ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز:  همایش ملی حقوق سبز با حضور دادستان کل کشور و جمعی از مسئولان محیط زیست و منابع طبیعی، نشست حزب اعتماد ملی، یادواره شهدای عباس‌آباد کتول، مراسم روز مهندس و نشست دانش‌افزایی و مهارت فاطمی از برنامه‌های امروز پنجشنبه گلستان است که خبری می‌شود.

ادامه مطلب...گزارش ویژه - تورکمن‌نیوز: استاندار گلستان در 11 تیر 94 در "آیین متمرکز کلنگ‎زنی تقاطع غیرهمسطح در سه راه دخانیات ( شمال به جنوب و برعکس مسیر نهارخوران ) و آغاز عملیات اجرایی پروژه بهارستان در بزرگراه شهیدکلانتری (کمربندی)" با بیان این مطلب که "توسعه و عمران گرگان اساس پیشرفت گلستان است"؛ گفت: "جدا از بحث گردشگرپذیر بودن مرکز استان، این شهر باید به عنوان یک مدل و الگو برای شهرهای شمالی باشد."

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز: فرمانده انتظامی گلستان گفت: مامورین مبارزه با مواد مخدر این استان طی 11 ماه گذشته موفق به کشف و ضبط 4400 کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ شدند که رشد 95 درصدی را در مقایسه با مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز:  ادامه مطلب...شورای اداری شهرستان آزادشهر با حضور استاندار، مسابقات پرش با اسب و آغاز جشنواره 'افتو' از برنامه های امروز چهارشنبه استان گلستان است که خبری می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز: نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان گفت: واردات بی‌رویه برای کشور خطر دارد زیرا باعث تعطیلی واحدهای تولیدی شده است.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز: نماینده مردم شهرستان‌های غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: سخنران مراسم 22 بهمن گذشته در شهرستان بندرگز فارغ از اینکه به چه تفکری تعلق دارد، یک نماینده مجلس است و ما در دفاع از جایگاه نمایندگی ایشان به رئیس مجلس شورای اسلامی نامه نوشتیم.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز:  نشست خبری رئیس بنیاد توانمندسازی گندمکاران ایران، گشایش جشنواره و نمایشگاه مد و لباس و پایان المپیاد ورزشی وکلا از برنامه‌های امروز سه‌شنبه استان گلستان است که خبری می‌شود.

- نشست خبری رئیس بنیاد توانمندسازی گندمکاران ایران و دبیرخانه کشاورز گلستان
- گشایش جشنواره و نمایشگاه مد و لباس در گرگان
-پایان المپیاد ورزشی وکلای کشور در گرگان/ایرنا

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز: رئیس کل دادگستری گلستان گفت: همایش ملی حقوق سبز فرصت مناسبی برای استان گلستان است تا مشکلات زیست محیطی خود را مطرح کند.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز: دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با یادآوری ماه‌های پایانی عمر دولت یازدهم اظهار داشت: در این مقطع از استیضاح حمایت نمی‌کنم و قطعا رای به ماندن آخوندی در مسند وزارت راه و شهرسازی خواهم داد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز: دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: آسیب شناسی علت آمار بالای طلاق در گلستان با هدف تقویت بنیه‌های خانواده، این جامعه مهم و تاثیرگذار در فرآیند توسعه کشور و استان ضروری است.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram