ادامه مطلب...یادداشت - تورکمن‌نیوز: رقابت‌های انتخاباتی همیشه پراز هیاهو است و حال و حوای خاصی دارد.

ادامه مطلب...یادداشت - تورکمن‌نیوز: سخن درباره آیت الله هاشمی رفسنجانی  به عنوان یکی از معدود افراد موثر در شکل گیری جمهوری اسلامی ایران و تثبیت آن آسان نمی باشد.

ادامه مطلب...یادداشت - تورکمن‌نیوز: یکی از مخاطبان مطلبی در جواب یادداشت نویس تورکمن‌نیوز با موضوع : صدقه شکم سیران ارسال کرده است که در ادامه درج شده است.

ادامه مطلب...یادداشت - تورکمن‌نیوز: از کارآمدترین انواع خانواده که البته گاهی در رویکردها و فرهنگ‌های مختلف، تاحدی متفاوت تعریف می‌شود اما بنیانی یکسان دارد، خانواده دموکراتیک است.

ادامه مطلب...منطقه به سمت حوادثی تلخ‌تر پیش می‌رود | ترکیه اولین قربانی وخیم‌تر شدن وضعیت منطقه است

بین الملل > اروپا -تورکمن‌نیوز: پیش از آنکه نوبت به بررسی انگیزه های این ترور و عوامل آن برسد یک صحنه تاریخی در برابر چشم به رقص در می اید که تنها می توان آرزو کرد پیامدهای آن نیز چنان نباشد.

ادامه مطلب...یادداشت- تورکمن‌نیوز: آیا ما به عنوان یک انسان از درد مردم خبر داریم؟ ازدرد گرسنگان و یتیمان؟ از درد بی‌پناهان و بیوه زنان فقیر؟ آیا ما خبر داریم کسانی هستند نان روزانه را نسیه می‌خرند تا هنگام واریز یارانه پول نان را پرداخت کنند؟!! مردم ما کسانی نیستند که صدقه نمی‌دهند اما متاسفانه این صدقه شامل فقرا نمی‌شوند.

یادداشت- تورکمن‌نیوز: پیشرفت و آبادانی یک کشور به مؤلفه‌های زیادی بستگی دارد تا زمانیکه آن مؤلفه‌ها مهیا نشود آن کشورنه روی آبادانی را خواهد دید نه یکی از کشورهای مهم و قدرتمند و پیشرفته‌ی جهان محسوب خواهد شد اگر هم پیشرفت کند پیشرفت آن پایدار نخواهد بود ازجمله‌ی آن نیازها مدارا، سازش، تفاهم، تعامل، گفتگو، قانون گرایی، قوه قضائیه مستقل، جامعه‌ی مدنی قوی، احزاب قدرتمند و امثال آن می‌باشد.

یادداشت- تورکمن‌نیوز: در روزهای گذشته انتشار خبر جابجایی فرمانداران گمیشان و آق‌قلا با واکنش رسانه‌ای برخی از فعالان سیاسی ما مواجه شد.

تحلیل و یادداشت - تورکمن‌نیوز: امروز دو فرماندار ترکمن بعد از حدود سی ماه فرصت خدمت جابجا شدند.

یادداشت – ابراهیم از آق‌قلا: دیروز خبری به سرعت در سایت‌ها و گروه‌های تلگرامی پخش شد. در این خبر اعلام شد که امانگلدی ضمیر فرماندار گمیشان جای الیاس هیوه‌چی فرماندار آق‌قلا را گرفته و امیر شیر توماچ  بخشدار گلدشت جای ضمیر به عمارت فرمانداری گمیشان خواهد رفت. با این تفاسیر فعلا مقصد آینده الیاس هیوه‌چی معلوم نیست.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram