغالزا که از این صندوق تسهیلات دریافت کرده اند، در هفته دولت خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- سه مرکز مشاوره روانشناختی و اختلالات روانی و تربیتی، توسط بخش خصوصی زیر نظر سازمان بهزیستی درشهر گنبدکاووس باحضور فرماندار ویژه این شهرستان و به مناسبت هفته دولت راه اندازی شد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز-   امام جمعه اهل تسنن گنبدکاووس با اشاره به اثرات بسیار مثبت پیشرفت در بخش مرزی داشلی‌برون، گفت: رشد بخش داشلی‌برون موجب امنیت پایدار در مرز ایران و ترکمنستان شده است.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز-  بخشدار مرکزی گنبدکاووس می گوید که 6 طرح عمرانی درمناطق روستایی این بخش در ایام هفته دولت امسال با هزینه 152 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- عملیات اجرایی احداث کشتارگاه صنعتی دام سبک و سنگین توسط شهرداری گنبدکاووس با مشارکت بخش خصوصی به مناسبت بزرگداشت هفته دولت و با حضور استاندار گلستان در این شهر آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن نیوز- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس گفت: بزرگترین پروژه حوزه سلامت استان گلستان, مرکز ترومای شرق گلستان با اعتبار ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و زیربنای یک‌ هزار و ۱۰۰ مترمربع در ۲ طبقه با تجهیزات کامل با حضور استاندار افتتاح شد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز-  فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به از کار افتادن پست توزیع برق این شهرستان، گفت: جلسه مدیریت بحران شهرستان در این زمینه تشکیل شد و مقرر شد تا پایان هفته این پست از مشهد ارسال و مشکل قطع برق مقطعی در شهرستان رفع شود.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز-  مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان از آغاز عملیات گازرسانی به چهار روستای بخش مرزی و محروم داشلی برون گنبدکاووس به مناسبت بزرگداشت هفته دولت با حضور استاندار گلستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به اینکه رایزنی‌ها برای کنترل ریزگردهای ورودی از ترکمنستان صورت گرفته است، گفت: البته شدت این ریزگردها اصلا جدی نیست.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- امام‌جمعه گنبدکاووس با بیان اینکه "حادثه منا" مظلوم‌ترین و تلخ‌ترین حادثه کشور بود، گفت: هنرمندان تلخی‎های حادثه منا را برای مردم عرضه کنند.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

banner 01

 

Banner ArzanSara

Banner001

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram