ادامه مطلب...اخبار بندرگز- توركمن‌نيوز: جانشین فرماندهی انتظامی بندرگز در غرب گلستان نیز از توقیف یک دستگاه کامیونت حامل 98 راس دام فاقد مجوز در پلیس راه نوکنده خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار بندر تركمن- توركمن‌نيوز: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی بندرترکمن از کشف یک قطعه فیل ماهی قاچاق ازمخفیگاه صیادان غیرمجاز درغرب استان گلستان خبر داد و گفت در این پیوند دو نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

ادامه مطلب...اخبار گنبد- توركمن‌نيوز: معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس می گوید که 476 مدرسه و نیروهای اداری و آموزشی آن در این شهرستان آماده استقبال از 70 هزار دانش آموز از پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی در اول مهر 96 هستند.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- با حضور معاون درمان سازمان تامین اجتماعی و نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و همزمان با ایام عید ولایت و امامت، بهره برداری از ارتقاء هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی خاتم الانبیاء(ص) گنبد کاووس آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت روحانی دولتی فراجناحی است، گفت: به مردم قول دادم از دولت حمایت کنم.

ادامه مطلب...اخبار کلاله-تورکمن‌نیوز- جلسه بررسی تامین ساز و کار توسعه و تعریض راه های روستایی و تامین زیرساخت های توسعه محورهای اصلی و بین شهری کلاله در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن​نيوز- استاندار گلستان گفت: فلسفه وجودی احزاب را نقد مستمر در راستای رشد جامعه بیان کرد و گفت: احزاب باید هم پای مطالبات مردم حرکت کنند وامروز یکی از مهمترین مطالبه‌ها ایجاد اشتغال است.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- تورکمن نیوز-  مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از برگزاری یازدهمین جشنواره بین‌المللی اقوام در این استان خبر داد و گفت: این جشنواره از امروز در شهرستان گرگان آغاز می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- تورکمن نیوز:  مدیرعامل شرکت گاز گلستان؛ آق قلا ،بندرگز و مینودشت را شهرستان های سبز استان بیان کرد و گفت: تمامی مناطق شهری و روستایی این شهرستان ها از سوخت گاز برخوردار شده اند.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس- تورکمن نیوز:   نخستین مرکز جامع معاینه فنی و آزمایشگاه هیدرواستاتیک مخازن فولادی بدون درز سی ان جی (CNG) گلستان در گنبدکاووس با حضور مدیرکل استاندارد گلستان و فرماندار ویژه این شهرستان به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- تورکمن نیوز:   مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی گلستان  از بسته شدن پرونده خرید تضمینی گندم توسط 120 مرکز در این استان در سال زراعی 96 – 95 خبرداد.

ادامه مطلب...اخبار علی آباد کتول-تورکمن‌نیوز- دادستان عمومی و انقلاب علی آباد کتول گفت: بررسی لیست افراد معرفی شده به بانک‌ها و چک کردن دوربین سیلو‌ها در این شهرستان آغاز شده است.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- تورکمن نیوز: معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش گلستان گفت: ثبت نام افزون بر 320هزار دانش آموز استان در مدارس برای حضور در کلاس از اول مهرماه سال جاری انجام شده است.

ادامه مطلب...اخبار گرگان- تورکمن نیوز: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی گرگان از خودکشی یک دختر ۲۸ ساله در گرگان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گنبد- تورکمن نیوز: جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان از کشف ۱۱ قلم اشیاء عتیقه و تاریخی در بازرسی از یک منزل در گنبدکاووس با پیگیری ماموران امنیت عمومی خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- سرپرست مرکز بهداشت گنبدکاووس از مردم خواست که از مصرف نمک دریا که تصفیه نشده و فاقد ید است، خود داری کرده و آن را برای سلامت خطرساز بیان نمود.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان از تامین سه تانکر آبرسان سیار از استان های همجوار برای آبرسانی به روستاهای ترکمن نشین گلستان خبر داد.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- رئیس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس گفت: در سال جاری از محل اعتبارات تملک و دارایی, در ۴۱ روستای شهرستان گنبدکاووس با اعتبار ۱۷ میلیارد تومان طرح هادی اجرا می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار گلستان-تورکمن‌نیوز-  معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: ساعت کاری ادارات که در دو ماه اخیر در جهت کاهش مصرف انرژی تغییر یافته بود از روز یازدهم شهریور ماه (شنبه) به روال قبلی وعادی برگشته و از 7.30 دقیقه صبح آغاز می شود.

ادامه مطلب...اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز-  معاون امور مجلس رئیس جمهور  توسعه متوازن و همه جانبه، توجه به مناطق محروم و مرزی و خدمات رسانی به آنان و شایسته سالاری و استفاده از ظرفیت همه اقوام و مذاهب را سه راهبرد اصلی دولت تدبیر و امید خواند.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

banner 01

 

Banner ArzanSara

Banner001

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram