ادامه مطلب...یادداشت – تورکمن‌نیوز:  مخدومقلی فراغی با شعرهای زیبا، جذاب، پرمعنی و وزین خود با دین و مذهب و فرهنگ و هویت ترکمن‌ها عجین شده است.

ادامه مطلب...یادداشت-تورکمن‌نیوز:  روزنامه همشهری ویژه گلستان در گزارشی به قلم فاطمه میرزایی به موضوع سرمای هوا و لزوم جلوگیری از آسیب رساندن به پرنده‌های جنگلی استان پرداخت.

ادامه مطلب...یادداشت - تورکمن‌نیوز: به کدامین وظیفه به جهنمی پا می گذارند که نمی دانند برگشتی دارد یه نه ؟ به کدامین قانون نانوشته به یاری امید هایی می روند که فاصله ای با خاکستر شدن ندارند؟ و به كدامین  امید آرمان های خود را پیشکش زبانه های آتش می‌کنند؟

ادامه مطلب...يادداشت‌ها- توركمن‌نيوز:  از هر کجا شروع کنم همه‌اش درد است  و فقر وآرزو‌هایی که تمامی ندارد! می‌گوید مشکل من این بود که کسی راه زندگی را یادم نداد، وگرنه الان در این حال و روز نبودم و. . .

ادامه مطلب...یادداشت - تورکمن‌نیوز: شاید تهران شهری زیبا باشد و ساختمان های آسمان خراش و سازه‌های بلند بالای آن چهره ای مدرن از پایتخت ایران را به رخ بینندگان آن القا کند.

ادامه مطلب...یادداشت - تورکمن‌نیوز: دکتر صدیق در حضور جمع نویسندگان، شاعران ترکمن‌ میراث در پائیز 1395 فرمودند که دانشگاه‌های آذربایجان نسبت به اخذ دانشجو جهت تحصیل در بخش زبان و ادبیات ترکی آذربایجانی به تعداد چهل نفر اقدام نموده‌اند.

ادامه مطلب...گزارش ویژه - تورکمن‌نیوز: بدون شک آتش‌سوزی یکی از مؤلفه‌های مهم بحران در شهرستان‌ها است و اهتمام به این موضوع مهم یکی از وظایف اصلی مدیریت ستاد بحران است.

ادامه مطلب...یادداشت - تورکمن‌نیوز: رقابت‌های انتخاباتی همیشه پراز هیاهو است و حال و حوای خاصی دارد.

ادامه مطلب...یادداشت - تورکمن‌نیوز: سخن درباره آیت الله هاشمی رفسنجانی  به عنوان یکی از معدود افراد موثر در شکل گیری جمهوری اسلامی ایران و تثبیت آن آسان نمی باشد.

ادامه مطلب...یادداشت - تورکمن‌نیوز: یکی از مخاطبان مطلبی در جواب یادداشت نویس تورکمن‌نیوز با موضوع : صدقه شکم سیران ارسال کرده است که در ادامه درج شده است.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram