ادامه مطلب...

اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کلاله از معدوم سازی 25 نوع قلم دارو در شهرستان کلاله خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار كلاله- توركمن‌نيوز: مدیر جهادکشاورزی کلاله اعلام کرد : کشاورزان گندمکاراین شهرستان با تولید 184هزار و 225 تن، برداشت محصول گندم را به پایان رساندند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- مدیر جهاد کشاورزی کلاله گفت: ۷۹.۵ هکتار از اراضی شیبدار شهرستان کلاله به باغات مثمر زیتون ، گردو و گلابی تبدیل شده است.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- نخستین پرواز در مسیر تهران _کلاله_تهران از چهارشنبه (18 مرداد ماه) آغاز می‎شود و در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته ادامه مي‌یابد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرودگاه شهرستان کلاله درشرق استان گلستان برای انجام پروازها ازهمه امکانات برخوردار است، تصریح کرد: این فرودگاه از توان و ظرفیت صد درصدی برای استمرار پروازها برخوردار است.

ادامه مطلب...اخبار کلاله- تورکمن‌نیوز: مدیر جهاد کشاورزی کلاله با بیان اینکه این شهرستان هرساله میزبان افزون بر 10 هزار کلنی زنبور عسل مهاجر از مناطق مختلف کشورمان است، اعلام کرد: افزون بر آن، 233 نفر از کشاورزان و باغداران کلاله نیز با داشتن 6 هزار و 496 کلنی به پرورش زنبور عسل مشغول هستند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- نقد و برسی کشوری کتاب کودک و نوجوان به یاد نویسنده فرهیخته این حوزه، مهدی آذر یزدی و با شرکت جمع زیادی از اعضای کانون‌های سراسر استان گلستان به میزبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان کلاله برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- نماینده مردم شرق گلستان در خصوص همراه‌سرای بیمارستان کلاله گفت: بانیان ساخت این همراه‌سرا، خیرین هستند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- مردم روستای قراول حاجی تاجی برای مرتفع شدن مشکل آب شرب خود دست به دامن شهرام غراوی نماینده شرق گلستان شدند و با ارسال نامه ای، این خواسته خود را مطرح کردند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن نیوز-  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در ۳ سال گذشته ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار در حوزه ICT شهرستان کلاله اضافه شده است.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- مدیر جهادکشاورزی کلاله اعلام کرد: از آغاز برداشت محصول کلزا تا کنون 6هزار و 500 تن دانه روغنی کلزا از مزارع این شهرستان برداشت شده است.

ادامه مطلب...اخبار كلاله - توركمن‌نيوز: رئیس کل دادگستری استان گلستان از کمک ۳۰ میلیون تومانی خیران کلاله برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله - تورکمن‌نیوز- مدیرآموزش و پرورش کلاله سطح برخورداری اهالی این شهرستان از نعمت سواد را 95درصد اعلام کرد و گفت: این آمارحاکی از نتایج مثبت فعالیت هایی است که همکاران فرهنگی و آموزشیاران سوادآموزی در این عرصه داشته اند.

ادامه مطلب...اخبار كلاله- توركمن‌نيوز: مدیرآموزش و پرورش کلاله سطح برخورداری اهالی این شهرستان از نعمت سواد را 95درصد اعلام کرد و گفت: این آمارحاکی از نتایج مثبت فعالیت هایی است که همکاران فرهنگی و آموزشیاران سوادآموزی در این عرصه داشته اند.

ادامه مطلب...اخبار كلاله- توركمن‌نيوز:‌ مدیرجهادکشاورزی کلاله از برداشت محصول 88 درصد ازمزارع گندم این شهرستان با تولید افزون بر 163 هزار تن خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- سرپرست شبکه بهداشت ودرمان کلاله اعلام کرد: طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان سال تحصیلی 97 – 96 این شهرستان آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- امام جمعه اهل سنت شهر فراغی با اشاره به وحدت و اتحاد شیعه و سنی در کشورمان گفت: برنامه‌ریزان حوادث تروریستی تهران باید به اشد مجازات برسند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- امام جمعه اهل سنت پیشکمر گفت: دشمنان و کفار از قدرت حکومت جمهوری اسلامی وحشت دارند و با توجه به اینکه همه نقشه‎های خود را نقش برآب دیدند به این حرکت زشت و ظالمانه دست زدنند.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- فرماندار شهرستان کلاله گفت: امسال ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه بزرگ آبرسانی روستایی زاو شهرستان کلاله تخصیص یافت.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- با اعلام نتایج انتخابات پنجمین دوره شورای شهر کلاله علاوه بر اکثریت اعضای این نهاد مردمی همه ترکمن‌ شده است و حالا گزینه مناسب برای انتخاب شهردار موضوعات بسیار شنیده می‌شود و اسامی مختلفی مطرح می‌شود.

Daevat Be Hamkari

shams01

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Irandokht

Berenj Jahed

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram