ادامه مطلب...اخبار كلاله- توركمن نيوز:   رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کلاله از توابع استان گلستان از جمع آوری 29 میلیارد ریال زکات در سال 95 در این شهرستان خبر داد و گفت: کلاله رتبه نخست کشور را در جمع آوری زکات کسب کرد.

ادامه مطلب...اخبار كلاله- توركمن نيوز: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کلاله با اشاره به اینکه این شهرستان رتبه نخست کشور در پرداخت زکات را داراست گفت: از محل زکات جمع‌آوری شده سال گذشته بیش از یک میلیارد و ۹۷۶ میلیون تومان به نیازمندان شهرستان کلاله کمک شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان کلاله گفت که نیروی انتظامی براساس رسالتی که دارد، ضمن حفظ بی‌طرفی در جهت حفظ آرامش و امنیت برگزاری انتخابات همه توان خود را بکار می‌گیرد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله- تورکمن نیوز:  مسئولین کلاله برای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ کتاب و کتابخوانی در کلاله به هم اندیشی با یکدیگر پرداختند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله - ترکمن‌نیوز:  پس از منصوب شدن عبدالرحیم پالیده به عنوان رئیس بیمارستان طالقانی گنبد کاووس و خالی شدن صندلی ریاست بیمارستان کلاله، امروز سرپرست جدید بیمارستان کلاله مشخص شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز:  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کلاله اعلام کرد: آیین بزرگداشت دویست وهشتاد و چهارمین سالگرد تولد مخدومقلی فراغی شاعر و عارف نامی ترکمن ایرانی در این شهرستان ، 11 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز:  آخوند فرهمند با حفظ سمت روحانی، به سمت رابط اهل سنت در شهرستان های شرق گلستان منصوب شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز:  از این پس دادستان نجفی در شهرستان آق قلا به عنوان دادستان این شهرستان و دادستان خانی به عنوان دادستان شهرستان کلاله خدمت خواهند کرد.

ادامه مطلب...اخبارکلاله-تورکمن‌نیوز:  فرماندار شهرستان كلاله گفت: جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل ترکمن 13 اردیبهشت در مراتع روستای صوفیان کلاله برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز:  با حضور مسئولین کنلگ آموزشگاه خیرساز هفت کلاسه ابتدایی آنه محمد قلیچی در روستای صوفیان کلاله به زمین زده شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز:  کارت سوخت در جایگاههای جدید توزیع فراورده های سوختی، حذف شده است.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز:  در حالی که برخی کاندیداها با هدف رای شکنی در قوم فارس مامور(خواسته یا ناخواسته) شده اند، کاندیدای تایید شده شورای نگهبان در انتخابات مجلس، از ورود به انتخابات شورای شهر کلاله امتناع کرد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: عضو هیئت امنای مجتمع زیارتی و گردشگری خالدنبی(ع) کلاله از سقوط یک دستگاه سواری پژو حامل 6 نفراز زوار و گردشگران مجتمع زیارتی و گردشگری خالدنبی (ع) کلاله به عمق حدود 200متری یکی از دره‌های حاشیه این زیارتگاه خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز:  استاندار گلستان گفت: به شوراهای شهر کلاله و گنبد تاکید شد که از شهردارهای غیر قومیت خود استفاده کنند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: فرماندار شهرستان کلاله از توابع استان گلستان، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های روستاها را زمینه‌ساز توسعه کار آفرینی و اشتغال و نیز بهبود سطح معیشت مردم بیان کرد و گفت: با شناسایی و بهره برداری صحیح از این ظرفیت می توان به توسعه همه جانبه مناطق روستایی نیز کمک کرد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: نماینده مردم شهرستان‌های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی با مهم دانستن انتخابات 29 اردیبهشت امسال، حضور پرشور مردم در این رخداد سیاسی را مایه سربلندی نظام، ناامیدی دشمنان و خنثی شدن توطئه استکبار بیان کرد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: مدیر جهاد کشاورزی کلاله اعلام کرد : با هدف ارتقای کمی و کیفی مکانیزاسیون کشاورزی، امسال افزون بر 61 میلیارد ریال تسهیلات اعتباری در اختیار کشاورزان این شهرستان قرار گرفت.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز:  زوج کلاله ای در اولین ساعات زندگی مشترک خود با حضور در کمپ نوروزی جمعیت هلال احمرشهرستان کلاله به کمپین " نه به تصادفات جاده ای" پیوستند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز:  معاون شبکه بهداشت و رئیس مرکز بهداشت شهرستان کلاله از سمت خود برکنار و به سمت قبلی خود برگشت.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مسمومیت هشت دانش آموز زائر در مشهد خبر داد.

Daevat Be Hamkari

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram