ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز: معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در همایشی که به پاس تجلیل از مقام مهندس در تالار دانشگاه آزاداسلامی واحد گنبدکاووس برگزار شد، از اعضای نظام مهندسی تجلیل کرد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز: معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس، کیفیت آرد و نان را یک مطالبه قانونی و مردمی دانست و تصریح کرد: با کارخانه‌های آرد یا خبازانی که به این مطالبه کم توجهی نمایند، بشدت برخورد می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز: معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس، علما و روحانیون را از پیشگامان ترویج فرهنگ اسلامی دانست و از آنان خواست، پیامدهای آسیب‌های اجتماعی را بیشتر به مردم گوشزد نمایند.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز: جمعی از کارکنان بومی بانک‌های گنبدکاووس  نسبت به تبعیض در انتصابات  انجام شده در بانک‌های شهرستان و عدم استفاده از نیروهای بومی شایسته  به شدت انتقاد کرده و از آقای طیار نماینده گنبدکاووس خواستار پیگیری مجدانه این امر و احقاق حق شایستگان منطقه شدند که در پی می‌آید.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز: مشاور رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی  و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبد کاووس گفت: ۲۴ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام و تجهیز پزشکی در حوزه درمان این شهرستان مورد نیاز است که با مشارکت بیشتر خیرین و بخش خصوصی می‌توان این نیاز را برطرف کرد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز: کارگاه آموزشی ویژه معلمان مقطع ابتدایی شهرستان گنبدکاووس در دو درس 'ریاضی و علوم' توسط گروه تالیف کتاب‌های درسی وزارت آموزش و پرورش آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز:  رئیس مرکز بهداشت گنبدکاووس از آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی از اول اسفند امسال خبر داد و گفت: در قالب این طرح که تا پایان فروردین 96 ادامه دارد، 17 تیم نظارتی بر اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی این شهرستان نظارت می کنند.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز: فرمانده انتظامی گنبدکاووس، تامین امنیت را از ارکان مهم جامعه دانست و گفت: رویکرد نیروی انتظامی برای تامین امنیت، جامعه محوری و استفاده از مشارکت‌های مردم است.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز: 4 پارک محله در گنبد کاووس احداث شد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز: پنجمین و آخرین مرحله اعزام کاروان راهیان‌نور دانش‌آموزی شهرستان گنبدکاووس درسال جاری با اعزام 360 دانش‌آموز پسر و عوامل اجرایی به مناطق عملیاتی جنوب انجام شد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram