ادامه مطلب...اخبار گمیشان - ترکمن‌نیوز:‌  زوج جوان گمیشانی با پرورش جوجه‌های یکروزه چرخ زندگی ساده و بی‌آلایش خود را به راحتی می‌چرخانند.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز-  فرماندار گمیشان از ثبت نام ۲۵۷ نفر در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای گمیشان خبر داد و گفت: این امار نسبن به دوره گذشته از رشد ۱۳.۴ درصدی برخوردار بوده است.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز-  خبرگزاري ما از دفن غير اصولي زباله ها در گميش تپه خبرداد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز- کودکان و نوجوانان ترکمن و فارس شهر گمیشان در شمال غربی استان گلستان سالروز میلاد حضرت علی بن ابیطالب (ع) و روز پدر را جشن گرفتند.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز:  تريبون آزاد انتخاباتي صدا و سيماي گلستان با موضوع انتخابات پيش رو و انتظارات مردم از كانديداهاي شوراي شهر و رياست جمهوري در گميشان برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز: فرماندار گميشان در ديدار با مردم روستاي قلعه كريم‌ ايشان گفت: وضعيت پل روستا را به صورت ويژه پيگيري و مشكل را برطرف خواهيم كرد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز: فرماندار گمیشان در اولین جلسه هماهنگی بزرگداشت شاعر و عارف نامی ترکمن مختومقلی فراغی اظهار داشت: مختومقلی فراغی مسائل ریز و درشت جامعه را به خوبی در اشعار خود بیان کرده است.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز: فیل‌ماهی خاویاری با وزن حدودی ۶۰۰ کیلوگرم در آب‌های خزر توسط صیادان گمیشانی صید شد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز:  استاندار گلستان با اشاره به اهمیت سایت پرورش میگوی شهرستان گمیشان اظهار کرد: فعال شدن بخش گردشگری سایت پرورش میگو یکی از اولویت های گمیشان است و باید با ایجاد زیرساخت های لازم این اتفاق هر چه سریعتر رخ دهد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز:  شهردار گمیش تپه از آغاز عملیات روکش آسفالت معابر اصلی شهر در آستانه سال نو خبرداد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز: فرماندار شهرستان گمیشان از توابع استان گلستان گفت: خرید کالای باکیفیت ایرانی ،شکوفایی اقتصادی کشور را به همراه داشته و اقدام عملی در راستای رفع معضل بیکاری در سطح جامعه است.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز: فرماندار شهرستان گمیشان گفت: پیکر ماهیگیر گلستانی که براثر واژگونی قایق در محدوه نوار مرزی ایران و ترکمنستان مفقود شده بود ،پس از 75 روز در آبهای بندر امیر آباد مازندران پیدا شد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز: استاندار گلستان در دیدار با فرماندار و امام جمعه شهرستان گمیشان اظهار داشت: توسعه و توجه ویژه به میگو اقدام ارزنده دولت در شهرستان گمیشان است.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز: گمیشان 300 سال قبل در امر تجارت دریانوردی فعال بود اما اکنون ساحل‌نشینانش در رویای دیدن کشتی به سر می‌برند.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز: بیکاری کمرشکن گمیشان و بهره ناچیز ساحل‌نشینان از دریا، صیادان را برای لقمه‌ای نان تا پای مرگ می‌برد و گاهی دست‌خالی بازمی‌گرداند.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره حفاظت محیط زیست گمیشان و بندرترکمن از جمع‌آوری 4رشته دام هوایی متخلفان صید و زنده‌گیری پرندگان مهاجر در تالاب بین‌المللی گمیشان در غرب استان گلستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز: "محمدباقر نوبخت" سخنگوی دولت و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و "حسن صادقلو" استاندار گلستان و دیگر مقامات استانی از سایت 4 هزار هکتاری پرورش میگو شهرستان گمیشان بازدید کردند.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز: مدیرکل شیلات گلستان گفت که نخستین مرکز تکثیر بچه میگو استان با تولید سالانه 100میلیون قطعه و با هزینه‌ای بالغ بر 10 میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.

ادامه مطلب...اخبار گالیکش-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گالیکش از آغاز مسابقات ورزشی به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر در رشته‌های مختلف در این شهرستان خبر داد و گفت: این مسابقات تا 21 بهمن ماه ادامه می‌یابد.

ادامه مطلب...اخبار گمیشان-تورکمن‌نیوز: مراسم متمرکز افتتاح و کلنگ‌زنی 42 پروژه عمرانی، اقتصادی شهرستان گمیشان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گلستان در این شهرستان برگزار شد.

Daevat Be Hamkari

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram