ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- رئیس ستاد اقامه نماز جمعه گنبدکاووس با اشاره به برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های متمرکز و غیرمتمرکز در هفته گرامیداشت نمازجمعه، گفت: 30 برنامه در هفته گرامیداشت نماز جمعه در گنبدکاووس برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش گنبدکاووس از در حال احداث بودن 34 پروژه آموزشی، فرهنگی و رفاهی درمناطق شهری و روستایی این شهرستان ازمحل منابع مالی دولتی و خیرین مدرسه‌ساز خبر داد.

ادامه مطلب...

اخبار گنبد کاووس - تورکمن‌نیوز - نماینده‌ مردم شهرستان گنبد کاووس و بخش محروم داشلی برون گفت: راه آهن «گرگان- گنبدکاووس» از ابتدای انقلاب مورد بررسی قرار گرفته ولی متاسفانه تاکنون به نتیجه نرسیده است.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با نامناسب دانستن وضعیت بسیاری از مدارس مناطق شهری و روستایی گنبدکاووس، تصریح کرد: برای بهبود این وضعیت بایستی ازهمه ظرفیت‌های دولتی، خیرین و خانواده‌ها استفاده شود.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس گفت: متاسفانه فعالیت‌های درمانی بدون مجوز و بدون داشتن اطلاعات در برخی اصناف در شهرستان گنبدکاووس انجام می‌شود و باید فعالیت عطاری‌ها در این شهرستان ساماندهی شود.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای گنبدکاووس از شرکت 500 فارغ التحصیل مراکز آموزش عالی این شهرستان در طرح کارورزی در سالجاری خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- شهردار گنبدکاووس گفت: جشن روز گنبدکاووس برای نخستین بار در روزهای ۱۲ و ۱۳ مرداد ماه در مجاورت برج جهانی قابوس برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- رئیس فنی و حرفه‌ای گنبدکاووس گفت: طرح "مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی" در گنبدکاووس اجرا می‌شود تا کارآموزان بتوانند در محیط کار واقعی قرار گرفته و تجربه لازم را بدست آورد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- امام جمعه موقت گنبدکاووس، تلاش برای رونق بخشیدن به اقتصاد کشور را ضروری دانست و گفت: دولت برای تحقق این مهم باید از سرمایه گذاری خارجی و داخلی استفاده کند.

ادامه مطلب...اخبار گنبد- تورکمن‌نیوز: مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گنبدکاووس از اجرای طرح هادی در روستای 'حاجی بالخان ' ازتوابع بخش مرکزی این شهرستان با هزینه هفت میلیارد و 720 میلیون ریال خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گنبد- تورکمن‌نیوز: فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری 21 متهم تحت تعقیب قضایی با تلاش نیروهای انتظامی این شهرستان در 24 ساعت گذشته خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گنبد- تورکمن‌نیوز: معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: ۷۸ واحد کارگاهی در شهرک صنعتی گنبد قرار دارد که از این تعداد ۵۸ واحد فعال و ۲۰ واحد تعطیل است و برخی از کارگران از اردیبهشت ماه حقوق خود را دریافت نکردند.

ادامه مطلب...اخبار گنبد- تورکمن‌نیوز: جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس از آغاز عملیات بهسازی، مرمت و زیباسازی فضای آموزشی 6 مدرسه این شهرستان در قالب طرح هجرت سه خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گنبد- توركمن‌نيوز:‌ جلسه شورای ترافیک شهرستان گنبدکاووس با بررسی 15 دستور کار برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار گنبد- توركمن‌نيوز:‌ بهره برداری از دهمین مرکز مشاوره روانشناختی گنبدکاووس با مجوز بهزیستی استان گلستان، با حضور معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان و معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه این شهرستان آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار گنبد- توركمن‌نيوز: مسئول شورای زکات کمیته امداد منطقه 2 گنبدکاووس از جمع آوری مبلغ 22 میلیارد و 708 میلیون و 307 هزار ریال زکات در این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گنبد- تورکمن‌نیوز: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه 2 گنبدکاووس می گوید که خیرین و نیکوکاران این شهرستان بطور میانگین ماهانه یک میلیارد ریال به طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد کمک می کنند.

ادامه مطلب...اخبار گنبد- تورکمن‌نیوز: معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: در شهرستان گنبدکاووس در مجموع ۱۴۹ پایگاه مختلف برای طرح اوقات فراغت دانش‌آموزان دایر شده است.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- امام جمعه موقت گنبدکاووس با تاکید بر اینکه مردم، علما و مسوولان شهرستان گنبدکاووس همدل و همراه یکدیگر هستند، گفت: برخی چالش را از بیرون به گنبدکاووس پمپاژ می‌کنند.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز: فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به اجرای طرح اشتغال کارورزان در شهرستان گنبدکاووس، گفت: در استان گلستان ۴ هزارو ۳۲۰ کارورز جذب خواهند شد که سهم شهرستان گنبدکاووس۶۰۰ نفر است.

Daevat Be Hamkari

shams01

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Irandokht

Berenj Jahed

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram