ادامه مطلب...گفتگو - تورکمن‌نیوز: تیراندازی به یک صیاد درکمتر از دو ماه ازمدت مشابه قبلی همه را سخت متاثر کرد.

ادامه مطلب...گفتگو- تورکمن‌نیوز: مهندس شهرام غراوی یکی از3 نماینده اهل سنت ازاستان گلستان است. این استان دارای 6 حوزه انتخابیه و7 نماینده درمجلس شورای اسلامی است.

ادامه مطلب...گفتگو- تورکمن‌‌نیوز: بسیاری ازعلمای شاخص اهل سنت گلستان عبدالرزاق آخوند رهبر را به عنوان یکی از با سواد ترین و به روزترین علما اهل سنت می شناسند.

ادامه مطلب...گفتگو - تورکمن‌نیوز: مصاحبه با عضو شورای دانش آموزی مدرسه شهید هاشمی نژاد.

ادامه مطلب...گفتگو با هنرمند جوان-تورکمن نیوز: "نتیجه یک عمل" نام داستانی است که مستندساز جوان گنبدی این‌بار با موضوع اجتماعی، فشارهای خانوادگی و خطرات اعتیاد تدوین و به زودی اکران خواهد شد.

ادامه مطلب...گفتگو- تورکمن نیوز: گزارش خبری انتخاب خبر درباره نحوه عملکرد رئیس فعلی سازمان هواشناسی کشور بازتاب فراوانی داشت. در این گزارش، نوع مدیریت دکتر داوود پرهیزگار در بوته نقد چند تن از صاحب نظران و مدیران قبلی سازمان قرار گرفت. اما انتشار گزارش مزبور سبب شد تا موجی از پیام های تشکر کاربران پای این گزارش نوشته شود.

ادامه مطلب...گفتگو – تورکمن‌نیوز: عبدالقیوم شکاری از جمله فعالان رسانه‌ای است که یادداشت‌ها و تحلیل‌های رسانه‌ای وی در سال‌های گذشته همواره مورد توجه بوده است.
مطالب و دیدگاه‌های وی در کنارهواداران خاص خود منتقدانی نیز داشته اما این فعال رسانه‌ای ترکمن در ماه‌های اخیر کم فعالیت بوده و به جز اندک موارد، اثری از وی در سایت‌های محلی مشاهده نمی‌شد. برای پرسش از علت این فضا و دیدگاه‌های وی  درباره فضای مجازی ترکمن‌ها گفتگویی را با این خبرنگار خوش ذوق ترتیب دادیم که در ادامه توجه‌تان را به آن جلب می‌کنم.

ادامه مطلب...گفتگو- تورکمن نیوز: یوسف قوجق، معتقد است، وقوع جنگ تحمیلی بعد از انقلاب باعث شد، نویسندگان درباره دفاع مقدس بیشتر از انقلاب بنویسند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز – گفتگو : سعید صاحبدل، متولد 78 فعال در هنر موسیقی ترکمن که نواختن دوتار را از کودکی آغاز کرده و بعدها با علاقه‌مند شدن به این رشته به صورت حرفه‌ای در این راه قدم گذاشته و امروز یکی از هنرمندان جوان و جویای نام در ترکمن صحرا  است که جلوه‌ای زیبا در هنر موسیقی شهرستان گنبد کاووس محسوب می‌شود.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- گفتگو: معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط‌زیست گلستان معتقد است اعلام منطقه حفاظت‌شده ابر صرف نظر از مرز بندی سیاسی، به نفع استان گلستان و شهرستان علی‌آبادکتول است.

Daevat Be Hamkari

آخرین اخبار

نظرات کاربران

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

echarpe banner

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram