ادامه مطلب...اخبار گلستان-ایتنانیوز-   مدیرکل روابط عمومی استانداری گلستان از سفر استاندار قزل اوردا کشور قزاقستان و هیئت اقتصادی همراه، به این استان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-ایتنانیوز-رئیس کل دادگستری گلستان گفت: مدیرانی که در مناطق خوش آب و هوا، ویلا سازی می کنند تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

ادامه مطلب...گلستان-تورکمن‌نیوز- استاندار گلستان گفت: باید بپذیریم که این استان از شاخص‌های توسعه کشور عقب‌تر است و مدیرانی که نمی‌توانند کار موثری برای مردم منطقه انجام دهند؛ کناره‌گیری کنند.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-ترکمن نیوز-  رئیس کل دادگستری استان گلستان از بهره برداری ۱۲ طرح عمرانی و خدماتی در دادگستری‌های شهرستان‌های گمیشان و بندرترکمن خبر داد.

ادامه مطلب...گلستان-تورکمن‌نیوز- وزیر کشور گفت: در دولت یازدهم با موافقت رییس جمهور و هیات دولت، بیش از یکصد اختیار وزارت کشور، به استانداران واگذار شده است.

ادامه مطلب...اخبارگلستان-ایتنانیوز-  وزیر کشور گفت: مدیران گلستان تلاش زیادی برای جذب سرمایه گذار کردند.

ادامه مطلب...گلستان-تورکمن‌نیوز- معاون سلامت اداره کل دامپزشکی گلستان گفت که 39 هزار و 525 کیلوگرم انواع پنیر تولیدی این استان در نیمه نخست امسال به کشور روسیه صادر شد.

ادامه مطلب...گلستان-تورکمن‌نیوز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در واکنش به سخنان جاهلانه رییس جمهور آمریکا و در پیامی این اظهارات ضد ایرانی را محکوم کرد و گفت: ترامپ نشان داد که از کمترین دانش سیاسی برخوردار است.

ادامه مطلب...گلستان-تورکمن‌نیوز- ۵۶۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در گرگان و یکی از استان‌های شرق کشور طی ۲ عملیات کشف و ضبط شد.

اخبار گلستان - ترکمن نیوز - برنامه پرواز فرودگاه بین المللی گرگان به شرح زیر اعلام شد:

ادامه مطلب...گلستان-تورکمن‌نیوز- رئیس اداره خدمات مشترکان شرکت آبفار گلستان از تبدیل 217 فقره انشعاب غیرمجاز آب به مجاز در روستاهای این استان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-ایتنانیوز-  کار حسن صادقلو به عنوان استاندار گلستان امروز شنبه به اتمام رسید و در جلسه فردا ( روز یکشنبه) هیات دولت ، اسدالله رازانی استاندار گلستان معرفی می شود .

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن​نيوز- استاندار گلستان گفت: فلسفه وجودی احزاب را نقد مستمر در راستای رشد جامعه بیان کرد و گفت: احزاب باید هم پای مطالبات مردم حرکت کنند وامروز یکی از مهمترین مطالبه‌ها ایجاد اشتغال است.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- تورکمن نیوز-  مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از برگزاری یازدهمین جشنواره بین‌المللی اقوام در این استان خبر داد و گفت: این جشنواره از امروز در شهرستان گرگان آغاز می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- تورکمن نیوز:  مدیرعامل شرکت گاز گلستان؛ آق قلا ،بندرگز و مینودشت را شهرستان های سبز استان بیان کرد و گفت: تمامی مناطق شهری و روستایی این شهرستان ها از سوخت گاز برخوردار شده اند.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- تورکمن نیوز:   مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی گلستان  از بسته شدن پرونده خرید تضمینی گندم توسط 120 مرکز در این استان در سال زراعی 96 – 95 خبرداد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- تورکمن نیوز: معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش گلستان گفت: ثبت نام افزون بر 320هزار دانش آموز استان در مدارس برای حضور در کلاس از اول مهرماه سال جاری انجام شده است.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان از تامین سه تانکر آبرسان سیار از استان های همجوار برای آبرسانی به روستاهای ترکمن نشین گلستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز-  معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: ساعت کاری ادارات که در دو ماه اخیر در جهت کاهش مصرف انرژی تغییر یافته بود از روز یازدهم شهریور ماه (شنبه) به روال قبلی وعادی برگشته و از 7.30 دقیقه صبح آغاز می شود.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز- استاندار گلستان می‌گوید که طی چهار سال گذشته 2200 میلیارد ریال طرح عمرانی، تولیدی، اقتصادی و اشتغال‌زا در شهرستان مرزی مراوه تپه مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner ArzanSara

Banner001

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram