Daroo Eshtebahاخبار گالیکش - تورکمن نیوز: مصرف اشتباه و ناآگاهانه دارو (قرص)، 10 نفر از دانش آموزان یک مدرسه شبانه روزی شهرستان گالیکش را دچار مسمومیت دارویی و روانه بیمارستان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، منابع مطلع مرتبط با آموزش و پرورش روز یکشنبه درگفت وگو با خبرنگار ما، با تایید این مطلب گفتند: در اواخر هفته گذشته یکی از دانش آموزان مدرسه شبانه روزی شهید فرامرزی این شهرستان با توصیه فردی ناآگاه اقدام به تهیه قرص کلونازپام با هدف بیدار ماندن شبانه و درس خواندن کرده و با درست کردن شربتی که محتوی قرص بوده، اقدام به نوشیدن آن به همراه 9 نفر دیگر از همکلاسی های خود می کند.
به گفته مطلعین، این دانش آموزان بعد از نوشیدن شربت حاوی قرص، دچار خواب آلودگی و مسمومیت دارویی می شوند و به دنبال این اتفاق، سرپرست خوابگاه مدرسه شبانه روزی آنها را به بیمارستان مینودشت منتقل کرده و یک نفر از آنان که دچار مسمومییت شدیدتری شده بود، به بیمارستان گنبد منتقل و با شست و شوی معده، حال وی نیز بهبود می یابد.
مهدی خسروی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گالیکش با تایید این واقعه، تصریح کرد: هم اکنون حال تمامی دانش آموزانی که دچار مسمومیت شده بودند، مساعد است و در کلاس های درس حضور دارند.
شهرستان گالیکش با حدود 60 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است و در مدرسه شبانه روزی شهید فرامرزی این شهرستان حدود 100 دانش آموز مقطع دوم متوسطه مشغول تحصیل هستند./ایرنا

 

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می‌باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند.
نظرات منتشر شده مخاطبین به منزله تایید یا رد آن توسط تورکمن‌نیوز نیست و تنها در جهت رعایت حقوق نظر دهندگان انتشار می‌یابد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram