ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان گفت: اقتصاد مقاومتی فرصتی بی‌نظیر برای نقش آفرینی فعالان اقتصادی به ویژه جوانان کارآفرین در عرصه کار و تولید و ایجاد اشتغال است.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان اظهار کرد: با دریافت دو شکایت مبنی بر تقلب در فروش برنج فجر و یک دستگاه کفی تریلی اصلی به خریداران در گرگان، این موضوع مورد پیگیری بازرسان این اداره قرار گرفت.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز:  همایش وقف و قضا با حضور قضات و روسای اوقاف و امور خیریه سراسر استان گلستان امروز در گرگان برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز:  کودک ۸ ساله مبتلا به بیماری نقص ایمنی در گرگان برای بهبودی نیاز به عمل پیوند مغز استخوان دارد اما هزینه ۱۲۰ میلیون تومانی این عمل امید خانواده وی را برای بهبودش کم رنگ کرده است.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن ‌نیوز: پرداخت حقوق معوقه کارگران شهرداری و حمایت شورا از تیم بسکتبال شهرداری گرگان، مهم‌ترین مواردی بود که در صحن علنی شورای اسلامی شهر گرگان مطرح شد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن نیوز: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گرگان گفت: در 9 ماه نخست سال جاری، 38 مورد حادثه ناشی از کار در واحدهای کارگری این شهرستان روی داده که بر اثر آن سه نفر جان باختند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان– تورکمن‌نیوز: استاندار گلستان خبرنگاران را از جلسه پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان گلستان بیرون کرد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: با ورود هواپیمای فوکر 100 شرکت کیش ایر به فرودگاه گرگان؛ پروازهای کیش - گرگان پس از چند سال وقفه طولانی مدت سه شنبه شب از سرگرفته شد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: اعضای شورای اسلامی شهر گرگان در جلسه 337 این شورا مقرر کردند که با ساز و کار مناسب پرداخت 6 میلیارد ریال به ازای مطالبات کارگران پیمانکار شهرداری مرکز گلستان بررسی شود.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: در پی تجمع چندباره جمعی از کارگران مقابل شهرداری و شورای شهر گرگان در اعتراض به آنچه که پرداخت نشدن حقوق معوقه چند ماهه خود می‌نامند، مسوول روابط عمومی شهرداری گفت که کارگران یا پیمانکاران طرف قرارداد هیچ طلبی از این نهاد ندارند.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram