ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن-تورکمن‌نیوز- کودکان بندرترکمن با کشیدن نقاشی با موضوع زمین پاک دوم اردیبهشت را گرامی داشته و از بزرگترها خواستند که با حفظ محیط زیست و خاک، هوای سالم و زندگی بدور از آلودگی های زیست محیطی را برای آنان فراهم کنند.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن - ترکمن‌نیوز:  عبدالحکیم فیروزی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در شهرستان بندرترکمن ۲۵۱ داوطلب برای شورای اسلامی شهر و روستاهای این شهرستان ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۵۰ داوطلب مربوط به شهربندرترکمن و ۲۰۱ نفر مربوط به روستاهای این شهرستان هستند.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن-تورکمن‌نیوز- با ماشینی شدن زندگی این روزها، چرخ کسب تنها ارابه‌‌ران بندرترکمن از حرکت ایستاده است.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن‌ -تورکمن‌نیوز:  رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرترکمن از معدوم‎سازی 445 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف طی ایام نوروز در این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار بندر ترکمن-تورکمن‌نیوز: مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بندرترکمن از تکمیل مراحل ساخت باشگاه تیراندازی تفنگ خفیف (بنج رست) این شهرستان خبر داد و گفت: این باشگاه 17 فروردین با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری می‌رسد.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن‌-تورکمن‌نیوز:   فرماندار بندرترکمن در استان گلستان از واژگونی یک دستگاه اتوبوس کاروان راهیان نور حامل بانوان بسیجی این شهرستان، اعزامی به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد و گفت: در نتیجه وقوع این حادثه یکی از کارکنان سپاه شهرستان جان خود را از دست داد.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن‌-تورکمن‌نیوز: فرماندار بندرترکمن گفت: آتش یک مغازه کیف و کفش بندرترکمن با بسیج آتشنشانان و تجهیزات مهار حریق 4 شهرستان غرب گلستان مهار و از سرایت آن به واحدهای اطراف جلوگیری شد.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن‌ -تورکمن‌نیوز: رییس کمیته امداد بندرترکمن از روند پیشرفت و توسعه آموزش های فرش ریز‌بافت ترکمن و استقرار دارهای قالی از کارگاه به منازل مددجویان این نهاد خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار بندر ترکمن-تورکمن‌نیوز: امام جمعه بندرترکمن گفت: که ملت ایران در 38 سال گذشته با پیروی از ولایت و حضور در صحنه همواره نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان و تهدیدات علیه انقلاب اسلامی را خنثی کرده‌اند.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن‌-تورکمن‌نیوز: با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به مناسبت دهه فجر مرکز دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) بندرترکمن در شمال غرب استان گلستان روز دوشنبه به بهره‌برداری رسید و ارائه خدمات به بیماران را آغاز کرد.

ادامه مطلب...اخباربندرترکمن-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره حفاظت محیط‌ زیست بندرترکمن و گمیشان از جمع‌آوری کومه‌های غیرمجاز در سواحل این شهرستان‌‌ها خبر داد و گفت: با حمایت مسئولین قضایی این اقدام استمرار خواهد داشت.

ادامه مطلب...اخبار بندر ترکمن‌-تورکمن‌نیوز: در راستای استفاده از ظرفیت‌های ریلی و توسعه گردشگری با استفاده از حمل‌و‌نقل سبز قطار گردشگری گرگان ـ بندر ترکمن راه‌اندازی شد.

ادامه مطلب...اخبار بندر ترکمن‌-تورکمن‌نیوز: جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان ترکمن  با محوریت هماهنگی جهت اجرای برنامه‌های دهه مبارک فجر  با حضور فیروزی فرماندار، معاون فرماندار و نمایندگان بانوان ادارات و نهادهای مختلف شهرستان  صبح روز سه‌شنبه 5 بهمن ماه در محل فرمانداری برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار بندر تورکمن-تورکمن‌نیوز: با حضور جمعی از ورزشکاران، مردم و مسئولان ورزش گلستان پیکر حامد رمضان نژاد قهرمان سابق دو میدانی کشور دیروز در بندرترکمن تشییع و در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.

ادامه مطلب...اخبار بندر ترکمن‌-تورکمن‌نیوز: فرماندار بندرترکمن گفت که به مناسبت دهه مبارک فجر 40پروژه با 530 میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود که مهمترین آنها بهره‌برداری از طرح آبرسانی (آب شیرین کن) به این منطقه با 300میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی است.

ادامه مطلب...اخبار ندرترکمن- تورکمن نیوز: امام جمعه اهل سنت شهرستان بندرترکمن و عالم برجسته جهان اسلام در سن ۹۰ سالگی به علت بیماری درگذشت.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن‌ - تورکمن‌نیوز:  هفته پایانی نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر فوتسال استان گلستان با صدرنشینی تیم «بندرترکمن» به پایان رسید.

ادامه مطلب...اخبار غرب گلستان - تورکمن‌نیوز: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از رفتار برخی از محیط بانان با مردم گفت:در حوزه انتخابیه بنده بارها شاهد رفتارهای غیرانسانی از سوی محیط بانان با صیادان بوده ایم.

ادامه مطلب...اخبار شهرستان بندرترکمن- تورکمن‌‌نیوز: پزشک معالج امام جمعه اهل سنت بندرترکمن در استان گلستان گفت: بیماری و ناراحتی قلبی آخوند عابدی کر نسبت به روزهای گذشته بهتر است.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن‌- تورکمن‌نیوز:  یادواره شهدای بندرترکمن با عنوان (شهیدآبروی محله) برگزار شد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram