ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با همراهی مدیرکل اجتماعی و فرهنگی و مدیرکل بانوان و خانواده استانداری از پارک بانوان گرگان بازدید کرد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان -تورکمن‌نیوز:  احتمال می‌رود حداقل دو نفر ترکمن در انتخابات پنجمین دوره شوراها از مرکز استان کاندیدا شوند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: بررسی بازار شب عید در شهر گرگان حاکی از کاهش قدرت خرید مردم و رکود بازار است با وجود نزدیک شدن به عید اما بازار هنوز بوی عید نمی‌دهد و فروشندگان نگران وضعیت موجود هستند.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - ترکمن‌نیوز:‌  رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان گرگان، گفت: وفاق و همدلي همکاران و نيز سلامت و صداقت در فعاليت ها و تلاش براي خدمت مناسب به مردم از مهمترين عوامل موفقيت اين انجمن است.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز:  مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از همه خانواده ها و جوانان و نوجوانان خواست که در احترام به شهدای آتشنشان و برای حفظ سلامت خود ،آئین های چهارشنبه آخر سال را به سنت و شیوه قدیم برگزار کنند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: مدیر شرکت ساخت و توسعه زیربنایی گلستان گفت: تکلیف و بهره‎برداری فاز نخست کمربندی شهرستان گرگان در ۶ ماه نخست سال ۱۳۹۶ به بهره‎برداری می‎رسد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: چگونگی طرح و بررسی مطالبات کارگران و شرکت‌های طرف قرارداد با پیمانکار سازنده روگذر بهارستان دستور اصلی جلسه 358 شورای اسلامی شهر گرگان بود که تا تهدید به بستن این مسیر و اخراج عضو شورای شهر از این نشست پیش رفت.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان از عمل جراحی قلب باز امام جمعه گرگان خبر داد و گفت: آیت‌الله نور‌مفیدی هفته آینده از بیمارستان مرخص می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز گام‌های خود را از بازسازی تجهیزات قدیمی فراتر گذاشته و به سمت ساخت ناو و موشک‎ انداز پیش رفته ایم ونیروی دریایی به خرید تجهیزات از کشورهای غربی احتیاج ندارد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز:  رئیس کل دادگستری گلستان گفت: حکم قصاص فردی که مهر امسال در عملیات تعقیب و گریز، مامور نیرو انتظامی استان را به شهادت رسانده بود در شعبه ۱۵ دیوان عالی کشور تایید شد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: دستیار ویژه رئیس جمهوری درامور اجرایی از آیت الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه دراستان گلستان و امام جمعه گرگان عیادت کرد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان - تورکمن نیوز: یک منبع آگاه از صدور حکم تعلیق برای حسین صادقلو شهردار گرگان خبرداد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان -تورکمن‌نیوز: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان‌های گرگان و آق‌قلا گفت: ۳۰ هزار و ۲۴۵ خانه روستایی در شهرستان گرگان داریم که از این میزان ۱۲ هزار و ۵۰۷ خانه روستایی مقاوم‌سازی شده و ۱۷ هزار و ۷۳۸ واحد کم دوام هستند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: محسن هاشمی فرزند ارشد مرحوم اکبر هاشمی رفسنجانی گفت که آرزوی پدرم در کنار توسعه و رفاه برای کشور، وجود وحدت بین مردم و مسلمانان اعم از ایران و جهان بود.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: مدیریت شهری گرگان در حالی اصرار دارد پروژه تله‌کابین را قبل از بررسی کارشناسان آغاز کند که به گفته متخصصان نتیجه این پروژه مخروبه شدن جنگل‌های هیرکانی و سیل خیز شدن منطقه است.

ادامه مطلب...اخبار گرگان – تورکمن‌نیوز:  در این دیدار  فرمانده مرزبانی استان گلستان با دانش آموزان پیش دبستانی و دبستانی شایگان(اندیشه) دیدار کرد و در رابطه با تعریف مرز و اهمیت مرزهای کشور ایران و ماموریت های مرزبانان جمهوری اسلامی مطالبی را ایراد کردند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گرگان گفت: 2 هزار و سه نفر از کارگران شهرستان گرگان از خدمات بیمه تکمیلی بهره‎مند شدند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: اداره کل فرودگاه‌های استان گلستان دلیل لغو پروازهای امروز فرودگاه گرگان را شرایط نامناسب جوی و کمی دید اعلام کرد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: 203 نفر از دوستداران محیط زیست با ارسال نامه‌ای به مسوولان استان گلستان خواهان جلوگیری از احداث تله کابین در جنگل ناهارخوران گرگان شدند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: دادستان گرگان با انتقاد از آنچه که پوشش ظاهری نامتعارف برخی کارمندان دستگاه‌های دولتی استان گلستان نامید، گفت: فعالیت مسوولان در شبکه‌های اجتماعی و فضای تلگرام حتی در ساعات غیر اداری صحیح نیست.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram