ادامه مطلب...اخبار بندر‌گز-تورکمن‌نیوز: دادستان بندرگز در غرب استان گلستان از دستگیری عامل اختلاس ده میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد و افزود متهم با صدور قرار روانه زندان شد.

ادامه مطلب...اخبار بندرگز-تورکمن‌نیوز: امام جمعه شهرستان بندرگز گفت: پیام دهه فجر ولایتمداری ،استکبارستیزی و عزتمندی است و راهپیمایی 22بهمن بیعت دوباره مردم با ولی امر مسلمین بود.

ادامه مطلب...اخبار بندر گز-تورکمن‌نیوز: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی ازمسئولان کشوری و استانی بیمارستان 96 تختخوابی شهدا بندرگز از توابع غرب استان گلستان روز دوشنبه به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب...اخبار بندر‌گز-تورکمن‌نیوز: در اولین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی نمایشگاه صنایع‌دستی و تولیدات روستایی با هدف ترویج فرهنگ و آداب و رسوم سنتی و محلی در بخش مرکزی شهرستان بندرگز واقع در غرب استان گلستان گشایش یافت.

ادامه مطلب...اخبار بندر‌گز-تورکمن‌نیوز:  قائم مقام و معاون آموزشی موسسه آموزش عالی هیرکانیا شهرستان بندرگز گفت: اولین همایش ملی علوم انسانی با محوریت مدیریت، حسابداری، روانشناسی و اقتصاد با رویکرد اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی در استان گلستان برگزار می شود.

ادامه مطلب...اخبار بندر گز-تورکمن‌نیوز: استاندار گلستان گفت: مطالعات طرح نجات خلیج گرگان در حال اجراست و ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این طرح اختصاص یافته است.

ادامه مطلب...اخبار بندر گز -تورکمن‌نیوز: خوراک استاندارد طیور با تلاش تیم تحقیقاتی و محققان دانشگاه هیرکانیا در شهرستان بندرگز استان گلستان تولید شد.

ادامه مطلب...اخبار شهرستان بندرگز- تورکمن نیوز؛ فرماندار بندرگز گفت: برف و سرمای آذرماه بیش از 370 میلیارد ریال به باغات و محصولات درختی این شهرستان خسارت وارد کرده که مسئولان استانی و شهرستانی پیگیر جبران آن و کاستن از نگرانی باغداران هستند.

ادامه مطلب...اخبار بندرگز- تورکمن‌نیوز: معاون فرماندار شهرستان بندرگز گفت : طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن ، برای کشور مهم است و همه باید دولت را یاری کنند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- اخبار بندر گز: اولین دوره مسابقات 'جام روستا قهرمان' با شرکت ورزشکاران 17 روستای بندرگز و حضور جمعی از مسوولان در روستای گز شرقی این شهرستان آغاز شد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram