ادامه مطلب...اخبار مینودشت-تورکمن‌نیوز: پیکر پاک پاسدار شهید جواد سنجه‌ونلی که در دفاع از حرم مطهر حضرت زینب (س) در سوریه به شهادت رسیده بود، روز دوشنبه با حضور گسترده و باشکوه مردم شهرستان مینودشت در شرق استان گلستان تشییع شد.

ادامه مطلب...اخبار مینودشت-تورکمن‌نیوز:  مدیر کمیته امداد مینودشت از اجرای طرح صدقه ویژه کارکنان ادارات و نهادهای این شهرستان خبر داد و گفت: دراین طرح همه کارکنان می‌توانند به صورت داوطلبانه حداقل 10 هزار ریال از حقوق خود را برای کمک به نیازمندان اختصاص دهند.

ادامه مطلب...اخبار مینودشت-تورکمن‌نیوز: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مینودشت گفت: تلاش داریم تا کلینیک تخصصی و ویژه را در بیمارستان حضرت فاطمه الزهراء (س) فعال کرده تا در شیفت عصر نیز به بیماران خدمات ارائه شود.

ادامه مطلب...اخبار مینودشت-تورکمن‌نیوز: تعدادی از دانش آموزان مینودشتی به همراه ریاست آموزش و پرورش شهرستان با حضور در واحد آتش نشانی شهرداری مینودشت با خانواده شهدای آتش‌نشان حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو تهران ابراز همدردی کردند.

ادامه مطلب...اخبار مینودشت- تورکمن‌نیوز: فرمانده انتظامی مینودشت گفت: رسیدگی به این پرونده از طریق گزارش منابع مردمی به پلیس 110 شهرستان برقرار شد که آنها را از وجود سارق نقابدار که با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت در یکی از محله‌های شهرستان مینودشت در حال تردد بود با خبر ساخت.

ادامه مطلب...اخبار مینودشت- تورکمن‌نیوز: مسئول روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که طی چهار روز گذشته آتش 150 هکتار از مناطق جنگلی را در 21 منطقه از عرصه های استان فرا گرفته است.

ادامه مطلب...اخبار شهرستان مینودشت- تورکمن‌نیوز: بخشدار کوهسارات شهرستان مینودشت در شرق استان گلستان از برنامه‌ریزی برای احداث سکوی موقت حمل زباله در روستای دوزین به عنوان مرکز این بخش خبر داد و گفت: برای احداث این سکو دو میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده است.

ادامه مطلب...اخبار مینودشت-تورکمن‌نیوز: پیکر پاک یک شهید دوران دفاع مقدس صبح روز یکشنبه با حضور گسترده مردم و مسئولان شهرستان مینودشت در شرق استان گلستان تشییع و به خاک سپرده شد.

ادامه مطلب...اخبار مینودشت- تورکمن نیوز: در آخرین روز هفته دولت  طی مراسم باشکوهی عملیات اجرایی گاز رسانی به 6 روستای باقیمانده بدون گاز شهرستان مینودشت آغاز گردید

ادامه مطلب...اخبار مینودشت - تورکمن نیوز:  نماینده مردم شهرستان‌های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه در مجلس شورای اسلامی برلزوم بهره گیری از ظرفیت نخبگان برای توسعه همه جانبه کشور و استان گلستان تاکید کرد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram