ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز: معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گلستان از پیدا شدن ۳۵ کوهنورد مفقودشده در ارتفاعات اولنگ شهرستان رامیان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز:  امام جمعه رامیان گفت: باید زمینه‌های استفاده صحیح از هنرهای تجسمی و قرآنی فراهم شود زیرا هنر ابزار مناسبی برای ترویج دین است.

ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان با ابراز نگرانی از روند رو به رشد آسیب‌های اجتماعی درجامعه، برلزوم استفاده از شیوه‌های نوین برای پیشگیری و مقابله با این آسیب‌ها تاکید کرد و گفت: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با شیوه‌های سنتی میسر نمی شود.

ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با تاکید بر ضرورت توجه کیفیت به در انجام فعالیت های فرهنگی، گفت: هر گونه کمیت گرایی دراین حوزه مهم و حساس، آسیب زا است که باید از آن پرهیز شود.

ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز: فرماندار رامیان درشرق استان گلستان از پرداخت مبلغ 200 میلیارد و 456 میلیون ریال تسهیلات حمایتی مصوب شده در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی به 18 واحد تولیدی و کشاورزی این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار شهرستان رامیان- تورکمن‌نیوز؛ فرماندار شهرستان رامیان گفت: سه واحد تولیدی شهرک صنعتی رامیان در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.

ادامه مطلب...اخبار رامیان-تورکمن‌نیوز: فرماندار شهرستان رامیان گفت: ۷۰۰ دانش آموز نوجوان و جوان در معرض آسیب اعتیاد شهرستان رامیان غربالگری شده اند.

ادامه مطلب...اخبار رامیان - تورکمن‌نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامیان از فعال بودن 29 کانون فرهنگی و هنری درمساجد مناطق شهری و روستایی این شهرستان خبر داد و گفت: در آینده ای نزدیک یک کانون دیگر نیز راه اندازی می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار شهرستان رامیان- تورکمن‌نیوز: جشن ازدواج آسان 114 زوج جوان شهرستان رامیان با همت خیرین و به مناسبت بزرگداشت میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام (ص)، امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت در شهر دلند برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار شهرستان رامیان- تورکمن نیوز: مسئول روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت که قطع درخت و برداشت چوب از جنگل رجن شهرستان رامیان در قالب طرح جنگلداری صورت می‌گیرد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram