ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز-  شهرداران و روسای شوراهای شهرستان‌های استان گلستان امروز توسط اعضای شورای شهرستان‌ها انتخاب شدند.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز-  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از پیش بینی دولت برای ایجاد تحرک درحوزه اشتغال این استان درسال 96 و از منابع مختلف، به مبلغ 6700 میلیارد ریال خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز-  مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از بهره مندی  ۸۳۴ روستا از نعمت گاز در هفته دولت خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده تعداد ۱۸ روستا از این نعمت بهره مند می شوند.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز- مدیرعامل شرکت گاز گلستان گفت که 9 هزار و 93 نفر از مردم استان همزمان با هفته دولت سال جاری از مزایای طرح‌های گازرسانی برخوردار می‌شوند.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز- مدیر دفتر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان از پیشرفت 45درصدی احداث سلامتکده طب سنتی استان خبر داد و گفت: تاکنون پنج میلیارد ریال برای این پروژه هزینه شده است.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز- معاون عمرانی استانداری گلستان با بیان اینکه استقرار سیستم یکپارچه املاک کشور را در دستور کار قرار دادیم گفت: باید برای بهسازی و بهبود فضای شهری اقدام کنیم.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن نیوز- استاندار گلستان گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهر از میان خودشان اقدام به انتخاب شهردار نکنند.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز-  سرپرست راه و شهرسازی گلستان گفت: امسال  31 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 154 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی و کلنگ زنی دو پروژه همزمان با هفته دولت به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز-  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت که همزمان با هفته دولت (2تا 8 شهریور) سال جاری 22 واحد صنعتی با ایجاد فرصت اشتغال برای 367 نفر در این استان بهره برداری می شود.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز- استاندار گلستان گفت: کارکنان نیروی انتظامی سربازان زحمتکش نظام اسلامی هستند.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز:  مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان از آتش‌سوزی در جنگل قرق خبر داد و گفت: متاسفانه در روز گذشته شاهد آتش‌سوزی در جنگل‌های معروف به دکل‌های قرق شهرستان گرگان بودیم که به طور کامل مهار شد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان بابیان اینکه راه آهن گرگان – مشهد دارای شبهات بسیار زیاد حقوقی بود از حل موانع اصلی اجرای این پروژه و تلاش دولت برای جذب سرمایه گذار خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: اتاق فکر تعاون گلستان فرآیند مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره شرکت تعاونی توسعه و عمران گنبدکاووس را دقیق ندانست و آن را ابطال کرد.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز:   رئیس هیئت دارت استان گلستان با اشاره به راه‌اندازی ۲ خانه دارت در شهرهای استان و ۱۰ خانه دارت روستایی، گفت: امید داریم تا پایان سال ۵۰ خانه دارت روستایی در گلستان راه‌اندازی کنیم.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز-  رئیس اداره امور شعب بانک ملی گلستان گفت که امسال 270 میلیارد ریال وام قرض الحسنه بابت اشتغال مددجویان واجد شرایط کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت می شود که نسبت به سال قبل 200 درصد رشد خواهد داشت.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز- مدیر دفتر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی شرکت آب منطقه‌ای گلستان از رهاسازی بخشی از آب مخزن سد بوستان برای تأمین آب بخش کشاورزی شبکه زیر پوشش آن خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز-  دو زمین لرزه به بزرگی 2.2 و2.4 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) بامداد جمعه مرکز و غرب استان گلستان را لرزاند.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان با اشاره به اینکه اکنون بیش از ۹۰ درصد آب‌های زیر‌زمینی گلستان برداشت شده است، اظهارداشت: استان گلستان در این را خصوص خط قرمزها را عبور کرد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز-  رییس دادگستری کل گلستان از بهره برداری و کلنگ زنی 11 طرح عمرانی در شهرستان های گنبد کاووس و علی آباد از توابع این استان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار استان گلستان - تورکمن‌نیوز - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با اشاره به وقوع سیل‌های مخرب در استان گلستان گفت: این قرارگاه با هدف جلوگیری از تخریب‌های مالی و تلفات  قرارگاه خاتم اجانی سیل‌ها، در اجرای طرح‌های سدسازی در این استان مشارکت می‌کند.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

banner 01

 

Banner ArzanSara

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram