ادامه مطلب...اخبار اجتماعی-تورکمن‌نیوز: بیماران تالاسمی استان گلستان علاوه بر تحمل دردهای بیماری خود، از بی‌توجهی‌ها و نابسامی در انجمن تالاسمی گلستان و حمایت‌های مسئولان استانی رنج می‌برند.

ادامه مطلب...اخبار هواشناسی-تورکمن‌نیوز: مدیرکل هواشناسی در اطلاعیه‌ای ازنفوذ سامانه سرد و بارشی به گلستان خبر داد و گفت که وزش باد شدید، دریای طوفانی، بارش پراکنده باران و برف و در ادامه اختلال در ترددهای جاده‌ای در مناطق کوهستانی و بین شهری از پیامد‌های آن است که از شامگاه سه‌شنبه به استان وارد می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار علمی-تورکمن‌نیوز: این ربات قرار است یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های علم فیزیک را برای دانشجویان تداعی کند.

ادامه مطلب...اخبار گرگان-تورکمن‌نیوز: رئیس دادگستری کل گلستان و معاونان قضایی وی با حضور در ایستگاه شماره 4 آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان، به شهیدان آتش‌نشان و شهدای حادثه ساختمان پلاسکو تهران ادای احترام کردند.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره ارسال پیامک حذف یارانه به ۳ میلیون نفر دیگر از پُردرآمدها گفت: حذف یارانه ۳ میلیون نفر برنامه الان دولت نیست.

ادامه مطلب...اخبار اقتصادی-تورکمن‌نیوز: سامانه رسمی سهام عدالت راه‌اندازی شد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-تورکمن‌نیوز: عامل تیراندازی به راننده جوان خودرو پژو 206 که در بزرگراه بابایی کشته شد مأمور یگان امداد ناجا بود.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی- تورکمن‌نیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با گرامیداشت حماسه 9 دی 88، این حماسه را درس عبرتی برای آمریکا و متحدانش دانست که هرگز نباید با آرمان ها و ارزش های انقلاب ملت ایران بازی کنند.

ادامه مطلب...اخبار ایران - تورکمن‌نیوز: هاشمی رفسنجانی، با بیان این جمله که «این طرح هیچ کمکی به حل مشکلات و مسایل منطقه نمی‌کند»، به حمایت آمریکا از این طرح اشاره کرد و خطاب به دبیرکل جهاد اسلامی گفت: باید هوشیار باشید که این طرح مخصوصاً با آمدن ترامپ در آمریکا، خطرناک‌تر خواهد بود.

ادامه مطلب...اخبار اجتماعی - تورکمن‌نیوز: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: قبلاً فاصله ازدواج و طلاق ۵ تا ۷ سال بود،اکنون ۳ تا ۵ شده است.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram