ادامه مطلب...اخبار گلستان- تورکمن نیوز:  نماز عید سعید فطر در شهر گرگان و دیگر نقاط استان گلستان همزمان با سراسر کشور با حضور باشکوه مردم پس از یک ماه روزه داری و عبادت برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن نیوز- عضو مجمع نمایندگان استان گلستان گفت: زمین‌خواری در اراضی ملی درازنو هنوز تایید نشده هرچند عمده اراضی در این منطقه جز اراضی ملی است.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- توركمن‌نيوز:  فصل برداشت گندم در گلستان رو به پایان است و ۸۰ درصد مراکز خرید گندم استان تعطیل شده است، تنها ۱۴ درصد از بدهی گندمکاران پرداخت شده و دولت حداقل یک هزار و ۱۲۸ میلیارد تومان بدهکار است.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- توركمن‌نيوز:  مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت که اجرای طرح سالم سازی دریا در این استان منتظر تعیین مکان های اجرای آن از سوی فرمانداران شهرستانهای ساحلی است.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- توركمن‌نيوز:   مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همزمان با عید سعید فطر برای افتتاح طرح‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان به این استان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- توركمن‌نيوز: رئیس اداره زکات کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت که برای جمع آوری زکات فطره مردم روزه دار در روزعید سعید فطر ( دوشنبه ) یکهزار و 50 پایگاه در سطح استان دایر می شود.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز-  مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت که بخشی از بهای گندم تحویلی به مراکز خرید تضمینی در استان طی چند روز اخیر به گندمکاران پرداخت شده است.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- توركمن‌نيوز:‌ رئیس پلیس آگاهی گلستان از کشف 72 میلیارد و582 میلیون ریال جرائم اقتصادی در استان خبر داد و گفت: کشف پرونده های زمین خواری نیز در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 6 درصد رشد داشته است.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز- مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: امسال اعتبار مسکن در استان گلستان به ۲ برابر افزایش یافته که پیش‌بینی می‌شود ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد احداث و خریداری شود.

اادامه مطلب...خبار گلستان- توركمن‌نيوز: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان گفت: لازم است تا ستاد خیران اجتماعی در استان گلستان تشکیل شود.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- توركمن‌نيوز: معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان گفت: ۷۸ مورد پیشنهاد دستگاه های اجرایی استان در قالب برنامه و بسته صادراتی بومی استان تدوین شده است.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- توركمن‌نيوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از برگزاری مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن استان گلستان در تیر ماه خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز-  طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، سرپرست اداره‌کل راه و شهرسازی استان گلستان منصوب شد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- توركمن‌نيوز: مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان، از برخورداری بیش از ۷۸ درصدی واحدهای صنعتی استان گلستان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- توركمن‌نيوز:‌ دبیر ستاد برداشت محصول های پائیزه جهادکشاورزی گلستان گفت که در سال زراعی جاری آتش سوزی های زمان برداشت محصول از گندمزارهای استان نسبت به سال زراعی قبل کاهش 56 درصدی دارد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- توركمن‌نيوز: مدیر کل سازمان فنی و حرفه‌ای استان گلستان گفت: طرح‌های کارورزی و مهارت‌آموزی در زمینه اشتغال‌زایی در استان گلستان اجرا می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- توركمن‌نيوز: معاون هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از راه‌اندازی صندوق حمایت از تئاتر استان خبر داد و گفت: این صندوق با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی کشور راه‌اندازی می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- توركمن‌نيوز: سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از برگزاری اولین جشنواره کودک و مقررات ملی ساختمان با موضوع 'شهردوستدار کودک 'خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- توركمن‌نيوز:‌ مدیرعامل سازمان انتقال خون استان گلستان با اشاره به افزایش ۵ درصدی اهدای خون امسال در گلستان گفت: ۶ مرکز ثابت و سیار خون‌گیری در شب‌های قدر در استان گلستان فعال است.

ادامه مطلب...

اخبار گلستان- توركمن‌نيوز: همسایگی گلستان با کشورهای آسیای میانه و ناتوان بودن این کشورها به دلیل شرایط آب و هوایی برای تولید گل و گیاه، می‎تواند شرایط مناسبی برای صادرات در این بخش را فراهم کند از سویی وجود تعداد زیادی فارغ‎التحصیل بیکار در رشته‎های کشاورزی و بهره‎مندی گلستان از ظرفیت فرودگاهی و ریلی فرصت مغتنمی برای توسعه کشت گل و گیاهان زینتی و ایجاد اشتغال در این استان محسوب می‎شود با این وجود هنوز پای صنعت گل و گیاه در گلستان ایران لنگ می‎زند.

Daevat Be Hamkari

shams01

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Berenj Jahed

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram