ادامه مطلب...اخبار گرگان -تورکمن‌نیوز: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان‌های گرگان و آق‌قلا گفت: ۳۰ هزار و ۲۴۵ خانه روستایی در شهرستان گرگان داریم که از این میزان ۱۲ هزار و ۵۰۷ خانه روستایی مقاوم‌سازی شده و ۱۷ هزار و ۷۳۸ واحد کم دوام هستند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: محسن هاشمی فرزند ارشد مرحوم اکبر هاشمی رفسنجانی گفت که آرزوی پدرم در کنار توسعه و رفاه برای کشور، وجود وحدت بین مردم و مسلمانان اعم از ایران و جهان بود.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: مدیریت شهری گرگان در حالی اصرار دارد پروژه تله‌کابین را قبل از بررسی کارشناسان آغاز کند که به گفته متخصصان نتیجه این پروژه مخروبه شدن جنگل‌های هیرکانی و سیل خیز شدن منطقه است.

ادامه مطلب...اخبار گرگان – تورکمن‌نیوز:  در این دیدار  فرمانده مرزبانی استان گلستان با دانش آموزان پیش دبستانی و دبستانی شایگان(اندیشه) دیدار کرد و در رابطه با تعریف مرز و اهمیت مرزهای کشور ایران و ماموریت های مرزبانان جمهوری اسلامی مطالبی را ایراد کردند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گرگان گفت: 2 هزار و سه نفر از کارگران شهرستان گرگان از خدمات بیمه تکمیلی بهره‎مند شدند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: اداره کل فرودگاه‌های استان گلستان دلیل لغو پروازهای امروز فرودگاه گرگان را شرایط نامناسب جوی و کمی دید اعلام کرد.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: 203 نفر از دوستداران محیط زیست با ارسال نامه‌ای به مسوولان استان گلستان خواهان جلوگیری از احداث تله کابین در جنگل ناهارخوران گرگان شدند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: دادستان گرگان با انتقاد از آنچه که پوشش ظاهری نامتعارف برخی کارمندان دستگاه‌های دولتی استان گلستان نامید، گفت: فعالیت مسوولان در شبکه‌های اجتماعی و فضای تلگرام حتی در ساعات غیر اداری صحیح نیست.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: شهرداری گرگان در حالی مصوبه شورای شهر برای جبران ۶ ماه حقوق معوق کارگران را اجرا نمی کند که این مصوبه به تایید کمیته تطبیق فرمانداری گرگان رسیده و لازم الاجرا است.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: مراسم استقبال از پیکر شهید پاسدار عباسعلی اصفهان‌کلاته جمعی سپاه گلستان که در منطقه مرزی سراوان استان سیستان و بلوچستان در راه تامین امنیت پایدار مرزهای کشور به درجه رفیع شهادت نائل شد، امروز یکشنبه در گرگان برگزار می‌شود.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram