ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز: مدیرکل دفتر شهری استانداری گلستان گفت: ۱۲ ساختمان جدید آتش‌نشانی در شهرهای گلستان در ایام دهه فجر کلنگ زنی می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در نشست صیانت از حقوق شهروندی از آمار بالای طلاق در استان اظهار نگرانی کرد و خواستار برنامه‌ریزی هدفمند برای کاهش آمارها در این بخش شد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز: مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: مجوز تعیین و ارتقای درجه ۳۷۲ دهیاری استان ابلاغ شده که از این تعداد ۱۳۳ دهیاری تعیین درجه و ۲۳۹ دهیاری ارتقای درجه یافت.

ادامه مطلب...اخبار علی آباد کتول-تورکمن‌نیوز: طی مراسمی و با حضور معاون اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان عملیات اجرایی احداث سیلوی 70 هزار تنی گندم در شهرستان علی آباد دیروز آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز: ورود بسیج گلستان در سال‌های اخیر به عرصه اقتصاد و تلاش در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی با اجرای طرح‌های تولیدی، زمینه ساز ایجاد اشتغال و تولید پایدار و افزایش درآمد مردم بویژه در مناطق روستایی استان شده است.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز: مدیرکل بهزیستی استان گلستان از شناسایی ۱۵۰ کودک خیابانی در گرگان اشاره کرد و گفت: ۱۰۰ نفر از این کودکان خیابانی غیرایرانی هستند.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز: معاون اجرایی رئیس جمهوری؛ راه آهن گرگان - مشهد را مطالبه مردم سه استان گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی بیان کرد و بر تعهد دولت در اجرای آن تاکید نمود.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز: معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای گلستان از انسداد ۳۴۳ حلقه چاه آب غیرمجاز در گلستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز:  معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان از برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع مدیریت فرهنگی مساجد ویژه روحانیون در گلستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز:  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: با توجه به امضای تفاهم نامه بین سازمان راهداری، اتحادیه شرکت‌های تعاونی سواری کرایه بین شهری کشور و صندوق کارآفرینی امید، واگذاری ناوگان حمل‌ و نقل روستایی گلستان با تسهیلات ۴ درصد آغاز شد.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram