ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز: فرماندار رامیان درشرق استان گلستان از برگزاری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در چهار شهر و 2 روستای بزرگ این شهرستان خبر داد و آحاد مختلف مردم را به شرکت در این راهپیمایی دعوت کرد.

ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز: اهالی دو روستای 'الهادی' و 'ویرو' ار روستاهای کوهستانی شهرستان رامیان درشرق استان گلستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

ادامه مطلب...اخبار رامیان - تورکمن‌نیوز: طی مراسمی جشنواره طبخ غذای سالم در شهر تاتارعلیا از توابع شهرستان رامیان برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز: فرماندار رامیان اعلام کرد: در ایام دهه فجر 84 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا در این شهرستان به بهره‌برداری می‌‌رسد و عملیات اجرایی 8 پروژه دیگر نیز آغاز می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز: فرماندار رامیان در شرق استان گلستان از افتتاح یا آغاز عملیات اجرایی تعداد 94 طرح عمرانی، اقتصادی، خدماتی و اشتغالزایی باهزینه تقریبی 290 میلیارد ریال در ایام دهه فجر امسال در این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز: معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گلستان از پیدا شدن ۳۵ کوهنورد مفقودشده در ارتفاعات اولنگ شهرستان رامیان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز:  امام جمعه رامیان گفت: باید زمینه‌های استفاده صحیح از هنرهای تجسمی و قرآنی فراهم شود زیرا هنر ابزار مناسبی برای ترویج دین است.

ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان با ابراز نگرانی از روند رو به رشد آسیب‌های اجتماعی درجامعه، برلزوم استفاده از شیوه‌های نوین برای پیشگیری و مقابله با این آسیب‌ها تاکید کرد و گفت: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با شیوه‌های سنتی میسر نمی شود.

ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با تاکید بر ضرورت توجه کیفیت به در انجام فعالیت های فرهنگی، گفت: هر گونه کمیت گرایی دراین حوزه مهم و حساس، آسیب زا است که باید از آن پرهیز شود.

ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز: فرماندار رامیان درشرق استان گلستان از پرداخت مبلغ 200 میلیارد و 456 میلیون ریال تسهیلات حمایتی مصوب شده در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی به 18 واحد تولیدی و کشاورزی این شهرستان خبر داد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram