ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره ارسال پیامک حذف یارانه به ۳ میلیون نفر دیگر از پُردرآمدها گفت: حذف یارانه ۳ میلیون نفر برنامه الان دولت نیست.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز: سامانه رسمی سهام عدالت راه‌اندازی شد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: عامل تیراندازی به راننده جوان خودرو پژو 206 که در بزرگراه بابایی کشته شد مأمور یگان امداد ناجا بود.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی- تورکمن‌نیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با گرامیداشت حماسه 9 دی 88، این حماسه را درس عبرتی برای آمریکا و متحدانش دانست که هرگز نباید با آرمان ها و ارزش های انقلاب ملت ایران بازی کنند.

ادامه مطلب...اخبار ایران - تورکمن‌نیوز: هاشمی رفسنجانی، با بیان این جمله که «این طرح هیچ کمکی به حل مشکلات و مسایل منطقه نمی‌کند»، به حمایت آمریکا از این طرح اشاره کرد و خطاب به دبیرکل جهاد اسلامی گفت: باید هوشیار باشید که این طرح مخصوصاً با آمدن ترامپ در آمریکا، خطرناک‌تر خواهد بود.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - تورکمن‌نیوز: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: قبلاً فاصله ازدواج و طلاق ۵ تا ۷ سال بود،اکنون ۳ تا ۵ شده است.

ادامه مطلب...

اخبار اجتماعی - تورکمن‌نیوز: همیشه قرار نیست مجرمان زندان بروند تا ادب شوند. گاهی بعضی کارها آنها را بیشتر از زندان تنبیه می‌کند.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی گلستان از کاهش ۱۶ درجه‌ای دما در این استان خبر داد و گفت: اخلال در تردد جاده‌های کوهستانی و آب‌گرفتگی برخی معابر دور از انتظار نخواهد بود.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی- تورکمن نیوز: اطلاعات گمرک ایران نشان می‌دهد که در شش ماهه نخست سال جاری ۳۵۷ تن قراضه آهن و مس و فولاد به کشورهای مختلف صادر شده و چین نیز از فهرست مشتریان قراضه ایران حذف شده است.

ادامه مطلب...اخبار ویژه گنبدکاووس- تورکمن نیوز: شب دوشنبه سوم آبان ماه با حضور اعضای شورای اسلامی، شهردار گنبدکاووس، طرح احداث پارک 4/5 هکتاری فرهنگی، ورزشی و توریستی غرب شهر در تالار شورا مطرح و به تصویب رسید.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram