ادامه مطلب...گفتگو - ترکمن‌نیوز: در سال‌های اخیر بازار مسکن دچار تحولات اساسی شد و ثبات در این بازار از بین رفت. گاهی رونق و گاهی رکود در بخش مسکن باعث شد تا ذائقه و نگاه مردم نسبت به مقوله مسکن تغییر پیدا کند و سرمایه گذاری در این بخش با رکود مواجه شود.

ادامه مطلب...مصاحبه - ترکمن‌نیوز: با وجود قدمت چند هزار ساله نقاشی و غنی بودن کشور ما از هنرمندان بزرگ نقاشی، به جرات می توان گفت جایگاه نقاشی و هنر نقاشی در کشور چندان مطلوب نیست.

گفتگو با مخترع گلستانی که با ساخت “دستگاه قیرپاش سیار” مصرف روزانه قیرپاشی را به یک چهارم کاهش داد

ادامه مطلب...گفتگو - تورکمن‌نیوز:    نخبه بسیجی گلستانی گفت : این دستگاه حداقل مصرفی که می تواند در صرفه جویی کمک کند حدود یک چهارم مصرف روزانه هر قیرپاشی در لکه گیری آسفالت می باشد.

ادامه مطلب...در گفتگو با «محمد مجیدیانی» از فروشندگان با سابقه پوشاک مطرح شد:
پوشاک ایرانی در مقایسه با  پوشاک خارجی از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند.
بر اساس نظریۀ سلسله مراتب نیازهای مقدماتی مازلو انسان دارای نیاز های متفاوتی در سطوح چند گانه است که در بخش نیازهای فیزیکی و مادی، خواب، خوراک، پوشاک، مسکن و … که از الزامات زندگی محسوب می شوند و بدون آنها زندگی غیرممکن است، در درجۀ اول اهمیت قرار می گیرند.

ادامه مطلب...گفتگو - تورکمن‌نیوز: سال‌هاست او را می‌شناسم. او از اولین‌های کلاس قصه‌نویسی بندرترکمن بود.

ادامه مطلب...گفتگوی اختصاصی - تورکمن‌نیوز: عصر حاضر را می‌توان عصر تحولات و تغییرات اساسی در حوزه‌های مختلف زندگی بشری نامید.

ادامه مطلب...گفتگو - تورکمن‌نیوز: در جامعه کنونی و به عبارتی عصر فن آوری و تکنولوژی، استفاده از وسایل و تجهیزات الکترونیک اجتناب ناپذیر است و در عمل، زندگی بدون استفاده از این وسایل غیر قابل تصور است.

ادامه مطلب...در گفتگو با خانم علمشاهی از آرایشگران با سابقه مطرح شد:

ضرورت توجه به بهداشت عمومی و فردی در آرایشگاه‌های زنانه
«برخی مواد آرایشی ایرانی در مقایسه با مواد خارجی مشابه از کیفیت بالایی برخوردار هستند.
سن آرایش در دختران پائین آمده است.»

ادامه مطلب...گفتگو - تورکمن‌نیوز: تیراندازی به یک صیاد درکمتر از دو ماه ازمدت مشابه قبلی همه را سخت متاثر کرد.

ادامه مطلب...گفتگو- تورکمن‌نیوز: مهندس شهرام غراوی یکی از3 نماینده اهل سنت ازاستان گلستان است. این استان دارای 6 حوزه انتخابیه و7 نماینده درمجلس شورای اسلامی است.

ادامه مطلب...گفتگو- تورکمن‌‌نیوز: بسیاری ازعلمای شاخص اهل سنت گلستان عبدالرزاق آخوند رهبر را به عنوان یکی از با سواد ترین و به روزترین علما اهل سنت می شناسند.

ادامه مطلب...گفتگو - تورکمن‌نیوز: مصاحبه با عضو شورای دانش آموزی مدرسه شهید هاشمی نژاد.

ادامه مطلب...گفتگو با هنرمند جوان-تورکمن نیوز: "نتیجه یک عمل" نام داستانی است که مستندساز جوان گنبدی این‌بار با موضوع اجتماعی، فشارهای خانوادگی و خطرات اعتیاد تدوین و به زودی اکران خواهد شد.

ادامه مطلب...گفتگو- تورکمن نیوز: گزارش خبری انتخاب خبر درباره نحوه عملکرد رئیس فعلی سازمان هواشناسی کشور بازتاب فراوانی داشت. در این گزارش، نوع مدیریت دکتر داوود پرهیزگار در بوته نقد چند تن از صاحب نظران و مدیران قبلی سازمان قرار گرفت. اما انتشار گزارش مزبور سبب شد تا موجی از پیام های تشکر کاربران پای این گزارش نوشته شود.

ادامه مطلب...گفتگو – تورکمن‌نیوز: عبدالقیوم شکاری از جمله فعالان رسانه‌ای است که یادداشت‌ها و تحلیل‌های رسانه‌ای وی در سال‌های گذشته همواره مورد توجه بوده است.
مطالب و دیدگاه‌های وی در کنارهواداران خاص خود منتقدانی نیز داشته اما این فعال رسانه‌ای ترکمن در ماه‌های اخیر کم فعالیت بوده و به جز اندک موارد، اثری از وی در سایت‌های محلی مشاهده نمی‌شد. برای پرسش از علت این فضا و دیدگاه‌های وی  درباره فضای مجازی ترکمن‌ها گفتگویی را با این خبرنگار خوش ذوق ترتیب دادیم که در ادامه توجه‌تان را به آن جلب می‌کنم.

ادامه مطلب...گفتگو- تورکمن نیوز: یوسف قوجق، معتقد است، وقوع جنگ تحمیلی بعد از انقلاب باعث شد، نویسندگان درباره دفاع مقدس بیشتر از انقلاب بنویسند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز – گفتگو : سعید صاحبدل، متولد 78 فعال در هنر موسیقی ترکمن که نواختن دوتار را از کودکی آغاز کرده و بعدها با علاقه‌مند شدن به این رشته به صورت حرفه‌ای در این راه قدم گذاشته و امروز یکی از هنرمندان جوان و جویای نام در ترکمن صحرا  است که جلوه‌ای زیبا در هنر موسیقی شهرستان گنبد کاووس محسوب می‌شود.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- گفتگو: معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط‌زیست گلستان معتقد است اعلام منطقه حفاظت‌شده ابر صرف نظر از مرز بندی سیاسی، به نفع استان گلستان و شهرستان علی‌آبادکتول است.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- گفتگو: بانوی دوچرخه‌سوار اصفهانی که همیشه رؤیای سفر با دوچرخه را در سر می‌پرورانده؛ برخی شهرها و روستاهای کشور را رکاب زده است تا علاوه بر آشنایی با فرهنگ‌های مختلف، روزی در سفر به دور دنیا، سنن و آداب ایرانیان را به جهانیان معرفی کند.

ادامه مطلب...تورکمن نیوز- گفتگو: تلاش برای نشان دادن جریان زندگی از لا به لای زندگی افرادی که در دل کویر زندگی می کنند بهانه ای شد تا ارزش های فراموش شده خدادادی گلستان را در قاب دوربین عکاسی یک هنرمند یادآور شویم.

Daevat Be Hamkari

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

Kashi Vahid Banner01

Esteel Parse2

Banner02

Berenj Jahed

Banner001

English Lerner

Type Daneshjoei2

FOLRANCSE asli2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram